Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczur za wielką wodą.
Autor Wiadomość
Szczuru Offline
Kierowca prawie zawodowy.
**
Użytkownik

Skąd: Poland [KRA]
Liczba postów: 135
Dołączył: 09/11/2014
Reputacja: 7
Podziękował: 191
Podziękowano mu 161 raz(y)
Post: #1
Szczur za wielką wodą.
Witam!
Chcąc nabrać doświadczeń postanowiłem wybrać się za wielką wodę. Zatrudniłem się tam w firmie Krzak Trucking. Nie była to mądra decyzja ale nie miałem wyboru. Żadna firma nie przyjmie kierowcy bez doświadczenia a jakoś na ser trzeba zarobić Sad. No więc była to jedyna firma z San Francisco która chciała mnie zatrudnić. A z San Francisco gdyż tam się osiedliłem. Znalazłem małe przytulne mieszkanko na wynajem. Obok stacji benzynowej i pralni. Wkrótce pojawiłem się na bazie firmy. Odebrałem mój pierwszy wóz. Był to Mack Superliner. Kij wie z którego roku. Rozklekotany, nie wpadała górna ósemka więc jechał koło 60 mil na godzinę. Miałem się tym szrotem pomęczyć na lokalu ale idiotyczny spedytor pchał mnie gdzie popadnie. W firmie nie mogłem dogadać się z innymi kierowcami bo to głównie emigranci z meksyku.
Image

Po tygodniu upalania Macka rzucili mnie na jakiegoś Kenwortha K108. To już jechało chętniej i mogłem pozwolić sobie na dłuższe trasy. Mimo to debil spedytor tłukł mnie po okolicznych stanach. Poza Californię, Arizonę i Nevadę się nie wychylałem. Raz rzucił mnie do Montany. Po paru tygodniach pojawiły się problemy z wypłatą, szef coś kręcił. Zaparkowałem więc ciężarówkę na drugim końcu SF i już nie wróciłem.
Image
Image
Image
Image
Image
Zatrudniłem się w firmie z Portu w SF. Powiedzieli że szukają kierowcy z doświadczeniem gdyż jeden z ich 8 kierowców przeszedł na emeryturę i muszą kogoś zorganizować. Powiedziałem że jestem chętny. Otrzymałem Kenwortha T800 z wysokim nosem. Paccar MX-13 z 455KM, Eaton Fuller 13. Ładunkiem głównie są świeże ryby ale czasami biorą co popadnie, co w rączki wpadnie. Kenworth jest zadbany. Widać że ktoś o niego dbał. Na rozgrzewkę poprosiłem o lokal. Powiedziałem że jak się rozśmigam tym cudem to chętnie łyknę coś dłuższego. Szef powiedział że okej i nie ma problemu. Wyśmigałem tym Kenworthem już prawie całą Californię i gdy miałem jechać w ostatnią trasę na lokalu przed przejściem na dłuższe dystanse to rozsypał mi się wał korbowy. No i pupa. Zorganizowali mi zastępczego Freightlinera z firmy obok. Powiedzieli żebym pośmigał tym do czasu naprawy. A że naprawy spodziewam się za niedługo to w tym tygodniu nigdzie nie jadę.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
A na koniec bonus, moje mieszkanie i truck stojący pod nim gdyż chwilowo nie posiadam samochodu i wożę dupę truckiem.
Image

Image
03/12/2016 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Trucker16 Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Nowa Słupia[TKI]
Liczba postów: 499
Dołączył: 11/08/2014
Reputacja: 6
Podziękował: 120
Podziękowano mu 358 raz(y)
Post: #2
RE: Szczur za wielką wodą.
Ładnie 10/10


„ Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
Sir Stirling Moss
03/12/2016 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa