Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ETS2] Zenek
Autor Wiadomość
Borsuk Offline
Go ahead, make my day.
Trucker

Liczba postów: 1,797
Reputacja: 136
Podziękował: 240
Podziękowano mu 2375 raz(y)
Star Zenek
Zenek

Modyfikacja podmienia domyślną muzykę w garażu na jeden z bardziej popularnych hitów zespołu Akcent Tongue.

Wersja gry:1.26 i niższe
Autor moda: Borsuk

Image

W związku z ciągłym dążeniem do maksymalnego urealnienia gry stworzyłem powyższego moda. Często w garażach tego typu gości taka muzyka, więc czemu nie może znaleźć się w świecie ETS2 Big Grin.

Poniżej krótki filmik prezentujący możliwości modyfikacji. Dźwięk w modyfikacji został specjalnie przeze mnie zmodulowany poprzez szereg odpowiednich filtrów.
Myślę że akustyka pomieszczenia odpowiednia :E.

Mod stworzony dla własnej przyjemności i udostępniony wyłącznie dla społeczności forum etrucks!
Modyfikacja przeznaczona jest dla wszystkich posiadających choćby odrobinę dystansu do siebie i otaczającego Świata.
Zakaz reuploadu oraz wynoszenia na inne fora.

Pobieranie Modyfikacji:

Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01/07/2017 07:01 AM przez Borsuk.)
23/01/2017 02:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Hardcor123 , Makson , ŁukaszSTK , Piotrekk , Dominiko , .:KoxTrucker:. , marcinek12232 , YogiLRA , Perkins , Paweł Lenny'S , MAD MAX , Marmac , .:Seba11:. , MirM , Rybu , Mietek , err1911 , Kurdianeł , Wesoły , ChuudyR730 , TADEO
.:KoxTrucker:. Offline
Kierman z piekła rodem.
Trucker

Liczba postów: 1,362
Reputacja: 44
Podziękował: 2852
Podziękowano mu 917 raz(y)
RE: Zenek
O Ty, Martyniuka żeś wstawił. Zarombisty bajer. Smile
23/01/2017 03:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcinek12232 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Reputacja: 2
Podziękował: 91
Podziękowano mu 156 raz(y)
Akustyka trafiona w dziesiątkę Tongue Słychać wyraźne niesienie dźwięku jakie występuje na dużej przestrzeni i w tego typu pomieszczeniach Big Grin
23/01/2017 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mietek Offline
Vip
ViP

Liczba postów: 188
Reputacja: 1
Podziękował: 288
Podziękowano mu 122 raz(y)
Podziękował za mod'a bo ta stara nuta już mi zbrzydła Big Grin

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam Na: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Zapraszam Na: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Włączenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar wykonania manewru.
Prawdziwy kierowca nigdy tego nie zdradza.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24/01/2017 05:22 PM
Misiek Offline
łachmyta
Trucker

Liczba postów: 988
Reputacja: 18
Podziękował: 173
Podziękowano mu 625 raz(y)
dorób gdzieś jakieś radyjko na skrzynce i gitara!

Jestem złodziejem, łachmytą, kłamcą... Nie wolno mi ufać... Jestem zerem...
Nie robię na tą chwile żadnych map i modeli gdyż jestem grubym leniem.
Jak nie dziś to się jutro zabiję...

Image
24/01/2017 05:43 PM
Borsuk Offline
Go ahead, make my day.
Trucker

@FKS Stal Mielec, pomysł nawet mi się spodobał, lecz nie chcę łączyć "Zenka" na stałe z jakimkolwiek garażem ponieważ to znacznie zawęzi jego funkcjonalność, wiele osób używa modów na garaże na których w większości Zenek działa bez problemów Tongue.

Image
24/01/2017 06:24 PM
xUserN Offline
Vip
ViP

Reputacja: 52
Podziękował: 879
Podziękowano mu 909 raz(y)
To był zwykły dzień, wstałem rano, odwiedziłem ubikację, zrobiłem sobie śniadanie, przebrałem się, odpaliłem komputer. Normalna kolej rzeczy, nic nie wskazywało na to, że ten dzień będzie wyjątkowy. Od dawna moim ulubionym forum było etrucks.pl, bardzo lubiłem tam wchodzić i czytać posty społeczności gry Euro Truck Simulator 2. Znajdywało się tam ogrom modyfikacji, od ciężarówek po naczepy. "Statystyki Forum" to najlepsza część tego forum zaraz po SB, ponieważ jest tam sekcja "Ostatnia odpowiedź". Do wielu wątków niespecjalnie chce mi się wchodzić, bo wiem, że nie ma tam nic ciekawego. Jednak tego dnia, jeden wątek zwrócił moją uwagę. [ETS2] Zenek. Byłem bardzo ciekawy, czego dotyczy dany temat, więc wszedłem tam. Moim oczom ukazał się mod. Mod, który zmienił moje życie... Odpaliłem film prezentujący modyfikację i... zapłakałem. Na filmie znajdował się garaż, do którego wszedł kamerzysta. Leciała tam piosenka Zenka Martyniuka. Zamarłem. W moich oczach pojawiły się łzy. Łzy szczęścia i jednocześnie smutku. To piękne, że Zenon odwiedził jeden z garaży naszej ulubionej gry i zagrał w niej koncert. Jestem pewien, że w naszej społeczności jest wielu jego fanów, którzy będą się bardzo cieszyć z tego, co nastąpiło. Po wyłączeniu filmiku zacząłem się zastanawiać nad swoim życiem, dostałem depresji i aktualnie mam plany samobójcze. Mimo tego, polecam tą modyfikację. Daje dużo frajdy, jest dopracowana graficznie, fizycznie a nawet psychicznie. Z dniem dzisiejszym postanowiłem, że rozpocznę swoją karierę w muzyce Disco Polo. Za chwilkę pójdę spać i skończy się ten dzień, który był pełny zwrotów akcji oraz dużej zmiany w moim życiu. Dziękuję autorowi moda, dzięki niemu moje życie nabrało kolorów.

Image

Image
24/01/2017 08:00 PM
 Podziękowań: Dominiko , Borsuk , Hardcor123 , kacpero1050
Borsuk Offline
Go ahead, make my day.
Trucker

xUserN, daj sobie szansę, jutro też będzie dzień, dziś już wiem że Zenek spełnia marzenia, daje inspiracje, rozbudza nadzieje i fascynuje. Zenek miał być w duecie z Marylką ale stwierdziłem że odsetek samobójstw wśród graczy byłby zbyt duży Tongue.

Image
24/01/2017 08:35 PM
 Podziękowań: Dominiko
err1911 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Liczba postów: 245
Reputacja: 4
Podziękował: 510
Podziękowano mu 71 raz(y)
Rewelacyjnie zrobiona akustyka garażu. Jakiego programu używałeś do obróbki audio?
Szkoda tylko że nie lubię disco polo ale i tak będę używał tego moda.Tongue
No chyba że zrobisz moda z inną muzyką!Big Grin
24/01/2017 10:11 PM
 Podziękowań: Dominiko
Borsuk Offline
Go ahead, make my day.
Trucker

@err1911, do obróbki audio używam programów Adobe Audition oraz Audacity.

Modyfikacja jest próbą zapisu i przeniesienia do świata gry pewnego fenomenu który gości w polskiej muzyce rozrywkowej. Pewnie jeszcze 25 lat temu charakterystycznym elementem polskiej muzyki byłby Kult, T.Love, Mannam, Wilki, Dżem, Piersi, Acid Drinkers czy Kaliber44 etc, w sumie muzyka na której się wychowałem. Czasy się zmieniają, disco polo wychodzi spod strzech, można ją lubić lub nie, w każdym razie jej istnienie jest faktem dość silnie charakteryzującym obecne czasy.
Oczywiście można zrobić inną modyfikację, z inną muzyką, bardziej na poważnie i w ogóle, pytanie tylko czy bez względu na indywidualne gusta muzyczne graczy, po wejściu do wirtualnego garażu będzie równie mocno zaskakiwała wywołując uśmiech?
Wątpię Wink.

Image
25/01/2017 08:11 AM
 Podziękowań: err1911
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości