|
Mapa stany
|
|
| Autor | Wiadomość |
Gelo1990
Zarejestrowany ![]()
Skąd: Liczba postów: 4 Dołączył: 29/08/2018 Reputacja: 0 Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y) |
|
||
| 16/10/2018 03:56 PM |
|
xyzan
Vip ![]() ![]() ![]()
Skąd: Liczba postów: 241 Dołączył: 19/12/2014 Reputacja: 12 Podziękował: 48
Podziękowano mu 253 raz(y) |
|
||
| 16/10/2018 04:09 PM |
|
Jakubek
Zwykły Map Maker ![]() ![]() ![]() ![]()
Skąd: Kalisz Liczba postów: 574 Dołączył: 24/06/2018 Reputacja: 42 Podziękował: 1750
Podziękowano mu 3550 raz(y) |
|
||
| 16/10/2018 04:10 PM |
|
|
Gelo1990
Zarejestrowany ![]()
Skąd: Liczba postów: 4 Dołączył: 29/08/2018 Reputacja: 0 Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y) |
|
||
| 16/10/2018 04:12 PM |
|
Jakubek
Zwykły Map Maker ![]() ![]() ![]() ![]()
Skąd: Kalisz Liczba postów: 574 Dołączył: 24/06/2018 Reputacja: 42 Podziękował: 1750
Podziękowano mu 3550 raz(y) |
|
||
| 17/10/2018 06:50 PM |
|
|
Gelo1990
Zarejestrowany ![]()
Skąd: Liczba postów: 4 Dołączył: 29/08/2018 Reputacja: 0 Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y) |
|
||
| 18/10/2018 06:22 PM |
|
Rene-GAD
Forumowy GAD ![]() ![]() ![]() ![]()
Skąd: Nowa Sól / Berlin Liczba postów: 2,535 Dołączył: 09/05/2014 Reputacja: 144 Podziękował: 3201
Podziękowano mu 3447 raz(y) |
|
||
| 18/10/2018 06:52 PM |
|
Gelo1990
Zarejestrowany ![]()
Skąd: Liczba postów: 4 Dołączył: 29/08/2018 Reputacja: 0 Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y) |
|
||
| 18/10/2018 08:58 PM |
|
Zielony
Użytkownik ![]() ![]()
Skąd: Adamowo pow. Płoński Liczba postów: 150 Dołączył: 19/08/2015 Reputacja: 2 Podziękował: 150
Podziękowano mu 21 raz(y) |
|
||
| 19/10/2018 11:58 AM |
|
Rene-GAD
Forumowy GAD ![]() ![]() ![]() ![]()
Skąd: Nowa Sól / Berlin Liczba postów: 2,535 Dołączył: 09/05/2014 Reputacja: 144 Podziękował: 3201
Podziękowano mu 3447 raz(y) |
|
||
| 19/10/2018 04:07 PM |
|
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
American Truck Simulator






czy można prosić o zestaw map (najlepiej linki) które śmigają na 1.32 bez Oregon ale z NM bo już głupieje
z góry dziękuje