Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaawansowane podłączanie naczepy.
Autor Wiadomość
.:KoxTrucker:. Offline
Na detoksie etsowym
****
Trucker

Skąd: Z Polski :P
Liczba postów: 1,483
Dołączył: 22/10/2014
Reputacja: 46
Podziękował: 2991
Podziękowano mu 1066 raz(y)
Post: #1
Zaawansowane podłączanie naczepy.
Nadchodzące aktualizacje do Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator będą zawierały nową funkcję: zaawansowane podłączanie naczepy. Nie będziemy tego opisywać, bo zajęło by to zbyt wiele słów. Po prostu obejrzyjcie to na filmie:






Nowy element rozgrywki jest całkowicie opcjonalny – wymagana będzie zmiana odpowiednich ustawień aby aktywować ten zaawansowany system podłączania. Oceńcie najpierw swój poziom umiejętności cofania zanim włączycie tą funkcję ?

Standardowy system pozostawiał znaczny margines błędu przy podłączaniu naczepy. Możliwe również było używanie łatwiejszego sposobu poprzez podjeżdżanie do naczepy pod nieprawidłowym kątem. Nowy system w pełni korzysta z silnika fizyki i symuluje towarzyszące podłączaniu naczepy reakcje – zmierzycie się z codziennymi problemami prawdziwych kierowców. Wymaganie od nowych graczy tak dużej precyzji mogło by być bardzo zniechęcające, więc standardowo gra będzie korzystała ze starego systemu. Wiemy jednak, że bardziej doświadczeni gracze pragną więcej realizmu i chcą zmierzać się w większymi wyzwaniami, więc mamy nadzieję że docenicie starania z naszej strony.

Dodatkowo zaimplementowaliśmy w niektórych naczepach animacje unoszenia i opuszczania podpór.

Wpis pochodzi z portalu http://gry-scs.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20/05/2016 02:04 PM przez .:KoxTrucker:..)
20/05/2016 02:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
.:KoxTrucker:. Offline
Na detoksie etsowym
****
Trucker

Skąd: Z Polski :P
Liczba postów: 1,483
Dołączył: 22/10/2014
Reputacja: 46
Podziękował: 2991
Podziękowano mu 1066 raz(y)
Post: #2
RE: Zaawansowane podłączanie naczepy.
hCyK wpisał ten news pod ATS-a, ale zrobiłem wersję osobną pod ETS 2.
20/05/2016 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wąski Offline
Mafia Gabaryciorzy :E
****
Trucker

Skąd: WLS
Liczba postów: 539
Dołączył: 13/07/2012
Reputacja: 52
Podziękował: 1078
Podziękowano mu 986 raz(y)
Post: #3
RE: Zaawansowane podłączanie naczepy.
Liczyłem na coś lepszego szczerze mówiąc. Do tego widać błędy przy chowaniu wajchy w ATSie(przechodzi przez drabinkę).

20/05/2016 02:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Makson Niedostępny
Kamil
Zbanowany

Skąd: Grodzisk Maz.
Liczba postów: 183
Dołączył: 07/02/2016
Podziękował: 349
Podziękowano mu 176 raz(y)
Post: #4
RE: Zaawansowane podłączanie naczepy.
(20/05/2016 02:13 PM)MrManTga napisał(a):  Liczyłem na coś lepszego szczerze mówiąc. Do tego widać błędy przy chowaniu wajchy w ATSie(przechodzi przez drabinkę).

Oj tam, oj tam. Czepiasz się Biggrin2

Osobiście będę korzystał z tej opcji i uważam, że to krok w dobrym kierunku ze strony SCS Software.
20/05/2016 02:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: rambo88pl
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 944
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 74
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2596 raz(y)
Post: #5
RE: Zaawansowane podłączanie naczepy.
Cytat:Nowy element rozgrywki jest całkowicie opcjonalny – wymagana będzie zmiana odpowiednich ustawień aby aktywować ten zaawansowany system podłączania. Oceńcie najpierw swój poziom umiejętności cofania zanim włączycie tą funkcję ?

Standardowy system pozostawiał znaczny margines błędu przy podłączaniu naczepy. Możliwe również było używanie łatwiejszego sposobu poprzez podjeżdżanie do naczepy pod nieprawidłowym kątem. Nowy system w pełni korzysta z silnika fizyki i symuluje towarzyszące podłączaniu naczepy reakcje – zmierzycie się z codziennymi problemami prawdziwych kierowców. Wymaganie od nowych graczy tak dużej precyzji mogło by być bardzo zniechęcające, więc standardowo gra będzie korzystała ze starego systemu.

Opis ładnie brzmni ale to tandeta i wyssane z palca.
Podjechalem pod naczepe pod kątem do oporu i nawet lekko ją stuknęłem (bez uszkodzeń) i naczepa mi się sama podpieła.

Po prostu trwa to tylko dłużej o tą krótka animacje (której i tak nie widać z kabiny) niż obecnie i wydaje mi się że jest łatwiejsze - nie trzeba stukać w 'T"

Dodatkowa opcja, ale czy faktycznie potrzebna?
Cos nowego to zawsze fajnie że dodali...ale mam wrażenie że pracujący nad dodatkami nie czytają co fani gry by faktycznie chcieli.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20/05/2016 05:26 PM przez RadolSzczecin.)
20/05/2016 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: .:KoxTrucker:. , bumbumek , limowski , Nicram
kolakao Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: WZ
Liczba postów: 270
Dołączył: 29/12/2014
Reputacja: 8
Podziękował: 329
Podziękowano mu 218 raz(y)
Post: #6
RE: Zaawansowane podłączanie naczepy.
Ja tam zawsze cofam pod naczepę tak żeby siadła idealnie więc jeden wuj Wink

POLTRANS GRUPA AGROPOL
20/05/2016 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DF-maniak Niedostępny
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 147
Dołączył: 26/01/2016
Reputacja: 3
Podziękował: 13
Podziękowano mu 76 raz(y)
Post: #7
RE: Zaawansowane podłączanie naczepy.
Według mnie to brakuje w SCS kogoś kto jeździł na Tirach, a przynajmniej powinni mieć kogoś takiego do konsultacji. Coś robią i to jest dobre, ale jakby błądzili po omacku.

24/05/2016 11:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: limowski
mrzumi Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 121
Dołączył: 11/11/2011
Reputacja: 6
Podziękował: 35
Podziękowano mu 97 raz(y)
Post: #8
RE: Zaawansowane podłączanie naczepy.
(20/05/2016 02:13 PM)Wąski napisał(a):  Liczyłem na coś lepszego szczerze mówiąc. Do tego widać błędy przy chowaniu wajchy w ATSie(przechodzi przez drabinkę).
Perspektywa ma znaczenie. Moim zdaniem nie przechodzi.
25/05/2016 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Makson Niedostępny
Kamil
Zbanowany

Skąd: Grodzisk Maz.
Liczba postów: 183
Dołączył: 07/02/2016
Podziękował: 349
Podziękowano mu 176 raz(y)
Post: #9
RE: Zaawansowane podłączanie naczepy.
Teraz to jest miód malina. Cofasz idealnie pod naczepę "trochę wyobraźni" naczepa siada klikasz "T" chowają się nogi naczepy i rura do celu Biggrin2 Mała rzecz a cieszy Tongued
25/05/2016 11:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: rambo88pl
Aras. Offline
Hetman Wielki Koronny !
*****
Pomocnik

Skąd: Zamojszczyzna !
Liczba postów: 2,914
Dołączył: 14/12/2014
Reputacja: 367
Podziękował: 354
Podziękowano mu 3088 raz(y)
Post: #10
RE: Zaawansowane podłączanie naczepy.
Ciekawa sprawa, to jest dobre rozwiązanie Big Grin

25/05/2016 12:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa