Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 6 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiezda Oil czyli polski kierowca w Rosji
Autor Wiadomość
nikt123 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Reputacja: 2
Podziękował: 29
Podziękowano mu 57 raz(y)
Zwiezda Oil czyli polski kierowca w Rosji
O firmie 

Zwiezda Oil to firma transportowa, której działalność będzie oferowała szeroki zakres usług. Po emigracji do Rosji jako polski kierowca długo poszukiwałem pracy. W końcu jednak po opracowaniu biznes planu i zaciągnięciu niewielkiego kredytu postanowiłem spróbować sił w założeniu własnej firmy na obczyźnie. Bariera językowa nie odgrywała dużej roli, ponieważ dobrze znam rosyjski pojawiły się jednak drobne komplikacje formalne, które później udało się wyeliminować. Oferuję usługi transportowe do osób prywatnych, jak również interesuje nas współpraca z innymi przedsiębiorstwami. Na początku działalność będzie realizowana za pomocą pojazdu ciężarowego marki Renault Integral 390. Moja działalność będzie obejmowała terytorium Rosji. Miejsce pod działalność mojej firmy znajduje się w Kazaniu.Niewielki plac jaki został wynajęty pod działalność firmy, posiada budynek, w którym znajdować się będzie biuro firmy, gdzie będą składowane wszystkie niezbędne dokumenty.

Oferta 

Oferta mojej  firmy transportowej skierowana jest nie tylko do ludności okolicznych miejscowości. Myślę że moja oferta  ma być interesująca i satysfakcjonująca dla osób, z terytorium całego kraju. .Moja firma posiada bezpieczny i sprawdzony sprzęt.Pojazd jest regularnie serwisowany więc jest to gwarancja na to że Twój towar dotrze cały bezpieczny na czas we wskazane miejsce. Usługi transportu drogowego świadczone  przez firmę wykonywane są z zachowaniem standardów.Jeśli chodzi o ofertę to tak jak wspomniałem wyżej moja firma będzie się specjalizować w transporcie paliw.

Marketing

Najważniejszym celem, zwłaszcza na początku działalności będzie pozyskiwanie i informowanie klientów o możliwości współpracy ze mną . Będzie to następowało za pomocą:

-kontaktu telefonicznego i bezpośredniego z właścicielami firm. Numery i adresy firm z którymi będę  próbować nawiązać współpracę są ogólnie dostępne w lokalnej prasie i internecie.

-banerów reklamowych

Dla dużych klientów będzie istniała możliwość wynegocjowania niższej ceny . Misją mojej firmy jest dążenie do doskonałości pod każdym względem, zarówno w jakości, obsłudze  jak i pozycji na rynku. Częste aktualizowanie stron internetowych i zastosowanie najnowszych technologii informacyjnych a także sprzętu  ma umożliwić „bycie na czasie” i świadczenie coraz wyższego standardu usług i możliwości najbardziej niezawodnego.

Plany rozwojowe

Moje plany rozwojowe podzieliłem na 2 kategorie: krótkodystansowe i długodystansowe

Do krótkodystansowych zaliczam:

-nawiązanie współpracy z innymi firmami i klientami
-promocja firmy w regionie
-spłata niewielkiego kredytu

Do długodystansowych zaliczam:

-modernizacja taboru
-zwiększenie liczebności taboru
-rozszerzenie spedycji na takie kraje jak Niemcy, Francja, Włochy, Austria,Hiszpania,Szwecja,Finlania.
-wykupienie placu na którym mógłbym trzymać pojazdy firmowe

Mój tabor

Na początku mojej przygody z firmą transportową będę realizować transport przy pomocy samochodu ciężarowego marki Renault Integral oraz cysterny.Myślę że zestaw jak na rosyjskie standardy nie jest najgorszy.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11/05/2018 11:19 AM przez nikt123.)
11/05/2018 11:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , Krystian30 , Maseł , Kacperovski
Kuba Truck Offline
Vip
ViP

Liczba postów: 304
Reputacja: 12
Podziękował: 110
Podziękowano mu 159 raz(y)
RE: Zwiezda Oil czyli polski kierowca w Rosji
Fajnie, czekam na rozwój. Powodzenia Big Grin

Image

11/05/2018 11:29 AM
 Podziękowań: nikt123
WeiserPL Offline
Vip
ViP

Reputacja: 1
Podziękował: 58
Podziękowano mu 121 raz(y)
No pomysł dosyć ciekawy i zestaw też niezły Wink Powodzenia!
11/05/2018 12:24 PM
nikt123 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Dziękuję za pozytywne komentarze. Pierwsza relacja pojawi się już jutro.
11/05/2018 01:29 PM
Michal_Z_gno Online
..::Administrator::..
Administrator

Liczba postów: 14,285
Reputacja: 537
Podziękował: 23830
Podziękowano mu 11181 raz(y)
Zestaw ładny, prezentacja też więc tylko czekać na relację Smile

Image
11/05/2018 06:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian30 Offline
Trucker
Trucker

Liczba postów: 651
Reputacja: 29
Podziękował: 384
Podziękowano mu 498 raz(y)
Ciekawie ale jak na firmę to tytuł nie pasuje trochę Big Grin 10/10
11/05/2018 07:00 PM
Kamil Offline
Trucker
Trucker

Liczba postów: 1,299
Reputacja: 75
Podziękował: 794
Podziękowano mu 1181 raz(y)
Powiem Ci, że bardzo fajny pomysł. Zestaw klimatyczny i ładny, ale tak jak kolega wyżej pisał, zmień nazwę tematu na samą nazwę firmy Wink Czekam na relacje, powodzenia na rynku! 10/10
11/05/2018 09:32 PM
nikt123 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Dziękuję jeszcze raz za pozytywne komentarze. Bardzo ciepło zaskoczyło mnie to że firma tak przyjęła się na forum. Daje to motywacje do jeszcze większego starania się. Na swoich fotorelacjach oczywiście skupie się głównie na pokazywaniu zestawu, ale także Rosji takiej jakiej jest- zupełnie innej w metropoliach niż na prowincji, gdzie również będę zaglądać. Nie przedłużając- pierwsza fotorelacja z trasy Twer- Psków.

Twer- Psków

Rano obudziłem się szybko zjadłem śniadanie i ruszyłem. Byłem troszkę spóźniony. Na miejscu zaparkowałem i czekałem na załadunek. Dość szybko mnie załadowali i mogłem ruszać w trasę. Wziąłem odpowiednie papiery wsiadłem do mojej Renówki odpaliłem i ruszyłem do Pskowa. Na ulicach miasta nie było tłoczno i po kilku postojach na światłach udało mi się wyjechać z miasta

Image

Image

Poza miastem musiałem zjechać na stacje benzynową. Kończyło się paliwo więc siła wyższa trzeba było zatankować. Przy okazji kupiłem sobie gazetę, którą odłożyłem do poczytania na potem.

Image

Jechało mi się bardzo dobrze. Stan dróg był bardzo dobry i szybko zbliżałem się do celu.

Image

Krajobraz był nie do opisania- pełno zieleni kwiatów i drzew droga dobra mały ruch. Czego chcieć więcej?

Image

W końcu wjechałem do miejscowości Torżok. Duża zadbana metropolia. Czekały mnie tam jednak korki i straciłem dużo czasu.

Image

Po wyjeździe z miasta trafiłem na drogę szybkiego ruchu. Cyknąłem fotkę i śmigałem dalej.

Image

Po długim odcinku w końcu zjechałem na jedną z lokalnych dróg w okolicach miejscowości Ostaszków. Były tam piękne i duże jeziora. Było co podziwiać.

Image

Za Ostaszkowem trafiłem na roboty drogowe. Najpewniej z racji zbliżającego się Mundialu w Rosji. Stałem na światłach około 30 min ale później udało mi się sprawnie ruszyć dalej.

Image

Za Ostaszkowem znajdował się również duży węzeł kolejowy. Rogatka podniesiona-można jechać bezpiecznie.

Image

Wjechałem na jedną z lokalnych dróg. Mijałem dużo wsi i małych miasteczek. Rozpadało się. Musiałem zwolnić i uważać.

Image

Image

W końcu zjechałem na pobocze żeby odpocząć. Zaparkowałem zestaw i zacząłem czytać wcześniej kupioną gazetę. Gdy byłem wypoczęty i poodychałem świeżym powietrzem ruszyłem dalej.

Image

Nie zostało mi już dużo kilometrów. Po 45 min byłem już w Pskowie. Tam szybko znalazłem miejsce gdzie miałem dostarczyć paliwo. Zaparkowałem i czekałem.

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13/05/2018 07:45 PM przez nikt123.)
13/05/2018 07:40 PM
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Michal_Z_gno Online
..::Administrator::..
Administrator

Liczba postów: 14,285
Reputacja: 537
Podziękował: 23830
Podziękowano mu 11181 raz(y)
Trochę te żółte linie z modu graficznego psują efekt ale po za tym wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Image
13/05/2018 09:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nikt123 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Masz w 100% racje.Dzięki. Już zostało to naprawione i nowa relacja będzie z białymi pasami Big Grin
13/05/2018 09:25 PM
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości