Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ETS2] DLC Michelin
hCYk Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Numer GG:
Reputacja: 3
Podziękował: 143
Podziękowano mu 176 raz(y)
[ETS2] DLC Michelin

Z tego co piszą na oficjalnym blogu SCS klucz do dodatku będzie można wyrwać za darmo tak jak to było np. z naczepami Schwarzmüller czy kierownicami do ATS'a w zamian za kilka kliknięć jeżeli oczywiście ktoś będzie miał odpowiednią ilość przegranych godzin. Premiera dodatku odbędzie się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu ale duża partia kluczy może zostać oddana do wygrania nawet w ciągu kilku kolejnych godzin.

http://blog.scssoft.com/2017/01/seventy-...going.html

Image

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04/01/2017 02:14 PM przez hCYk.)
04/01/2017 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ania , Hardcor123 , Kordian2002 , Thor
Thor Offline
Trucker
Trucker

Numer GG:
Reputacja: 28
Podziękował: 242
Podziękowano mu 313 raz(y)
RE: [ETS2] DLC Michelin
Wystarczy poklikąć po internecie zeby to dostać i mieć mnóstwo godzin przegranych Big Grin czyli tak jak wcześniej Smile
WIec czekam Big Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04/01/2017 02:59 PM przez Thor.)
04/01/2017 02:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hCYk Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Numer GG:
Reputacja: 3
Podziękował: 143
Podziękowano mu 176 raz(y)
(04/01/2017 02:58 PM)Thor napisał(a):  Wystarczy poklikąć po internecie zeby to dostać i mieć mnóstwo godzin przegranych Big Grin czyli tak jak wcześniej Smile
WIec czekam Big Grin Ciekawe czy będzie świecący ludzik Micheline do zamontowania zamiast halogenów czy trąbek Big Grin

Jest. Dolny lewy róg zdjęcia ale nie widać czy świeci Tongue

04/01/2017 02:59 PM
 Podziękowań: Thor
DJ8925 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Numer GG:
Reputacja: 1
Podziękował: 11
Podziękowano mu 0 raz(y)
Co zrobić trzeba żeby to wyrwać za darmo ?
04/01/2017 03:04 PM
Ania Offline
Moderator
Moderator

Numer GG:
Reputacja: 146
Podziękował: 2306
Podziękowano mu 3738 raz(y)
Czapeczka, ludzik, proporczyk, "miszeliny" na reling, malowanie i koła - fajnie Ok Miło że coś tworzą praktycznie za darmo, za kliknięcie czy wykonanie kilku zleceń.

04/01/2017 03:19 PM
Reklama jest niezbęda do utrzymania forum w sieci :)
Thor Offline
Trucker
Trucker

Numer GG:
Hcyk dopatrzyłem się później ze to jest gif a nie zdjęcie Tongue Ale dzieki i tak Smile

04/01/2017 03:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DJ8925 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Numer GG:
Reputacja: 1
Podziękował: 11
Podziękowano mu 0 raz(y)
(04/01/2017 03:04 PM)DJ8925 napisał(a):  Co zrobić trzeba żeby to wyrwać za darmo ?
04/01/2017 04:00 PM
Borsuk Offline
Extreme high-end fidelity
Trucker

Numer GG:
Liczba postów: 1,123
Reputacja: 85
Podziękował: 107
Podziękowano mu 1296 raz(y)
Szkoda że jełopy nawet dobrze nie potrafią wykonać tego DLC :E. Ciągle podpatrują u moderów takie rozwiązania a wychodzi im jak zwykle. Podpowiem tylko że napisy na boku opony są zdecydowanie zbyt blisko bieżnika, wygląda to delikatnie mówiąc nędznie nawet jak na standardy scs. Ale przecież wszystko w imię napędzania koniunktury i statystyk steam. Także kierowcy do dzieła, opony czekają, tymczasem zadowolę się modami Wink.

Image
Nie wykonuję żadnych prac czy to na zlecenie czy dla ogółu.
Nie zajmuje się handlem żadnymi modelami które posiadam.
Nie poprawiam na zlecenie żadnych modeli oraz grafik.
W zakresie posiadanej wiedzy pomagam tylko wtedy gdy jestem na forum i mam wystarczająco dużo czasu, proszę nie pisać do mnie pw w żadnej z powyższych spraw ponieważ z góry uprzedzam że nie odpiszę.
Jeśli któraś z powyższych uwag jest dla Ciebie niezrozumiała, przeczytaj powyższy tekst raz jeszcze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04/01/2017 04:12 PM przez Borsuk.)
04/01/2017 04:00 PM
Thor Offline
Trucker
Trucker

Numer GG:
(04/01/2017 03:04 PM)DJ8925 napisał(a):  Co zrobić trzeba żeby to wyrwać za darmo ?

Uwierzysz jak ci powiem że ...czekać... Big Grin

Scs napisze newsa ze trzeba coś gdzieś polubić pewnie i mieć ileś tam godzin w ETS2 rozegranych przez steam i jak wszystkie warunki spełnisz to dostaniesz klucz Smile

Borsuk, o które opony ci chodzi dokładnie. Przyjrzałem się modelowi Multiway 3D który SCS przedstawiło na Scanii i wychodzi mi ze jest jak najbardziej poprawnie. Nie wiem za to co za modele są na pozostałych autach pokazane wiec tutaj nie mam jak porównać z rzeczywistością.
A poza konkurencją, czy wyszło jakieś dlc na które nie narzekałeś ?Big Grin To tak z ciekawości zapytałem.

04/01/2017 04:36 PM
Borsuk Offline
Extreme high-end fidelity
Trucker

Numer GG:
Liczba postów: 1,123
Reputacja: 85
Podziękował: 107
Podziękowano mu 1296 raz(y)
Cytat:Borsuk, o które opony ci chodzi dokładnie. Przyjrzałem się modelowi Multiway 3D który SCS przedstawiło na Scanii i wychodzi mi ze jest jak najbardziej poprawnie. Nie wiem za to co za modele są na pozostałych autach pokazane wiec tutaj nie mam jak porównać z rzeczywistością.
A poza konkurencją, czy wyszło jakieś dlc na które nie narzekałeś ?Big Grin To tak z ciekawości zapytałem.

Multiway akurat wydaje się zrobiona poprawnie. Zastrzeżenia dotyczą opony na DAFie.

Thor to że czegoś nie dostrzegasz nie znaczy że wszyscy są ślepcami Tongue. Tak wiem, może dokładność względem oryginału jest moim skrzywieniem ale to w końcu symulator więc to chyba nic złego prawda? Zawsze zwracam uwagę na detale, niestety nie jestem w stanie tego zmienić. Więc posłużę się przykładem pogladowym, będziesz miał porównanie.

Image

Widzisz różnicę?

Niestety panowie z scs nie wzięli pod uwagę że ich opony praktycznie nie mają bieżnika stąd opaska z napisem Michelin jest za wysoko. Wystarczyła by mała korekta rozmiarów, ale to tylko moja sugestia. Może ktoś to przeczyta i naprawi.

Poza konkurencją oceniam to co widzę i nie rozumiem jakie znaczenia ma fakt jak oceniam inne DLC? Nie rozumiem analogii. Gdyby wszystko było wykonane perfekcyjnie zgodnie z modłą zapewne siedziałbym cicho, ponieważ to mój osobisty przejaw akceptacji produktu, w momencie gdy coś mi się nie podoba o tym piszę, chyba po to jest forum a nie tylko po to by wychwalać pod niebiosa coś co będzie za darmo i jest średnie w wykonaniu.

Image
Nie wykonuję żadnych prac czy to na zlecenie czy dla ogółu.
Nie zajmuje się handlem żadnymi modelami które posiadam.
Nie poprawiam na zlecenie żadnych modeli oraz grafik.
W zakresie posiadanej wiedzy pomagam tylko wtedy gdy jestem na forum i mam wystarczająco dużo czasu, proszę nie pisać do mnie pw w żadnej z powyższych spraw ponieważ z góry uprzedzam że nie odpiszę.
Jeśli któraś z powyższych uwag jest dla Ciebie niezrozumiała, przeczytaj powyższy tekst raz jeszcze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04/01/2017 05:53 PM przez Borsuk.)
04/01/2017 05:15 PM
Reklama jest niezbęda do utrzymania forum w sieci :)
Odpowiedz