Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ATS] Aktualizacje
Autor Wiadomość
hCYk Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 228
Dołączył: 25/11/2014
Reputacja: 3
Podziękował: 153
Podziękowano mu 182 raz(y)
Post: #1
[ATS] Aktualizacje
Witam.
Z racji tego że wyszło już 3 aktualizację do American Truck Simulator zacząłem szperać aby dowiedzieć się co tak naprawdę wprowadzają oprócz nowego ciągnika siodłowego i oto co udało mi się ustalić.

Wersja gry: 1.1.1.3s
- zmniejszone kwoty mandatów które rosną wraz z postępem gry
- nowy truck Kenworth W900
- usprawniono system skręcanie na czerwonym świetle w prawo
- edytowano symbol ograniczenia prędkości, zaokrąglone rogi oraz obrys

Co jest w planach:
- poprawa sztucznej inteligencji aby zmniejszyć liczbę kolizji IA
- lepsze oznakowanie odcinków z obowiązującym ograniczeniem prędkości.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16/02/2016 07:50 PM przez hCYk.)
16/02/2016 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wawrzyn5252 Offline
Truck-Spotter
****
Trucker

Skąd: Międzyrzecz [FMI]
Liczba postów: 1,651
Dołączył: 13/07/2015
Reputacja: 55
Podziękował: 1078
Podziękowano mu 1519 raz(y)
Post: #2
RE: [ATS] Aktualizacje
Ciekawy motyw związany z postępem w grze. Jestem ciekaw na jakiej zasadzie to działa Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
16/02/2016 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
djdarklighter Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Kielce PL
Liczba postów: 819
Dołączył: 04/03/2015
Reputacja: 62
Podziękował: 766
Podziękowano mu 912 raz(y)
Post: #3
RE: [ATS] Aktualizacje
Pewnie procentowo tak jak wysokość frachtów.
Im wyższy level w grze, tym wyższy zarobek za kurs - i pewnie podobnie jest z mandatami.

ATS
Peterbilt 389 modified by Viper2
ETS2
Scania T by RJL
16/02/2016 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
random_passanger Offline
Niedzielny gracz
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 220
Dołączył: 27/08/2013
Reputacja: 64
Podziękował: 323
Podziękowano mu 416 raz(y)
Post: #4
RE: [ATS] Aktualizacje
Do pierwszej wersji dodaj że zedytowano symbol ograniczenia prędkości, zaokrąglone rogi oraz obrys.Teraz lepiej to wygląda.
16/02/2016 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Gostynin
Liczba postów: 496
Dołączył: 10/05/2015
Reputacja: 32
Podziękował: 284
Podziękowano mu 334 raz(y)
Post: #5
RE: [ATS] Aktualizacje
Wyszła aktualizacja 1.2.1s.
I od razu problem. Miałem 100% mapy odkrytej a teraz już nie mam. Okazuje się ze małe skrzyżowania zostały tak jakby mi z mapy zabrane i znowu trzeba odkryć. Żeby to było jakieś duże skrzyżowanie widoczne z daleka to jeszcze bym pewnie zdzierżył ale tutaj malutkie kawałki drogi pozabierali ;/ To już jest jawne robienie w qnia Tongue

11/04/2016 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 944
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 74
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2596 raz(y)
Post: #6
RE: [ATS] Aktualizacje
@Thor - Jest to prosty znak ze zostały te prefaby wymienione lub w jakis sposób zmodyfikowane.
SCS poprawiał też w jakiś sposób ruch AI - z jakim skutkiem to nie wiem bo nie miałem czasu się przyjrzeć.

p.s.
Ci co pracują w edytorze zobaczą też pewne fajne zmiany.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11/04/2016 05:20 PM przez RadolSzczecin.)
11/04/2016 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: .:KoxTrucker:. , Makson , VresT , Thor
Thor Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Gostynin
Liczba postów: 496
Dołączył: 10/05/2015
Reputacja: 32
Podziękował: 284
Podziękowano mu 334 raz(y)
Post: #7
RE: [ATS] Aktualizacje
Dziękuję Radolku Smile
Teraz wiem już o co chodzi i na których skrzyżowaniach coś poprawiali Big Grin

Ukończę kursik i dopiero odpalę aktualkę bo mnie teleportowało to do bazy i przerwało zaczęty transport a strasznie tego nie lubie Smile

Widziałem za to u Adriana z Wolnego Kanału ze poprawiona została strefa prędkości na autostradzie przed Sacramento Smile I to był jeden z błędów które chciałem zgłosić i to mnie bardzo cieszy Smile

Ciekaw jestem czy poprawili też godzinę pobierania rat przez bank Smile W ETS2 było to zawsze punkt 12:00 a tutaj ten czas jest codziennie krótszy.

11/04/2016 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hCYk Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 228
Dołączył: 25/11/2014
Reputacja: 3
Podziękował: 153
Podziękowano mu 182 raz(y)
Post: #8
RE: [ATS] Aktualizacje
Advanced Trailer Coupling

The upcoming open betas for the new game updates of Euro Truck Simulator 2 and American Truck Simulator are coming with a new feature: advanced trailer coupling. They say a picture is worth a thousand words and a video can show even more, so let's take a look at it first





The new trailer coupling feature is optional - you need to enable it in the game's options to adjust the game's default trailer coupling behavior. Make sure to consider your precise reversing skills before doing so! Wink

The standard trailer coupling allowed for quite some room in the relative positions of the kingpin and the fifth-wheel. You could also "cheat" it by approaching the trailer from an angle. The new trailer coupling option uses full physical collision simulation for the kingpin and fifth-wheel - you will be faced with the same challenge as a real truck driver. Expecting this precision from a newbie player may be too intimidating, so we are keeping the standard simple coupling as a default, but we know that a lot of our experienced truck sim players are asking for more realism, and we hope that you will appreciate that we are improving the game in this regard step by step.

In addition to the kingpin/fifth-wheel simulation, we have also added an additional visual treat to several trailers in the game, with an animation of raising the trailer landing gear.

(If you have really sharp eyes, you may notice something in the video which is also a teaser for a whole bunch of new tuning content coming to Euro Truck Simulator 2 soon)

Oryginalny wpis:
http://blog.scssoft.com/2016/05/advanced...pling.html

19/05/2016 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hCYk Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 228
Dołączył: 25/11/2014
Reputacja: 3
Podziękował: 153
Podziękowano mu 182 raz(y)
Post: #9
RE: [ATS] Aktualizacje
American Truck Simulator Update 1.3 going into Open Beta

The Open Beta of Update 1.3 for American Truck Simulator is available on Steam. And yes, if you are keen to explore it even before the update is officially released for everybody, the testing version contains the much anticipated Arizona DLC!

Image

Here is out little marketing blurb for Arizona: Drive through the streets of 15 new cities including the largest city and capital, Phoenix, and visit the distinctive southern centers Flagstaff and Tucson. Discover a section of the famous Route 66 with its key landmarks. Cross the Colorado river over unique bridges and explore many wonderful vistas and famous landmarks within this region.





The Arizona State is not the only new feature of 1.3 update of course. The list of changes and fixes is much longer, here is a recap of the key ones:

MAIN NEW FEATURES
-Arizona DLC
-Take World of Trucks Contracts directly from the game, now with ATS support.
-Physically simulated truck and trailer coupling.

CODE
-Blinker auto off can be disabled (option).
-Speeding highlight can be disabled (option).
-Torque converter simulation greatly improved.
-Automatic transmission behavior improved.
-XInput support added.
-Added UI support for 4th and 5th controller.
-Gear shift selectors (range, split) now have UI support for position-based switches.

DATA
-New accessories added to 579 a T680 (bullbars, deflectors, sideflares, etc).
-Default air horn added to all trucks (attribute air_horn in sound accessory).
-New engine sound of W900 (air intake).
-Interior sounds of all trucks rebalanced.
-US specific engine data.

MODDING
-Damage params moved out from game_data.sii and some more added (including wear and part damage factors).
-Data driven engines (torque curve, rpm limits).
-Force feedback data for XInput added (force_feedback.sii).
-Torque converter physics data added, separated manual clutch data (physics.sii).

You can find the beta in the public_beta branch on Steam. (Steam client → LIBRARY → right click on American Truck Simulator → Properties → Betas tab → public_beta - 1.3 public beta). No password is required. A word of caution: make sure to back-up your profile and save game data before experimenting with beta builds!

Please keep in mind that this is still only a test version of the update, it's perfectly ok for you to wait and stay away from it until it's stable and final. If you are curious though and want to assist us in polishing it, we greatly appreciate your help. Please report any bugs on our forum.

Last but not least, yesterday we released the public beta version of SCS Workshop Uploader tool, that is compatible with latest game updates. More details here.

Image

Image

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26/05/2016 03:34 PM przez hCYk.)
26/05/2016 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Gostynin
Liczba postów: 496
Dołączył: 10/05/2015
Reputacja: 32
Podziękował: 284
Podziękowano mu 334 raz(y)
Post: #10
RE: [ATS] Aktualizacje
Zamiast kopiować całą treść ze strony scs wystarczy napisać ze jest owa aktualizacja i podać link.
Jeśli masz ochotę podawać całą treść to podaj ją w języku PL. To jest polskie forum i rozmawiamy po polsku.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26/05/2016 04:56 PM przez Thor.)
26/05/2016 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa