Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytań kilka o "własną" naczepę
Autor Wiadomość
Misiek123 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Rzeszów
Liczba postów: 53
Dołączył: 14/05/2017
Reputacja: 7
Podziękował: 617
Podziękowano mu 452 raz(y)
Post: #1
Pytań kilka o "własną" naczepę
Hejo Big Grin

Moje pytanie skierowane jest do osób jeżdżących w VS-kach lub prywatnie bawiące się we własny transport wirtualny. Otóż, gdy już wybierzecie swoją naczepę, z którą chcecie się wozić po Europie to trzeba ją skądś zabrać, nieprawdaż? Big Grin No i chyba jedynym na to sposobem jest wyhaczenie jej z rynku przesyłek (o ile się nie mylę). No i teraz tak, po pierwsze, GPS będzie nam wytyczał ciągle drogę do punktu docelowego co przy naszych osobiście wybranych trasach może nieźle wkurzać, bo za tym idzie ciągłe zmienianie trasy w nawigacji, zakłamane kilometry, liczne pomyłki, nerwica itp. Czy jest jakiś "knif", żeby ominąć tą niedogodność i zwyczajnie skasować tą trasę domyślnego zlecenia wytyczoną przez grę? Druga rzecz to waga naczepy. Też zapytuję: da się to jakoś zmieniać czy jaką sobie wybierzemy na początku z taką już ciągle jeździmy i nieważne czy zmierzamy dopiero na rozładunek palet, czy śmigamy na pusto, zawsze ważymy te przykładowe 22 tony? No i trzecia sprawa, to czy sami w głowie macie giełdę ładunków czy macie może jakiś inny sposób na wybieranie miejsc docelowych w celu zaszczepienia do gry jeszcze kapki realizmu?
Pytam, bo zawsze grałem jako typowy ETSowski podwykonawca z własnym ciągnikiem, bo niestety gra wciąż proponuje tylko taki rodzaj zarobku. Ostatnimi czasy już mi się to powoli zaczęło nudzić, a myślę że by mogła być to niezła alternatywa i urozmaicenie gry. Wiem też, że na forum jest mnóstwo kierowców zarówno tych w VSkach jak i "prywaciarzy", którzy są już starymi wygami jeśli o taki sposób transportu chodzi, więc liczę na cenne rady i wskazówki od Was Wink
Z góry dzięki!

PS: A no i właśnie, byłbym zapomniał. Jak wygląda sprawa wtedy z zarabianiem kasy za frachty?

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać w trasę? Kierowca
31/03/2018 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek332211 Offline
Metalvia
**
Użytkownik

Skąd: Siemianowice Śląskie
Liczba postów: -55
Dołączył: 01/01/2018
Reputacja: 8
Podziękował: 216
Podziękowano mu 171 raz(y)
Post: #2
RE: Pytań kilka o "własną" naczepę
Ja korzystam z programu Virtual Speditor i mamy w naszej VSce dopisane naczepy to prawie wszystkich ładunków. Ustalasz trasę, następnie bierzesz niemal dowolny ładunek i trasa gotowa. Jedyny minus to taki, że każde dodanie trasy wiążę się z ponownym włączaniem gry. Frachty liczy Ci gra normalnie, a masę to mniej więcej wiesz który cięższy, a który ładunek lżejszy i te sobie wybierasz w zależności od masy towaru jaki dostałeś od VSki.

ETS2 + ATS + kij wie ile modów

31/03/2018 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Misiek123
Misiek123 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Rzeszów
Liczba postów: 53
Dołączył: 14/05/2017
Reputacja: 7
Podziękował: 617
Podziękowano mu 452 raz(y)
Post: #3
RE: Pytań kilka o "własną" naczepę
(31/03/2018 09:49 PM)czarek332211 napisał(a):  Ja korzystam z programu Virtual Speditor i mamy w naszej VSce dopisane naczepy to prawie wszystkich ładunków. Ustalasz trasę, następnie bierzesz niemal dowolny ładunek i trasa gotowa. Jedyny minus to taki, że każde dodanie trasy wiążę się z ponownym włączaniem gry. Frachty liczy Ci gra normalnie, a masę to mniej więcej wiesz który cięższy, a który ładunek lżejszy i te sobie wybierasz w zależności od masy towaru jaki dostałeś od VSki.

Czyli za każdym frachtem i tak podpinacie osobne naczepy, tylko wyglądające tak samo? I nie ma wtedy czegoś takiego, że jadę z pustą naczepą na parking się kimnąć, a rano się podstawić pod firmą? Wam też się zdarza jeździć samym koniem pomiędzy zleceniami? Czy ja coś źle zrozumiałem?

I te zlecenia w Virtual Speditorze wybiera Wam szef?

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać w trasę? Kierowca
31/03/2018 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek332211 Offline
Metalvia
**
Użytkownik

Skąd: Siemianowice Śląskie
Liczba postów: -55
Dołączył: 01/01/2018
Reputacja: 8
Podziękował: 216
Podziękowano mu 171 raz(y)
Post: #4
RE: Pytań kilka o "własną" naczepę
Teorytycznie inne naczepy, w praktyce wyglądają tak samo i każda ma swoją własną rejestrację jako plik .dds Nie widziałem nigdzie, żeby ktoś stworzył mod pozwalający na jazdę non stop z zapiętą naczepą między zleceniami. Zlecenia bierzesz z tej samej firmy albo położonej od razu obok więc żadnych zdjęć po drodze nie musisz robić i odpowiadając na pytanie, tak między ładunkami normalnie się jeździ samym koniem, a od szefów dostajemy zlecenie w takiej formie jak gdzieś w firmowym wątku wrzucał Kamil. Wpisujesz sobie to dokładnie do Virtual Speditora i masz takie ładunki jakie byś chciał.

ETS2 + ATS + kij wie ile modów

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31/03/2018 10:02 PM przez czarek332211.)
31/03/2018 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Misiek123
Misiek123 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Rzeszów
Liczba postów: 53
Dołączył: 14/05/2017
Reputacja: 7
Podziękował: 617
Podziękowano mu 452 raz(y)
Post: #5
RE: Pytań kilka o "własną" naczepę
No to dzięki, spróbuję coś podziałać w tym temacie Big Grin

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać w trasę? Kierowca
31/03/2018 10:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kilka pytań odnośnie kierowców mielot 1 700 23/08/2022 03:09 PM
Ostatni post: superpiotr4
  Kilka pytań tedybear 0 436 11/11/2021 08:28 PM
Ostatni post: tedybear
  Kilka Pytań DarkLuki 18 6,225 21/10/2019 04:32 AM
Ostatni post: DarkLuki
  Pytań kilka, odnośnie trybu Multi Player matadrox 0 765 24/05/2019 07:45 PM
Ostatni post: matadrox
  Jak wybrać właśną naczepę Barti93 3 1,795 26/02/2017 12:46 PM
Ostatni post: Kukasz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa