Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam!
Autor Wiadomość
1PL-Scoot Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 16
Dołączył: 30/10/2017
Reputacja: 0
Podziękował: 2
Podziękowano mu 6 raz(y)
Post: #1
Witam!
Zasady dobrego wychowania nakazują aby gdy do kogoś przychodzimy, przywitać się i przedstawić gospodarzom. Niestety mimo szczerych chęci wymóg chwili spowodowany problemami z mapą Poland Rebuilding spowodował to że przywitam się dopiero teraz.

Zatem, Witam Wszystkich forumowiczów, administrację i użytkowników!

W dalszej kolejności należy dodać kilka słów o sobie, co niniejszym czynie.
Mam już swoje latka i nie jest to pierwsze forum w mojej „przygodzie” z internetom. W realu pracuję w firmie handlowej, mieszkam na Pradze (Warszawa po tamtej stronie Wisły). Moje zainteresowania to żeglarstwo, lotnictwo i historia. Moim komputerowym konikiem są symulatory a główna ich gałąź to symulatory lotnicze, począwszy od całej serii IŁ2 Szturmowik przez symulatory cywilne serii FS aż obecnie do symulatora ROF (lotnictwo z epoki I WŚ).
Z symulatorem ciężarówek moja pierwsza styczność to chyba koniec ubiegłego wieku Smile i tytuł „Hard Truck” a następnie „Hard Truck: 18 Wheels of Steel” z tego też mniej więcej czasu pochodzi zestaw kierownicy i pedałów których używam do dziś.
Z biegiem lat nastawienie moje stało się bardziej pokojowe od kilku lat „orałem ziemię” w Farming Simulator 15 a od wiosny tego roku wsiadłem w ciężarówkę i ruszyłem w Europę w ETS2.
Na tym chyba zakończę i tak już przydługie „smędzenie” na koniec dodam tylko gwoli wyjaśnienia że przedrostek 1PL przed moim nickiem oznacza 1 Pułk Lotniczy (wirtualny) w którym jestem pilotem 2-ej Eskadry Wywiadowczej.

Jeszcze raz gorąco wszystkich pozdrawiam.

S!
04/11/2017 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: zachodniopomorskie
Liczba postów: 4,675
Dołączył: 03/05/2013
Reputacja: 177
Podziękował: 2782
Podziękowano mu 5207 raz(y)
Post: #2
RE: Witam!
Witamy serdecznie na forum Wykrzyknik Czytam że mamy do czynienia z zaawansowanym graczem w symulatorySmile Zapewne pojawią się jakieś ciekawe wątki związane z Twoimi zainteresowaniami,grami etc.
Miłej zabawy !

04/11/2017 04:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bozo Offline
Zimol
******
Moderator

Skąd: Będzin
Liczba postów: 3,838
Dołączył: 16/06/2015
Reputacja: 81
Podziękował: 3433
Podziękowano mu 6076 raz(y)
Post: #3
RE: Witam!
Czuj się swobodnie i bardzo wygodnie :E

Punk to brudas, punk to śmieć
Punk nie umarł, Punk's Not Dead
04/11/2017 07:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa