Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weteran szuka pracy
Autor Wiadomość
jordix Offline
Vip
ViP

Reputacja: 2
Podziękował: 198
Podziękowano mu 239 raz(y)
Weteran szuka pracy
Szukam VSki dla siebie pomimo iż jestem w wirtualnej trukerce od 20 lat bo zaczynałem od Hard Truck`a w 1998 roku to nigdy nie jeździłem w żadnej VSce. Czas spróbować czegoś nowego Wink mam 37 lat i mnóstwo wolnego czasu więc spokojnie wykęcam 20 tysi w tydzień. Nie interesuje mnie "atmosfera" bo miłą atmosfere to ja mam w domu Tongue w pracy wole profesjonalizm. Jeśli masz porządny sprzęt, sensowny system rozliczeniowy i sprawnego spedytora to jestem do usług.

Propozycję proszę kierować w tym poście lub PW.

Jeszcze jedno...nie interesuje mnie TS gdyż nie jestem zbyt rozmowny Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10/07/2018 01:47 PM przez jordix.)
10/07/2018 01:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shakers Offline
#MTT Logistic
**
Użytkownik

Liczba postów: 65
Reputacja: 1
Podziękował: 90
Podziękowano mu 100 raz(y)
RE: Weteran szuka pracy
Zapraszam do firmy Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść..

Link do naszego tematu na forum: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Link do złożenia [b]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Strona internetowa:Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Facebook: [b]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Image
10/07/2018 03:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jordix Offline
Vip
ViP

(10/07/2018 03:12 PM)Shakers napisał(a):  Zapraszam do firmy Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść..

Link do naszego tematu na forum: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Link do złożenia [b]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Strona internetowa:Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Facebook: [b]Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

dzięki i gratulacje bo firma widzę full pro, lecz niestety nie mam TS`a i nie zamierzam jak już pisałem powyżej więc chyba odpada, nadal szukam Wink

10/07/2018 04:30 PM
Dominiko Offline
Map Editor ***** Expert
ViP

Liczba postów: 820
Reputacja: 18
Podziękował: 890
Podziękowano mu 637 raz(y)
Usługi Transportowe "Image"

Zapraszam na PW, napewno się dogadamy Wink

Pozdrawiam!

NIKON D3300 + TAMRON 18 200
,,Hejterzy nienawidzą rzeczy, których nigdy nie zdobędą, oraz ludzi, którymi nie będą w stanie się stać.''
10/07/2018 04:59 PM
maniek3516 Online
Użytkownik
**
Użytkownik

Reputacja: 0
Podziękował: 10
Podziękowano mu 36 raz(y)
Zapraszam do nas. Szukamy dwóch kierowców właśnie Wink Smile http://etrucks.pl/thread-46628.html

Image
Król dróg jest jeden - Volvo:E
10/07/2018 07:44 PM
jordix Offline
Vip
ViP

(10/07/2018 04:59 PM)Dominiko napisał(a):  Usługi Transportowe "Image"

Pozdrawiam!

dzięki, czekam na konkrety

(10/07/2018 07:44 PM)maniek3516 napisał(a):  Zapraszam do nas. Szukamy dwóch kierowców właśnie Wink Smile http://etrucks.pl/thread-46628.html

wszystko spoko ale nie bardzo rozumiem "100% odwzorowanie zestawu z prezentacji" ? masz na myśli, że musze koniecznie mieć te strzaszne zasłonki i inne pierdoły ? Wink

może trochę doprecyzuje swoje oczekiwania

szukam VSki która:

- nie wymaga TS`a ani innej formy komunikacji głosowej, gdyż nie mam mikrofonu i cenie sobie prywatność
- zapewnia odpowiedni sprzęt tj. ciągnik, który jest zgodny z wersją 1.31 oraz obsługuje DLC Accessories, naczepę również zgodną z 1.31 i obsługującą Advanced Coupling oraz kable
- posiada system rozliczeniowy oparty na logowaniu (skrypcie) lub bez skryptu oparty na jakimś sensownym template`ie
- posiada spedytora/logistyka, który jest odpowiedzialny za ładunki i przydziela zlecenia, najlepiej na tydzień lub ok 4000km (w grze) z góry

co mogę zaoferować

- dojrzałość mam 37 lat
- ogromne doświadczenie, za wirtualnym kółkiem siedze od 1998 roku od Hard Truck`a
- dużą liczbę kilometrów, mam dużo wolnego czasu i obecnie robie ok 20tyś km tygodniowo
- zaangażowanie, jeśli zerkniecie na mojego Flickr`a to zobaczycie, że sam robie skiny, zmieniam definicje itp jeśli współpraca będzie owocna moje umiejętności są do Waszej dyspozycji
- realizm u mnie wszystko od pojazdu po dokumenty ma na celu "odwzorowanie" rzeczywistości odsyłam tutaj http://etrucks.pl/thread-47235.html
- pasję w życiu byłem kierowcą zawodowym przez kilka lat tak dla odskoczni i dlatego, że to lubie znalazłem jednak o wiele łatwiejszy i przyjemniejszy sposób na życie stąd swoją pasję realizuje w ETS`ie Wink

10/07/2018 08:28 PM
tdt marek Offline
Siwy
**
Użytkownik

Liczba postów: 183
Reputacja: 0
Podziękował: 19
Podziękowano mu 36 raz(y)
(10/07/2018 08:28 PM)jordix napisał(a):  
(10/07/2018 04:59 PM)Dominiko napisał(a):  Usługi Transportowe "Image"

Pozdrawiam!

dzięki, czekam na konkrety

(10/07/2018 07:44 PM)maniek3516 napisał(a):  Zapraszam do nas. Szukamy dwóch kierowców właśnie Wink Smile http://etrucks.pl/thread-46628.html

wszystko spoko ale nie bardzo rozumiem "100% odwzorowanie zestawu z prezentacji" ? masz na myśli, że musze koniecznie mieć te strzaszne zasłonki i inne pierdoły ? Wink

może trochę doprecyzuje swoje oczekiwania

szukam VSki która:

- nie wymaga TS`a ani innej formy komunikacji głosowej, gdyż nie mam mikrofonu i cenie sobie prywatność
- zapewnia odpowiedni sprzęt tj. ciągnik, który jest zgodny z wersją 1.31 oraz obsługuje DLC Accessories, naczepę również zgodną z 1.31 i obsługującą Advanced Coupling oraz kable
- posiada system rozliczeniowy oparty na logowaniu (skrypcie) lub bez skryptu oparty na jakimś sensownym template`ie
- posiada spedytora/logistyka, który jest odpowiedzialny za ładunki i przydziela zlecenia, najlepiej na tydzień lub ok 4000km (w grze) z góry

co mogę zaoferować

- dojrzałość mam 37 lat
- ogromne doświadczenie, za wirtualnym kółkiem siedze od 1998 roku od Hard Truck`a
- dużą liczbę kilometrów, mam dużo wolnego czasu i obecnie robie ok 20tyś km tygodniowo
- zaangażowanie, jeśli zerkniecie na mojego Flickr`a to zobaczycie, że sam robie skiny, zmieniam definicje itp jeśli współpraca będzie owocna moje umiejętności są do Waszej dyspozycji
- realizm u mnie wszystko od pojazdu po dokumenty ma na celu "odwzorowanie" rzeczywistości odsyłam tutaj http://etrucks.pl/thread-47235.html
- pasję w życiu byłem kierowcą zawodowym przez kilka lat tak dla odskoczni i dlatego, że to lubie znalazłem jednak o wiele łatwiejszy i przyjemniejszy sposób na życie stąd swoją pasję realizuje w ETS`ie Wink

witam Smile Ponownie zapraszam do naszej VSki Glob- Trans . Dużo dorosłych ludzi. Twoje umiejętności bardzo by nam się przydały. To co opisałeś to raczej wszystko dla Ciebie . SP i możliwe multi jak chcesz a jak nie to SP . Mapy dowolne i ATS i ETS2. Duuużo swobody i nie ma parcia na rekordy. Nasze forum to: http://www.glob-trans.ullu.pl wszystko na forum jest opisane. Jest też chatbox pod forum po zalogowaniu możesz też pisać i pytać o wszystko. Zapraszmy serdecznie i od dawna próbuję Cię zwerbować to chyba wiem kogo Smile. Pozdrawiam Siwy ( nr gg 5693271)
11/07/2018 01:22 AM
jordix Offline
Vip
ViP

(11/07/2018 01:22 AM)tdt marek napisał(a):  witam Smile Ponownie zapraszam do naszej VSki Glob- Trans . Dużo dorosłych ludzi. Twoje umiejętności bardzo by nam się przydały. To co opisałeś to raczej wszystko dla Ciebie . SP i możliwe multi jak chcesz a jak nie to SP . Mapy dowolne i ATS i ETS2. Duuużo swobody i nie ma parcia na rekordy. Nasze forum to: http://www.glob-trans.ullu.pl wszystko na forum jest opisane. Jest też chatbox pod forum po zalogowaniu możesz też pisać i pytać o wszystko. Zapraszmy serdecznie i od dawna próbuję Cię zwerbować to chyba wiem kogo Smile. Pozdrawiam Siwy ( nr gg 5693271)

dzięki nie skorzystam Wink

małe info: otrzymałem ciekawą ofertę i obecnie czekam na finalizację więc być może znalazłem, tak informacyjnie

11/07/2018 05:42 AM
.:KoNrAd FH:. Offline
Naczelny Szpachelmahen FH
ViP

Liczba postów: 1,305
Reputacja: 145
Podziękował: 2308
Podziękowano mu 969 raz(y)

Oferuje:
- pracę na w miarę dobrze wykonanych zestawach
- własny system rozliczeń
- praca w zgranym zespole który się utrzymuje razem od 2 lat
- dobre warunki pracy

Ostatnio trochę się o nas zrobiło cicho, kierowcy cały czas jeżdżą, ale jakoś nie ma czasu na fotorelacje (okres wakacyjny - wyjazdy i te sprawy) a po za tym ciągle wprowadzamy jakieś zmiany i poprawki. Na koniec wrzucam link do flickra jakbyś chciał sobie podejrzeć nasze zestawy trochę szczegółowiej (niektóre z nich są prywatne). Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

U.T.ZAWADKA - Usługi Transportowe Zawadka
Właściciel.
11/07/2018 06:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jordix Offline
Vip
ViP

(11/07/2018 06:40 AM).:KoNrAd FH:. napisał(a):  
Oferuje:
- pracę na w miarę dobrze wykonanych zestawach
- własny system rozliczeń
- praca w zgranym zespole który się utrzymuje razem od 2 lat
- dobre warunki pracy

Ostatnio trochę się o nas zrobiło cicho, kierowcy cały czas jeżdżą, ale jakoś nie ma czasu na fotorelacje (okres wakacyjny - wyjazdy i te sprawy) a po za tym ciągle wprowadzamy jakieś zmiany i poprawki. Na koniec wrzucam link do flickra jakbyś chciał sobie podejrzeć nasze zestawy trochę szczegółowiej (niektóre z nich są prywatne). Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

dzięki, szczerze mówiąc bardzo mi miło, że tak świetna firma brała by mnie pod uwagę gdybyś mógł odblokować swoje PW to chciałbym zapytać o kilka rzeczy

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11/07/2018 08:13 AM przez jordix.)
11/07/2018 08:12 AM
Odpowiedz