Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLC Francja
Autor Wiadomość
fajnymarcin0
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #1
DLC Francja
Trudno jednoznacznie stwierdzić, bo nie potwierdzone, ale chodzą już od jakiegoś czasu pogłoski o dlc Francja. Co o tym sądzicie . Jakieś pozytywne odczucia. A może uważacie , że przez to SCS, jak to często bywa zepsuje ciężką robotę moderów. Na przykład Kutchek z promods włożył wiele pracy w mapowanie Francji.
Oprócz tego poprzednie dlc scandinavia było dostępne również dla tych co posiadają ets 2 poza steamem. A teraz nic nie wiadomo. Jakie są wasze przemyślenia?
16/02/2016 07:10 PM
Odpowiedz cytując ten post
WiTo Offline
:.. LINKIN PARK..:
***
ViP

Skąd: Oława
Liczba postów: 670
Dołączył: 13/02/2015
Reputacja: 49
Podziękował: 640
Podziękowano mu 556 raz(y)
Post: #2
RE: DLC Francja
Dlc Francji już od dawna jest w planach,i do tego mogę dodać że w Map-Editorze są już banery nowych firm i Krysio chyba odkrył skiny nowych naczep.
Ale muszę przyznać że to co PM zrobiło z francją jest genialne...
Nic tylko czekać co SCS zrobi z tym DLCSmile

16/02/2016 07:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
VresT Offline
LwG!
******
Moderator

Skąd: Z Polski
Liczba postów: 2,361
Dołączył: 04/06/2013
Reputacja: 148
Podziękował: 1813
Podziękowano mu 3186 raz(y)
Post: #3
RE: DLC Francja
Będzie tak samo jak w przypadku Skandynawii czyli SCS wprowadzi nowe DLC Francja a ProMods się dostosuje zmieniając położenie swoich miast i przerabiając swoje drogi tak aby wszystko działało jak należy.

Image

Przed napisaniem posta zapoznaj się z regulaminem,bądź skonsultuj się z Administratorem lub Moderatorem, gdyż każdy post niewłaściwie napisany zagraża twojemu poziomowi ostrzeżeń.
16/02/2016 07:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: .:KoxTrucker:.
fajnymarcin0
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #4
RE: DLC Francja
(16/02/2016 07:30 PM)wito5 napisał(a):  Dlc Francji już od dawna jest w planach,i do tego mogę dodać że w Map-Editorze są już banery nowych firm i Krysio chyba odkrył skiny nowych naczep.
Ale muszę przyznać że to co PM zrobiło z francją jest genialne...
Nic tylko czekać co SCS zrobi z tym DLCSmile

No właśnie, czy warto i czy będzie lepsze. Ja osobiście bym wolał żeby zrobili dlc coś raczej w kierunku południa - Włochy, Grecja, kraje takie jak Chorwacja. Tymczasem mam takie wrażenie że scs robi dlc akurat tam gdzie są już świetne mapy promods. Jak myślicie czemu scs nie zrobi południa Włoch razem z Grecją i Chorwacją. Niech nazwą to na przykład DLC SOUTH. Ja chętnie kupię, ale po co psuć coś co już jest bardzo dobre. Ja rozumiem, że biznes ma swoje prawa, ale niech robią tereny niemodowane jeszcze. Dobra , rozpisałem się.
16/02/2016 07:36 PM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: .:KoxTrucker:.
WiTo Offline
:.. LINKIN PARK..:
***
ViP

Skąd: Oława
Liczba postów: 670
Dołączył: 13/02/2015
Reputacja: 49
Podziękował: 640
Podziękowano mu 556 raz(y)
Post: #5
RE: DLC Francja
Może przyjdzie para na tereny południowej Europy,teraz zajmują się francją.
Ciekawy jestem jakie miasteczka zrobią.

16/02/2016 07:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
black raven
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #6
RE: DLC Francja
A mi się wydaje, że będą kolejne DLC poza Francją właśnie w kierunku południowym lub południowo - wschodnim. W końcu interes musi się kręcić i co jak co, ale DLC z mapami według mojego zdania jakie by nie było, to trzeba będzie kupić aby móc instalować nowe patche, inne mapy lub mody. Już SCS o to zadba Smile
16/02/2016 07:50 PM
Odpowiedz cytując ten post
.:KoxTrucker:. Offline
Na detoksie etsowym
****
Trucker

Skąd: Z Polski :P
Liczba postów: 1,483
Dołączył: 22/10/2014
Reputacja: 46
Podziękował: 2991
Podziękowano mu 1066 raz(y)
Post: #7
RE: DLC Francja
Kto wie, może wyjdzie lepiej niż Skandynawia. Bo Piotr Łuciuk mówił, że z dodatku na dodatek jest coraz to lepiej.
16/02/2016 07:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DF-maniak Niedostępny
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 147
Dołączył: 26/01/2016
Reputacja: 3
Podziękował: 13
Podziękowano mu 76 raz(y)
Post: #8
RE: DLC Francja
Na mapie ProMods jeszcze we francji nie byłem, ale zakochałem się w rosji. Jeśli wyjdzie kolejne płatne DLC to ja zostaję przy ProMods bo kawał dobrej roboty jest tam zrobione. Wykupywanie wszystkich dodatków sprawiło ze już zapłaciłem mniej więcej tyle ile kosztuje GTAV.
Druga sprawa to taka, że SCS nie docenia swoich fanów. Zamiast cieszyć się, że są ludzie którzy odwalają za nich kupę roboty to robią tak jakby się wstydzili tego, że zwykły gracz za darmo robi ich robotę. Idą też prostą drogą, powielają pomysły stworzone przez moderów i robią kraje, które moderzy rozreklamowali. Pamiętam świetnie początki ETS czy GTS, wtedy SCS faktycznie robiło coś dla swoich fanów. Teraz robią to dla kasy. Zagrania typowo marketingowe w tym przypadku im raczej nie pomogą i zamiast rzucic grosza moderom by wykorzystać ich projekt zwyczajnie im w tym przeszkadzają. Ja teraz czekam z niecierpliwością jak pojawi się inna firma i zrobi konkurencje SCS, bo tutaj mają monopol. A jak wiadomo w monopolu nie trzeba się starać o klienta.

16/02/2016 07:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: .:KoxTrucker:.
WiTo Offline
:.. LINKIN PARK..:
***
ViP

Skąd: Oława
Liczba postów: 670
Dołączył: 13/02/2015
Reputacja: 49
Podziękował: 640
Podziękowano mu 556 raz(y)
Post: #9
RE: DLC Francja
Może wyjdzie lepiej niż DLC SkandynawiaSmile
Kto wie czy nie jest to przygotowanie do kolejnych terenów,może i Hiszpania,PortugaliaWink

16/02/2016 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: .:KoxTrucker:.
Wawrzyn5252 Offline
Truck-Spotter
****
Trucker

Skąd: Międzyrzecz [FMI]
Liczba postów: 1,651
Dołączył: 13/07/2015
Reputacja: 55
Podziękował: 1078
Podziękowano mu 1519 raz(y)
Post: #10
RE: DLC Francja
Na 100% wyjdzie DLC Francja. Dlaczego i skąd są takie spekulacjePytajnik Spekulacje są od momentu wizyty Wujka Bohuna w siedzibie SCS-u.

Jak popatrzycie w tym filmiku do komentarzy to ogarniecie o co mi chodzi.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
16/02/2016 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [ETS2] Niech żyje Francja! Marek_30 234 98,210 12/10/2019 01:38 PM
Ostatni post: Bozo
  Nowe DLC Francja w drodze? bumbumek 52 27,013 31/08/2015 08:12 PM
Ostatni post: Darecki19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa