Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konwerter GTS - ETS2 v0.2b by mwl4
Autor Wiadomość
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,100
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34108
Podziękowano mu 15553 raz(y)
Post: #1
Konwerter GTS - ETS2 v0.2b by mwl4
Dziś miałem pewne pytanie na PW i sam szukałem czy gdzieś w necie jest jeszcze ten programik (niestety nie mogłem go znaleźć) więc daję tutaj do pobrania wersję którą miałem u siebie na komputerze jakby ktoś potrzebował.
Ogólnie jest to konwerter modeli między grami GTS - ETS2 (z tym, że w ETS2 jest to już dawno wycofana wersja .pmg - do patcha 1.3.1 więc trzeba i tak w blenderze zrobić sobie dostosowanie na najnowszą Tongue).


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Info:
Autor: mwl4

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
25/01/2018 01:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Adam.J
nirwana9 Offline
MOCNY SZEF!
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 808
Dołączył: 05/02/2011
Reputacja: 85
Podziękował: 631
Podziękowano mu 761 raz(y)
Post: #2
RE: Konwerter GTS - ETS2 v0.2b by mwl4
Witam, zapodaję oryginalny link od Mwl, oraz treść postu Wink


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Cytat:Co daje nam v0.2 konwertera?

-Dialogi otwierania pliku. Nie trzeba zmieniać nazwy pmg aby skonwertować. Wystarczy wybrać w okienku plik do skonwertowania i wynik konwertu znajduje się w tym samym pliku. Czyli wielkie ułatwienie pracy.

-Naprawa Tobj aby działały poprawnie DDS DXT5 oraz nie było błędów typu mipmaplevel.

-Kiedy nie ma części np. kiedy są same matrixy w pmg konwerter bez problemu skonwertuje nam taki model Smile (IPB) Wcześniej wywalało.
Na razie tyle. Dlaczego? Został rozwiązany problem z DDS DXT5, a że wcześniej zrobiłem dialogi otwierania plików to macie także i to Smile (IPB)
25/01/2018 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , Adam.J
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa