Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mario-Express
Autor Wiadomość
Maciejos Offline
Trucker
Trucker

Liczba postów: 337
Reputacja: 18
Podziękował: 804
Podziękowano mu 645 raz(y)
Mario-Express
Mario-Express

Firma Mario-Express została założona na początku 2016 roku. Przedmiotem naszej działalności jest transport produktów, wymagających kontrolowanej temperatury. Nasza stosunkowo młoda flota transportowa, jest gotowa przewieźć każdy państwa ładunek o czasie i do danego miejsca. Nasze zaplecze transportowe składa się głównie z pojazdów marki Scania oraz naczep chłodniczych Schmitz i Krone. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Mario-Express

ul. Fabryczna 13
08-300 Sokołów Podlaski

Image

Image

Image

A teraz kilka słów ode mnie. W firmie jestem tylko kierowcą i został mi przydzielony zestaw, który widzicie u góry. Jest nim Scania RII 560 V8, spięta z naczepą chłodniczą Krone. Na chwilę obecną robię trochę krajówki, ale pewnie na dniach wystartuje gdzieś na zachód albo klasycznie na Italię. Ci, którzy mnie jeszcze kojarzą z tego forum wiedzą, że relacje będą bogate w zdjęcia i opis, a Ci którzy jeszcze nie mieli okazję mnie poznać, będą się mogli do tego przekonać. Do zobaczenia na szlaku! Wink

Image
02/07/2018 05:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Paweł Lenny'S
Maciejos Offline
Trucker
Trucker

RE: Mario-Express

Witajcie! Smile

Sokołów Podl. - Przemyśl - Sokołów Podlaski.

Na początek tego tygodnia, trafiła mi się krajówka. Przed dziewiątą zajechałem na bazę, żeby wrzucić graty do Scanii i czekałem na Mundka, który miał przyjechać z naczepą, którą miałem od niego przejąć, aby polecieć z nią do Przemyśla. Około dziewiątej pojawił się Mundek, szybka przepinka i można było grzać na zrzutkę. Do Siedlec i dalej był spokój, w okolicach Biard zaczęły się robić lekkie problemy, ponieważ trafiłem na wahadełko, więc trochę czasu straciłem, ale udało się to potem odrobić. Za oknem wyjątkowo piękna pogoda, muzyka w kabinie huczała, więc kilometry bardzo szybko leciały, a podróż mijała nawet przyjemnie. W okolicach Janowa Lubelskiego wypadła mi '45, więc trzeba było się rozejrzeć za jakimś Orlenem, ale takowy udało się szybko znaleźć. Hot-dog, herbata, papieros i lecimy dalej, bo czas trochę mnie gonił. Rzeszów przywitał mnie opadami deszczu, które towarzyszyły mi do samego miejsca zrzutki. No nic, trzeba będzie jechać ostrożniej, ale powinienem wyrobić się w czasie. I tak też było. Po trzeciej zawitałem na bazie firmy, na której miałem rozładunek. Palet dużo nie było, to i chłopaki z magazynu sprawnie się z tym uporali.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Długo nie dane mi było odpocząć, ponieważ o siedemnastej miałem mieć ładowany powrót. Do Przemyśla wiozłem fructa i z tym samym będę wracał do domu. O osiemnastej byłem już zagruzowany, więc można było ruszać w drogę powrotną. Niestety czas pracy powoli mi się kończył, więc trzeba było gnać, żeby dojechać do jakiejś stacji paliw i wypocząć przed kolejnym dniem pracy. Wybór padł ponownie na Janów Lubelski i sprawdzoną wcześniej stację, na której kręciłem '45. Zmęczony, dałem radę tylko zasunąć firanki i od razu padłem na łóżko. Koło piątej rano zadzwonił budzik. Szybkie śniadanie, fajek i grzejemy do domu. Pogoda znów nie dopisywała, deszcz padał, ale trzeba sobie jakoś radzić. Disco w kabinie grało aż miło, a kilometry znikały nie wiadomo kiedy. O dziewiątej rano wjeżdżałem na plac firmy, w której miałem się rozładowywać. Tym razem musiałem sam zrzucić towar, więc pomachałem trochę paleciakiem i mogłem wrócić na bazę i odpocząć, przed kolejną trasą.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania! Wink

Image
02/07/2018 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Paweł Lenny'S
Paweł Lenny'S Online
LWG!!
Trucker

Liczba postów: 3,134
Reputacja: 190
Podziękował: 5955
Podziękowano mu 4183 raz(y)
Dawno Cię tutaj nie było Tongue
Patrząc na Scanie z reala, twoja wykonana jest prawie w 100% tak samo, więc pewnie będą też bogate w opis relacje [Jak to zresztą zawsze było Tongue ], na wzór przygód z tras prawdziwych Smile Firma zdecydowanie zasługuję na propsy!
Mega mi się podoba! Powodzonka

Zapraszam na mój FP -- > https://www.facebook.com/Rangerk%C4%85-p...216748104/

Oraz do komentowania moich relacji w firmie Metalvia --> http://etrucks.pl/thread-46188-post-2810...#pid281008

Za koma leci podziękuja Wink
02/07/2018 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Maciejos
WeiserPL Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Reputacja: 0
Podziękował: 27
Podziękowano mu 58 raz(y)
Nooo nieźle to wygląda Big Grin Tylko jakąś lepszą naczepę dograć Tongue
03/07/2018 12:55 PM
Dorpolowy Offline
Szpedycyjny hahmyt
**
Użytkownik

Liczba postów: 316
Reputacja: 14
Podziękował: 118
Podziękowano mu 251 raz(y)
Ahh! Maciek i jego gorąca Italia :E i po raz kolejny będę miał dzięki komu słuchać tej Włoskiej muzyki :E generalnie to czekam aż to rozkręcisz Big Grin powodzenia Big Grin

03/07/2018 04:08 PM
Janosiczek Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Liczba postów: 12
Reputacja: 1
Podziękował: 0
Podziękowano mu 12 raz(y)
Jednym słowem pięknie! Powodzenia!!

Francuz też potrafi!!Moje pojazdy w ETS2:
Scania Streamline R580 V8+Krone CoolLiner
Porsche Panamera

Image
05/07/2018 05:24 AM
Maciejos Offline
Trucker
Trucker

Witajcie! Smile

Sokołów Podl. - Morszków - Nowy Sad

Po powrocie z kółka, miałem jeden dzień przerwy przed kolejnym wyjazdem. Tym razem trafiła się absolutna nowość, ponieważ wysyłają mnie do Serbii. Nigdy nie robiony przez nas kierunek, ale trzeba spróbować czegoś nowego. Punktualnie o siódmej wyjechałem z bazy i poleciałem w kierunku Morszkowa, bo tam miałem ładować się fructem. Około dziewiątej było po wszystkim i można było grzać do celu. Siedlce, Łuków i dalej na Lublin. Przed tym ostatnim miastem kręciłem '45, dokładnie na Orlenie w Ciecierzynie. Tam też spotkałem się z chłopakami z Lubelski Truck-Spotters, którzy porobili kilka fotek. Pożegnałem się z nimi, bo trzeba było lecieć dalej. Ogólnie na trasie nie działo się nic ciekawego, więc nie ma za bardzo co opisywać. Gdzieś w okolicach zacząłem robić się senny i zmęczenie zaczęło mnie brać, więc trzeba było poszukać jakiegoś miejsca do wykręcenia pauzy. Udało się. Firanki zasunięte i od razu do spania.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Wyspany, mogłem lecieć dalej. Zrobiłem sobie mocną herbatę, ogarnąłem się i lota. Startowałem koło godziny trzeciej albo czwartej, więc zaczynało robić się widno. Jednak wschód słońca z takiego widoku, jest naprawdę piękny. Na drodze ruch znikomy, więc można było na luzie lecieć i nie przejmować się korkami czy innymi pierdołami. W międzyczasie wpadła mi jeszcze '45 przed Szeged, potem przejście granicy i ostatnia prosta do Nowego Sadu. Między dziewiątą-dziesiątą byłem na miejscu. Niestety na rozładunek musiałem poczekać, ponieważ przede mną były jeszcze trzy składy, a zapału do pracy u magazynierów brak...

Image

Image

Image

Image

Image

Pozdrawiam, dziękuje za komentarze i zapraszam do komentowania! Wink

Image
05/07/2018 02:11 PM
Hardcor123 Online
Pilnowywacz porządku :E
Moderator

Liczba postów: 2,671
Reputacja: 80
Podziękował: 1453
Podziękowano mu 1786 raz(y)
Dobre produkcje masz! 10/10

Image
05/07/2018 02:40 PM
Janosiczek Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Liczba postów: 12
Reputacja: 1
Podziękował: 0
Podziękowano mu 12 raz(y)
Relacja 10/10 Big Grin

Francuz też potrafi!!Moje pojazdy w ETS2:
Scania Streamline R580 V8+Krone CoolLiner
Porsche Panamera

Image
05/07/2018 04:12 PM
Maseł Offline
Masło w d... trzasło :E
Trucker

Liczba postów: 494
Reputacja: 25
Podziękował: 725
Podziękowano mu 429 raz(y)
Naprawdę fajnie to wszystko wygląda, szczególnie zestaw Smile Niby nic specjalnego, ale wpada w oko i takie są najlepsze Smile

06/07/2018 08:18 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: alek.d.d@wp.pl, 1 gości