Logowanie Zarejestruj

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 6 głosów - 2.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Transport-Szepietowski"
Autor Wiadomość
DavePL Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Reputacja: 0
Podziękował: 22
Podziękowano mu 48 raz(y)
"Transport-Szepietowski"
Transport-Szepietowski

Krótko o firmie:
Firma powstała 27 października 2017 roku. Firma znajduje się w Warszawie. Póki co firma staje "na nowo" po swego rodzaju kryzysie. W obecnej sytuacji zajmujemy się transportem niemalże wyłącznie krajowym. Specjalizujemy się w transporcie wszelkich materiałów budowlanych, przemysłowych, częściami do maszyn rolniczych i przemysłowych.

W skład floty wchodzi:
Renault Premium 420 dCi + naczepa firanka marki Wielton.
Volvo Fh13 + Naczepa firanka Wielton

Image

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15/03/2018 09:29 PM przez DavePL.)
05/11/2017 10:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
DavePL Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

RE: Żółtodziób na rynku
Na załadunku stawiłem się o godzinie 8:15, półgodziny później byłem gotowy do wyjazdu. Trasa Przemyśl -> Bielsko-Biała przebiegała dosyć spokojnie do momentu gdy nie znalazłem się w okolicach Krakowa. Rzęsisty deszcz i burza z silnym wiatrem zdjąłem więc nogę z gazu co spowodowało że czas do miejsca rozładunku wydłużył się i zaczynało się robić gorąco. Dodatkowo korki przy wjeździe do miasta. Spóźniony na rozładunek i głupio tłumaczący się z przyczyn zostałem dopuszczony do rampy. Oczywiście od mojego wjazdu na firmę pogoda natychmiast zaczęła się poprawiać, ustąpiła burza i tylko deszcz jeszcze lekko popadywał.

Image

Image

Image

Image

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05/11/2017 03:56 PM przez DavePL.)
05/11/2017 12:09 PM
DavePL Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

RE: "Transport-Szepietowski"
Wtorkowe popołudnie było dosyć leniwe, trudno było złapać sensowny ładunek, z drugiej jednak strony nie chciałem też stać bezczynnie. Nic jednak nie mogłem na to zaradzić, ostatecznie udało mi się wyrwać krótki kurs nocny z płytami na budowę.
Wyjazd przewidziany był na około godzinę 01:00 dotrzeć do Krakowa trzeba było przed godziną 05:00. Zjadłem obiad, i poszedłem się przespać. Wstałem pół godziny przed północą, rozgrzałem autko, naszykowałem kawę ogarnąłem się i ruszyłem na załadunek. Sam ładunek czekał wystawiony na dworze przyszedł wózkowy dał papiery i zaczął ładować. Załadowany sprawdziłem tylko czy towar jest zabezpieczony i spokojnym tempem udałem się do Krakowa. Dojechałem na miejsce godzinę przed czasem, odkryłem boki firanki chłopaki wzięli co trzeba, ogarnąłem papiery i zabrałem się za szukanie ładunków.

Image

Image

Image

Image

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05/11/2017 03:52 PM przez DavePL.)
05/11/2017 03:45 PM
 Podziękowań: Michal_Z_gno
DavePL Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

W Krakowie znalazłem ładunek na Wrocław, 16 ton nawozów więc nie będzie zbyt ciężko. Załadowałem się i o godzinie 5:30 byłem już na wylocie z miasta. Trasa przebiegała dość spokojnie, zatrzymałem się tylko na krótką przerwę, w międzyczasie sprawdziłem zabezpieczenia ładunku i ruszyłem dalej A4.
Do Wrocławia dojechałem na godzinę 9:40 rozładowałem towar i ruszyłem czym prędzej na znaleziony wcześniej załadunek. Załadunek opóźnił się o około 30 minut. Problem był z dokumentami, gdy udało się wszystko załatwić wyleciałem z miasta i stanąłem na małej stacji aby wykręcić 9. Wstałem wraz z zachodem słońca, odpaliłem autko ogarnąłem się i ruszyłem w kierunku Legnicy skąd miałem się kierować na 3 aby dotrzeć do Gorzowa. Noc miała być spokojna jednak wcale taka nie była, Najpierw za Legnicą miałem starcie naczepami, a kilkadziesiąt km dalej czołowe zderzenie dwóch osobówek, to wszystko spowodowało że mój czas dojazdu wydłużył się o godzinę. Po wjechaniu na S3 było już dużo lepiej. Do Gorzowa dojechałem w jednym kawałku, tylko chwilę pokręciłem się po mieście bo miałem problem ze znalezieniem firmy.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
07/11/2017 04:41 AM
 Podziękowań: Limowski , Dorpolowy
Limowski Offline
el speditorro
Pomocnik

Liczba postów: 2,153
Reputacja: 189
Podziękował: 3236
Podziękowano mu 2949 raz(y)
Hejka, bardzo fajne i klimatyczne fotki. Trochę więcej różnorodności w ujęciach by się przydało, ale i tak jest dobrze. Trochę mi przypomniałeś moje początki w tej grze, kiedy to jeszcze mnie jakoś bardziej fascynowała niż teraz. Dzięki wielkie!

Image Image
07/11/2017 08:34 AM
Dorpolowy Offline
Szpedycyjny hahmyt
ViP

Liczba postów: 284
Reputacja: 14
Podziękował: 158
Podziękowano mu 322 raz(y)
Fotki są spoko, bardziej mi się podoba sam ciągnik Big Grin bo klimatu ma, do niego by jakaś starsza zniszczona i byłby niezły klimacik! Smile

07/11/2017 03:21 PM
DavePL Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Po ciężkiej nocy i rozładunku w Gorzowie, przyszedł czas na sen, ładunek miał być gotowy mniej więcej na godzinę 14. Wstałem godzinę wcześniej, ogarnąłem się na pobliskiej stacji, i ruszyłem do firmy na załadunek. Tam zaczęła się zabawa bo początkowe ustalenia zakładały trasę do Gdańska. Narodził się problem, który nie powiem wyprowadził mnie z równowagi, starałem się nie okazywać mojego zadowolenia z rozwoju sytuacji i udałem się do auta. Po około 40 minutach ładunek został namierzony na samochodzie który był już spory kawałek drogi od firmy. No cóż takie sytuacje się zdarzają, nie mam zamiaru się nad tym rozwodzić dostałem ładunek "zastępczy". Ostrołęka to mój następny przystanek, zamiast pięknych widoków Pomorza dalej miejski gwar. Cały zapał jazdy tak jakby na moment przygasł, jeszcze tylko kontrola itd przy wjeździe na A2. Trasa przebiegła standardowo, bez większych utrudnień. W Ostrołęce byłem po godzinie 12 w nocy rozładunek przewidziany na rano, w zasadzie było mi to obojętne. Położyłem się spać. Kolejny dzień i kolejne problemy po rozładowaniu auta okazało się że hamulce w naczepie zablokowały się. Zadzwoniłem do Serwisu przyjechali odblokowali koła ale niestety naczepa nie nadawała się na tę chwilę do użytku, zabrali ją na warsztat, przejrzą dokładnie naprawią jednak na tę chwilę zostałem na lodzie. Udało mi się wypożyczyć naczepę kontenerową. Towar na Warszawę załadowałem po 17. Na miejsce zajechałem po godzinie 20. Nareszcie ten dzień dobiegł końca, całe szczęście zaczynam weekend przyda się na ochłonięcie.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
07/11/2017 05:42 PM
DavePL Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Dziękuję za komplementy Smile
Ja w tym ciągniku jestem zakochany ? brakuje mi tylko akcesoriów, bo mod jest ze starszej wersji i przy modach na dodatki wywala, chyba ze ktoś umial by to "zaktualizować do wersji gry"? Big Grin
07/11/2017 08:57 PM
kierman Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Liczba postów: 209
Reputacja: 2
Podziękował: 223
Podziękowano mu 121 raz(y)
fajnie ze ktos lata czyms starszym na forum zwlaszcza po Polsce bo i tak w realu jest, ze przeciez same ojro szostki nie jezdza Smile co do zdjec to zbyt oddalone jak dla mnie, zmienil bym rowniez kolor naczepy lub ciagnika by sie odroznialo od siebie
08/11/2017 12:12 PM
DavePL Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Naczepa w trakcie zakupu Smile
08/11/2017 12:22 PM