Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g29 Słaby FBB?
Autor Wiadomość
prezes000pl Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Zielona Góra
Liczba postów: 25
Dołączył: 03/04/2017
Reputacja: 0
Podziękował: 13
Podziękowano mu 5 raz(y)
Post: #1
g29 Słaby FBB?
Witam. Otóż mam pytanie do posiadaczy g29, ponieważ przesiadłem się niedawno z DFGT na g29. Z tego co zauważyłem to ogromnym minusem jest martwy force feedback przy prostej kierownicy gdzie w DFGT tego nie było. Nawet parę ludzi w tym na youtube o tym mówi, spodziewałem się że kierownica będzie cichsza szczególnie FBB ale jest to samo co w dfgt. Nie czuje różnicy oprócz głośności przy obracaniu . Oczywiście materiały szczególnie pedały są super ale ten FBB to lipa moim zdaniem nie ma podejścia do thrustmastera t300rs. W g29 feedback jest głośny i martwy na środku. Co o tym sądzicie macie podobne odczucia ?
24/01/2018 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisiarz Niedostępny
Trucker
****
Trucker

Skąd: Opole, PL
Liczba postów: 196
Dołączył: 20/08/2015
Reputacja: 42
Podziękował: 390
Podziękowano mu 387 raz(y)
Post: #2
RE: g29 Słaby FBB?
Jestem posiadaczem G29 od jakiegoś miesiąca. Miałem DFGT i G27. W porównaniu do DFGT, moim zdaniem FFB jest o wiele cichszy. Przy DFGT był na tyle głośny, że irytował innych domowników, jak i osoby, z którymi rozmawiałem na TS/Discord/Skype etc. Jeśli chodzi o "siłę" FFB to myślę, że to po prostu trzeba samemu ustawić (w G27 długo szukałem odpowiedniego konfigu, do G29 też jeszcze idealnego nie znalazłem). Na PS4 przy grze w Gran Turismo Sport, FFB spisuje się bardzo dobrze, przy wysokich prędkościach stawia duży opór i nie jest łatwo skręcić kołami samochodu.


Intel Core i5-3570K 4.5GHz // 16GB DDR3 1833MHz CL9 // Gigabyte GeForce GTX 1060 6GB Windforce OC // SSD GoodRAM Iridum Pro 240GB // SSHD Seagate Firecuda 1TB 7200RPM // SSD Kingston A400 240GB // be quiet! System Power B9 600W // SilentiumPC Regnum RG4T // Windows 8.1 Pro 64-bit
24/01/2018 11:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
prezes000pl Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Zielona Góra
Liczba postów: 25
Dołączył: 03/04/2017
Reputacja: 0
Podziękował: 13
Podziękowano mu 5 raz(y)
Post: #3
RE: g29 Słaby FBB?
Ja mam całkowicie inne zdanie. Mimo że dfgt było glosniejsze chodzi o obrót a nie silniki fbb bo chodzą tak samo głośno jak w g29. To jeździło się na niej o niebo lepiej. Dlaczego ? Bo nie było tego cholernego luzu na środku kierownicy . W g29 nie dość że jest luz z pół centymetra to jeszcze trzymając kierownicę na wprost nie działa fbb Wykrzyknik! I to nie jest tylko moje zdanie . Dla mnie to jest dramat jak za te pieniądze . Może wy na to nie zwracanie uwagi. Ale dla mnie precyzja jest bardzo ważna. Jak nie wiecie o co chodzi to mogę filmik wrzucić. Ps . Odnośnie twojego ostatniego zdania to samo jest w DFGT, DFP ...Tylko nie ma luzu na środku ...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25/01/2018 01:29 AM przez prezes000pl.)
25/01/2018 01:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa