Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Container Express
Autor Wiadomość
Dziugar Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 12 raz(y)
Container Express
Firma Container Express jest to rodzinna firma założona przez dwóch braci w 2015 roku. Zajmujemy się transportem drogowym towarów, które przewożone są kontenerami. Jesteśmy pełnoprawnym członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz szybkie terminy realizacji. Nasze usługi są wykonywane szybko i bardzo starannie ze szczególnym uwzględnieniem wymagań klienta. Tabor samochodowy jest obsługiwany przez doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrę, która co rocznie odbywa szkolenie z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego - transport kontenerowy to dla nas codzienność. Nasza firma pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym ze spedytorami, co zapewnia terminowość zlecanych nam transportów, a co za tym idzie niezakłócony przebieg procesów logistycznych, w jakich uczestniczymy.

Co możemy państwu zaoferować?
-Transport krajowy i międzynarodowy na terenie całej Unii Europejskiej
-Dostawa towaru zawsze na czas oraz bezpieczeństwo towaru podczas transportu.
-Bardzo wysoki profesjonalizm podczas transportu chłodniczego oraz transportu na naczepach typu firanka.

Nasz tabor składa się z dwóch zestawów marki Scania z naczepami podkontenerowymi marki Wielton. Mamy podpisany kontrakt z firmą na transport kontenerów przeważnie 20 stopowych pobieranych z Hamburga, Gdańska i Gdyni.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Poszukujemy kierowcy na niebieską Scanie, CV i coś od siebie proszę o wysyłanie na PW, odezwę się po zakończeniu procesu rekrutacji, zapraszamy! Wink
15/09/2018 04:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , Jakubek
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
Administrator

Liczba postów: 14,411
Reputacja: 531
Podziękował: 23261
Podziękowano mu 11027 raz(y)
RE: Container Express
Prezentacja wyszła spoko i fajnie, że są jeszcze osoby sięgające po te starsze odsłony gry Smile

Image
15/09/2018 06:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hardcor123 Offline
Pilnowywacz porządku :E
Moderator

Liczba postów: 3,037
Reputacja: 83
Podziękował: 1663
Podziękowano mu 2053 raz(y)
Prezentacja schludna, zestawy również, a zawsze to coś innego niż Ets Smile Powodzenia!

Image
15/09/2018 06:58 PM
Perkins Offline
eluwa
Trucker

Liczba postów: 1,413
Reputacja: 46
Podziękował: 706
Podziękowano mu 1090 raz(y)
Prosto, schludnie i to mi się podoba u Ciebie. Czekam na relacje Big Grin

,,A wieczorem - na bazę, jak do cichego portu - Wpłyniemy razem..."

15/09/2018 07:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dziugar Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 12 raz(y)
Siemka ;). Ja już wprowadziłem się do autka i za niedługo będę zbierał się w trasę. Na jutro rano mam być w Gdyni pobrać puszkę, i będę leciał na rozładunek do Rawy Mazowieckiej. Co dalej? Czas pokaże, pewnie coś załadujemy i pociśniemy na Hamburg, z racji tego, że w firmie był przestój to zrobił się mały bałagan i namnożyło się dużo pracy. Nasz klient jest bardzo wyrozumiały, więc wszystko jest kwestią dogadania. Ale wszystko wraca na swój właściwy tor i jakoś to będzie się kręciło. Łapcie tutaj fotkę jak się zadomowiłem :). Niebieska Scania stoi niedaleko na parkingu strzeżonym.

W dalszym ciągu szukamy kierowcy na niebieską Scanię. Serdecznie zapraszamy kandydatów do przesyłania CV poprzez wiadomość prywatną. GTS/ETS1

Firmę prowadzę jako formę rozrywki, z racji tego, że pracuje i jestem w trakcie kwalifikacji i prawka to nie spodziewajcie się ode mnie zbyt częstych relacji. Mam nadzieję, że kierowca który się znajdzie będzie temat rozkręcał :).
16/09/2018 03:31 PM
WeiserPL Offline
Vip
ViP

Reputacja: 1
Podziękował: 53
Podziękowano mu 105 raz(y)
Fajnie się to prezentuje Big Grin Rzadki teraz już widok firmy w GTS Wink
18/09/2018 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do: