Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My summer car
Autor Wiadomość
bub538 Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Żelisławki niedaleko Gdańska
Liczba postów: 102
Dołączył: 17/06/2012
Reputacja: 1
Podziękował: 13
Podziękowano mu 54 raz(y)
Post: #1
My summer car
Stworzyłem ten wątek, ponieważ chyba nikt o tej grze wątku nie stworzył.
Co sądzicie o tej grze? Według mnie gra niby jest w fazie rozwoju ale bardzo fajnie się gra. Nie ma takich błędów które uniemożliwiają granie, a do tego jest tyle możliwości że błedy się chowają. Ogólnie jakby ktoś nie wiedział, to jesteśmy mieszkańcem Finlandii, któremu rodzice zostawili garaż i karoserię pojazdu. A w garażu multum części i narzedzia potrzebne do złożenia pojazdu. Mechanika gra jest bardzo fajna, musimy również pamiętać o dbaniu naszej postaci. Takie simsy trochę. Big Grin A i również pamiętajcie żeby robić częste zapisy, a po zrobieniu zapisu, grę zminimalizować, znaleźć tak gdzie są plii zapisu i robić kopię na pulpit np. ponieważ jeśli w grze zginiemy zapis się usuwa. Dlatego lepiej robić kopię zapisów. Big Grin
A i jak ktoś grał doradzi mi co zrobić jeśli silnik wypluł tłok rozwalony? Kupię gdzieś nowy czy muszę do mechanika holować? xD
Piszcie swoje przeżycia z gry lub wspomnienia Big Grin
30/04/2017 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misiek Offline
łachmyta
****
Trucker

Skąd: Mielec
Liczba postów: 961
Dołączył: 29/11/2015
Reputacja: 18
Podziękował: 175
Podziękowano mu 645 raz(y)
Post: #2
RE: My summer car
W skrócie ta gra to: Pijesz do woli! Gra sama sobie jest bardzo fajna oraz sam autor dodaje dużo ciekawych rzeczy, jak np. motorynka która trzeba samemu odpalić Wink To samo z innymi samochodami, trzeba samemu poszukać i odpalić. Ja tylko czekam jak dodadzą pistolet Smile Polecam każdemu bo rozrywka jest niesamowita, zwłaszcza przy składaniu samochodu Big Grin
30/04/2017 01:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bub538 Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Żelisławki niedaleko Gdańska
Liczba postów: 102
Dołączył: 17/06/2012
Reputacja: 1
Podziękował: 13
Podziękowano mu 54 raz(y)
Post: #3
RE: My summer car
Słyszałem że studio gry składa się z jednej osoby. Normalnie szacun samemu taką dobrą grę zrobic.
30/04/2017 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misiek Offline
łachmyta
****
Trucker

Skąd: Mielec
Liczba postów: 961
Dołączył: 29/11/2015
Reputacja: 18
Podziękował: 175
Podziękowano mu 645 raz(y)
Post: #4
RE: My summer car
(30/04/2017 01:36 PM)bub538 napisał(a):  Słyszałem że studio gry składa się z jednej osoby. Normalnie szacun samemu taką dobrą grę zrobic.

Tak to się zgadza Wink
30/04/2017 01:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misiek Offline
łachmyta
****
Trucker

Skąd: Mielec
Liczba postów: 961
Dołączył: 29/11/2015
Reputacja: 18
Podziękował: 175
Podziękowano mu 645 raz(y)
Post: #5
RE: My summer car
http://www.amistech.com/msc/

Tutaj jest strona studia oraz lista rzeczy które chce autor dodać Smile
30/04/2017 01:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bub538 Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Żelisławki niedaleko Gdańska
Liczba postów: 102
Dołączył: 17/06/2012
Reputacja: 1
Podziękował: 13
Podziękowano mu 54 raz(y)
Post: #6
RE: My summer car
Dobra mam pytanie. Oddałem pojazd do mechanika, pojazd znikł po wczytaniu gry, wziąłem tego muscle cara i mechanik do mnie dzwoni jadę a samochodu nie ma. Co robić? Wacha mi się w muscle caru kończy ale chyba nie ma wlewu żeby zatankować.
01/05/2017 09:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MadGreg Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 36
Dołączył: 19/12/2015
Reputacja: 0
Podziękował: 54
Podziękowano mu 12 raz(y)
Post: #7
RE: My summer car
A czasem, tam gdzie stała Satsuma, nie leży jakaś kartka? bo teraz jest tak że jak za długo trzymasz Ferndale (Muscle Car) to on ci zabiera samochód i wywala na bagna i zostawia kartkę, musisz pojechać do mechanika i sprawdzic czy tam gdzieś kartki nie ma. tutaj fotka poglądowa gdzie mniej więcej mógł "przeparkować" auto - Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Druga Sprawa ten muscle car, ma wlew paliwa, nad rejestracją z tyłu, jest miejsce w którym powinna być rejestracja ale tam klikasz i pojawia ci się korek od wlewu paliwa.
01/05/2017 10:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: bub538
bub538 Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Żelisławki niedaleko Gdańska
Liczba postów: 102
Dołączył: 17/06/2012
Reputacja: 1
Podziękował: 13
Podziękowano mu 54 raz(y)
Post: #8
RE: My summer car
Niestety przewidziałeś. Samochód mój leży w bagnie. Muszę chyba pędzić po traktor i w drogę.
01/05/2017 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rudi_1980
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #9
RE: My summer car
Gra jest mega Smile Zlożyłem Satsume calutką i wszystko bylo fajnie poza jedną sprawą: spalała olej na potegę. 3 dni się zastanawiałem co jest nie tak, myślałem nawet o tym aby wyjąć silnik rozłożyć i złożyć jeszcze raz. Mechanik nic nie pomógł Sad Co się okazało... nie dokręciłem filtra oleju :E
Pytanko.. gdzie może się znajdować baniak na bimber? Koło pralki go nie ma. A wiem, ze docelowo tam sie znajduje. Po updacie zniknął i nigdzie nie ma Sad
01/05/2017 06:00 PM
Odpowiedz cytując ten post
bub538 Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Żelisławki niedaleko Gdańska
Liczba postów: 102
Dołączył: 17/06/2012
Reputacja: 1
Podziękował: 13
Podziękowano mu 54 raz(y)
Post: #10
RE: My summer car
A mi mechanik w ogóle coś nie pomaga. Samochód odstawiłem, wróciłem do domu i dzwoni telefon. Mechanik. Coś gada że mam do niego podejść , podjeżdżam i nic. Wykupiłem jeszcze raz usługę. Bo tak w sumie czekałem z 3 dni i nic się nie działo. Teraz kupiłem jeszcze raz usługę. Ciekawe co teraz będzie.
01/05/2017 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa