Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 głosów - 4 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro Truck Simulator 2: Italia
Autor Wiadomość
Lanker Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 713
Dołączył: 12/08/2013
Reputacja: 22
Podziękował: 882
Podziękowano mu 863 raz(y)
Post: #1
Euro Truck Simulator 2: Italia
Image

Wczoraj na blogu SCS pojawił się wpis dotyczący nowego DLC które przygotowują do gry. Będzie to rozszerzenie Włoch!

Cytat:Wiadomo, że gra zawiera już kilka miast z północnych Włoch. Te obszary świata gry zostaną dodatkowo dopieszczone, co zbiegnie się z wydaniem DLC, więc nawet gracze, którzy zdecydują się zaczekać na zakup nowego DLC, skorzystają na częściowym uaktualnieniu mapy gry.

Nasi projektanci map zakochali się w nowym regionie od etapów badawczych - istnieje wiele różnych środowisk do połączenia! Od wysokich gór po brzeg morza, od zadbanych terenów rolniczych do wilgotnych i bardziej suchych miejsc, było jasne, że patrzymy na dość trudne i wymagające zadanie. Staraliśmy się ukazać typowe cechy Włoch widoczne zza kierownicy, takie jak drogi prowadzące przez Apeniny, gdzie tunele i mosty przemieniają się z malowniczymi widokami i zakrzywionymi segmentami, otwierając widok na odległe horyzonty. Geografia i kształt Włoch doprowadziły także do stosunkowo dużej koncentracji miast i gałęzi przemysłu w nowym DLC.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, spodziewamy się wydać ten dodatek pod koniec bieżącego roku. Mamy nadzieję, że będziecie tak podekscytowani naszą pracą jak my i docenicie nasze starania, aby pokazać Włochy takie, jakie są: Bella Italia!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

http://blog.scssoft.com/2017/08/bella-italia.html

12/08/2017 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Dorpolowy , limowski , Hardcor123 , Michal_Z_gno , Rene-GAD
Dorpolowy Offline
Szpedycyjny hahmyt
****
Trucker

Skąd: Kłobuck [SKL] // Brecey FR
Liczba postów: 316
Dołączył: 26/09/2016
Reputacja: 22
Podziękował: 379
Podziękowano mu 505 raz(y)
Post: #2
RE: Euro Truck Simulator 2: Italia
Lepiej później niż wcale, wiadomo pewnie dodatek będzie swoje kosztował, ciekawi mnie tylko czy coś zrobią z Sycylią, i Sardynią, no bo jakby nie było to też są wyspy które do Włoch należą, bo jakby nie było, w VLF zapomnieli dodać głupią Bastię i Ajaccio na Korsyce.. a Korsyka chcąc nie chcąc, należy do Francji, ale ważne że coś robią, przynajmniej będzie więcej miast do Multi :E

12/08/2017 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siedlecki95 Offline
lakiernik
***
ViP

Skąd: Szczecin
Liczba postów: 314
Dołączył: 02/03/2016
Reputacja: 2
Podziękował: 170
Podziękowano mu 146 raz(y)
Post: #3
RE: Euro Truck Simulator 2: Italia
hmmm Włochy ciekawe czy PM je przebuduje może panowie z PM dodadzą kawałek Afryki??

12/08/2017 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamil Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Wrocław
Liczba postów: 381
Dołączył: 02/02/2017
Reputacja: 75
Podziękował: 787
Podziękowano mu 1178 raz(y)
Post: #4
RE: Euro Truck Simulator 2: Italia
Eh, Włochy. Wyszło Italy Map to SCS już musi zrobić akurat z tego kraju DLC. Podobnie było z Francją, która była tam ogarnięta przez PM. Dlaczego nie mogą zrobić DLC które doda normalną Hiszpanie i Portugalie? Hiszpania od PM wiadomo jaka jest, a Portugalii nie ma w ogóle. Z tego co wiem nie ma mapy która te kraje dodaje, chyba że o niej nie wiem, więc bez bicia proszę. Takim DLC według mnie by zabłysnęli i się przysłużyli, no ale co zrobisz.
12/08/2017 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kazan1234 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 716
Dołączył: 23/03/2017
Reputacja: 33
Podziękował: 1095
Podziękowano mu 1225 raz(y)
Post: #5
RE: Euro Truck Simulator 2: Italia
(12/08/2017 04:25 PM)Kamil_ napisał(a):  Eh, Włochy. Wyszło Italy Map to SCS już musi zrobić akurat z tego kraju DLC. Podobnie było z Francją, która była tam ogarnięta przez PM. Dlaczego nie mogą zrobić DLC które doda normalną Hiszpanie i Portugalie? Hiszpania od PM wiadomo jaka jest, a Portugalii nie ma w ogóle. Z tego co wiem nie ma mapy która te kraje dodaje, chyba że o niej nie wiem, więc bez bicia proszę. Takim DLC według mnie by zabłysnęli i się przysłużyli, no ale co zrobisz.

Jak się nie mylę to TSM dodaje Hiszpanie, Portugalię, kawałkiem Afrykę, Grecję, Albanię, Czarnogórę itp. Znając SCS jak im się zachce i zrobią Hiszpanię oraz Portugalię to będą to dwa osobne DLC kosztujące zapewne 50-70 zł Smile
12/08/2017 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EuropeanTrucker Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Podkarpackie
Liczba postów: 173
Dołączył: 30/12/2016
Reputacja: 2
Podziękował: 74
Podziękowano mu 193 raz(y)
Post: #6
RE: Euro Truck Simulator 2: Italia
(12/08/2017 04:25 PM)Kamil_ napisał(a):  Eh, Włochy. Wyszło Italy Map to SCS już musi zrobić akurat z tego kraju DLC. Podobnie było z Francją, która była tam ogarnięta przez PM. Dlaczego nie mogą zrobić DLC które doda normalną Hiszpanie i Portugalie? Hiszpania od PM wiadomo jaka jest, a Portugalii nie ma w ogóle. Z tego co wiem nie ma mapy która te kraje dodaje, chyba że o niej nie wiem, więc bez bicia proszę. Takim DLC według mnie by zabłysnęli i się przysłużyli, no ale co zrobisz.

Wydaje mi sie ze oni zaczeli robic ten dodatek zanim wyszła Italy Map. Tez bym chcial Hiszpanie i Portugalie bardziej ale trudno, lepsze to niz nic Tongue I jesli Włochy będą tak dobrze zrobione jak Francja to bedzie git.

Image

12/08/2017 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xyzan Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 241
Dołączył: 19/12/2014
Reputacja: 12
Podziękował: 48
Podziękowano mu 253 raz(y)
Post: #7
RE: Euro Truck Simulator 2: Italia
Na forum steamowym chodzą słuchy, że nie będzie Hiszpanii i Portugalii... Dlaczego? Ponieważ musiałbyś mieć DLC francji, aby tam dojechać. Czyli, żeby kupić Hiszpanię, musisz kupić 2DLC... Tak więc, nawet jak będzie, to jak już zrobią bałkany (da się dojechać z podstawowej mapy) i Irlandię (da się dopłynąć promem z Anglii). Patrząc na ich tempo prac (1 DLC/rok) to nie wcześniej niż za 3 lata Wink A ponieważ 2 lata temu mówili coś, że będą wspierac ETS'a jeszcze przez ok. 5 lat... to się sumuje, że raczej nigdy nie będzie DLC zależnego od innych DLC...
A co do Włoch, to bardzo ciekawe, czy będzie dojazd aż na samo południe wraz z Sycylią...
12/08/2017 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mrzumi Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 121
Dołączył: 11/11/2011
Reputacja: 6
Podziękował: 35
Podziękowano mu 97 raz(y)
Post: #8
RE: Euro Truck Simulator 2: Italia
Ja osobiście wychodzę z założenia, że powinno najpierw obudować się podstawową mapę DLCkami, a dopiero potem robić DLC za terenem DLC.
Hiszpania - oczywiście, można by robić promy, ale czy nie powiedzielibyście że SCS łasi się na kasę robiąc DLC które jest za terenami jednego DLC? Niby teoretycznie go nie wymaga, no ale jest przydatne żeby rozgrywka wyglądała sensownie. A to wszystko w sytuacji, gdy dałoby radę dokleić jakieś inne DLC do samej podstawki.
12/08/2017 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kurdianeł Offline
Tylko Scania!!!
****
Trucker

Skąd: Chełm [LC]
Liczba postów: 1,203
Dołączył: 30/10/2013
Reputacja: 51
Podziękował: 1814
Podziękowano mu 1932 raz(y)
Post: #9
RE: Euro Truck Simulator 2: Italia
Fajnie się zapowiada, ale tak jak kolega Dorpolowy pisał, że nie wypadałoby zapomnieć o Sycylii i Sardynii :E



Moja maszyna:
Procesor: AMD Ryzen 7 2700
Grafika: MSI GeForce RTX 2070 Gaming Z
Płyta: MSI B450M Mortar Titanium
RAM: Adata XPG Gammix D10 DDR4 16GB
Dysk SSD 1: Plextor 256GB M.2 PCIe
Dysk SSD 2: Plextor 512GB M.2 PCIe
Zasilacz: be quiet! System Power 9 CM 600W
Obudowa: Sharkoon DG7000-G RGB
13/08/2017 08:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
.:KoxTrucker:. Offline
Na detoksie etsowym
****
Trucker

Skąd: Z Polski :P
Liczba postów: 1,481
Dołączył: 22/10/2014
Reputacja: 46
Podziękował: 2990
Podziękowano mu 1061 raz(y)
Post: #10
RE: Euro Truck Simulator 2: Italia
Jak dla mnie, obserwując sytuację przez kilka lat, SCS utrudnia pracę moderom po wydaniu DLC, i ułatwia jednocześnie przez modele, prefaby, drogi, assety itd. podczas przebudowywania terenu. Powinni zająć się za przebudowę najgorzej wykonanych terenów (Anglia, środek Europy, itp.), lub co najmniej zliftingować ten tereny.
13/08/2017 04:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Euro/American Truck Simulator Multiplayer? BLACKVARRIOR 2 1,830 15/02/2020 02:00 PM
Ostatni post: Galaxy
  Euro Truck Simulator 2 - Mighty Griffin DLC Tuning Pack Misiek 14 15,372 18/03/2018 11:14 AM
Ostatni post: Thor
  Euro Truck Simulator 2 - Special Transport Misiek 32 25,510 15/12/2017 11:14 PM
Ostatni post: karol30
  Euro Truck Simulator 2 Christmas Special Marek_30 0 2,342 25/12/2016 07:51 PM
Ostatni post: Marek_30
  Euro Truck Simulator 2 - Schwarzmüller Trailer Pack DLC hCYk 13 8,466 18/09/2016 01:34 PM
Ostatni post: hCYk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa