Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W oczekiwaniu na DLC New Mexico
Autor Wiadomość
jarson Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 234
Dołączył: 25/09/2015
Reputacja: 12
Podziękował: 105
Podziękowano mu 224 raz(y)
Post: #1
W oczekiwaniu na DLC New Mexico
Wszystko wskazuje na to, że najnowsze rozszerzenie do ATS'a zaprowadzi nas dalej na wschód (ale jeszcze w granicach "dzikiego zachodu"), czyli do Nowego Meksyku.
Powiedział o tym Wujek Bohun na swoim kanale, a i sam SCS dał wyraźny sygnał, pokazując efekty przeskalowanej mapy CA-NV-AZ, gdzie wyraźnie widać siatkę dróg wchodzących w NM.

Czego się spodziewacie po tym dodatku? Jakie przypuszczacie terminy? Czy to dobry kierunek?
Mi osobiście już zaczyna śmierdzieć monotonią, bo jednak NM do podobny klimat do dotychczasowych terenów. No i dalej ciągniemy w zasadzie dwie autostrady relacji W-E (10 i 40). Mapa się rozszerza, ale w jedną stronę. Mało tras relacji N-S. Obawiam się, że będzie to furtka na Texas. Niby ciekawie ale jednak ciągle wąski pas na wschód... Osobiście liczyłem na Utah - troszkę wypełniłoby dziurę a i sam klimat już byłby czymś świeższym, odskocznią od piachu i kaktusów...

Moje fotorelacje z Dzikiego Zachodu: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
23/01/2017 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michaleczeq Offline
PR Team
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 438
Dołączył: 20/09/2016
Reputacja: 48
Podziękował: 81
Podziękowano mu 1439 raz(y)
Post: #2
RE: W oczekiwaniu na DLC New Mexico
Powiem tak. To że po pierwszych 3 stanach, kolejnym(i) z kolei będzie Utah, Kolorado lub Nowy Meksyk było wiadomo już od dawna (podkłady), natomiast dopiero po przeskalowaniu mapy podkłady Nowego Meksyku stały się "dokładniejsze" co wskazuje że będzie to jednak ten jeden konkretny stan.
Co do wypowiedzi Wujka Bohuna - oglądam, a raczej słucham na szybko aby wiedzieć o czym rozmawiał, ale i tak sądzę że to o czym ewentualnie mówił jest jego przypuszczeniem bądź przeczytał to na ich blogu, bo wątpię by ktoś ujawnił mu jak na chwilę obecną "tajne informacje" o przyszłości ATSa Smile.

Co do siatki dróg i "monotonii" - równie dobrze można to powiedzieć o Oregonie, Idaho i innych otaczających obecne tereny stanach. Nie ma możliwości zrobienia w Nowym Meksyku jakoś super gęstej siatki autostrad bo ich tam po prostu w realu nie ma, a SCS na to już nie pomoże Smile.
Co do dróg - od premiery na mapie wchodzą one praktycznie w każdy stan.
Według mnie lepszym rozwiązaniem jest zrobić w pierwszej kolejności meksyk idąc tym samym bardziej na wschód w stronę ciekawszych terenów, niż "uzupełniać braki" zostając tym samym w jak to powiedziałeś "monotonnych" miejscach.

Data premiery? - Sądzę że to pytanie jest zadane nieco za wcześnie ponieważ kompletnie nic na temat tego DLC nie wiemy, a ewentualne "wróżby" użytkowników zamieszczane w tym temacie mogą stać się powodem wielu nieprawdziwych plotek.

Jeżeli ten dodatek miałby wyjść, to ciężko jest mi powiedzieć co bym chciał tam zobaczyć z prostego powodu - bo to wszystko znajduje się już w grze - Unikalne skrzyżowania, różne sekwencje sygnalizatorów, ukryte smaczki.


Kończąc - sądzę że jest jeszcze nieco za wcześnie by cokolwiek przypuszczać, wróżyć bądź wymagać. Poczekał bym jeszcze kilka miesięcy lub do momentu gdy pojawi się więcej informacji o tym terenie. Niemniej jednak będę czekał na to DLC jak na każde inne rozszerzające tereny Smile.
24/01/2017 04:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Thor , nirwana9
pawlaso Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 1
Dołączył: 29/05/2015
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #3
RE: W oczekiwaniu na DLC New Mexico
Mi osobiście klimaty nie przeszkadzają. Jakoś po prostu lubię te "pustynne stany". Chociaż na pewno fajne byłyby odwiedziny na przykład w Salt Lake City jak w kultowym Hard Trucku. Z terminem to wiedzą tylko ludzie z SCS nam pozostają jedynie przypuszczenia, ale ja bym stawiał, że jeszcze przed wakacjami dodatek powinien ujrzeć światło dzienne. Wiadomo, że chciałoby się jak najszybciej ujrzeć nawet całe USA, ale trzeba się niestety uzbroić w cierpliwość (choć szczerze mówiąc to w takim tempie może to trochę potrwać).
A tak z innej beczki, bo trochę nie w temacie jestem. To DLC będzie w formie darmowej czy płatnej? A jeżeli płatnej to jaką mniej więcej przewidujecie cenę?
25/01/2017 12:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa