Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem nowy na forum.
Autor Wiadomość
TheMantaGames Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Gliwice
Liczba postów: 59
Dołączył: 29/10/2018
Reputacja: 2
Podziękował: 6
Podziękowano mu 11 raz(y)
Post: #1
Wink Jestem nowy na forum.
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum. Gram w ETS2 od 2 lat. Jestem miłośnikiem sumulatorów. Pozdrawiam wszystkich. Narazie. Big Grin

OS: Microsoft Windows 10 Profesional
CPU: Intel i3-9100F
Pamięć RAM: 8GB
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 1050Ti
Płyta Główna: Gigabyte Technology VM900F
_______________________________________________________________
„Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
(Ś.P. Colin McRae)
30/10/2018 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WiTo Offline
:.. LINKIN PARK..:
***
ViP

Skąd: Oława
Liczba postów: 670
Dołączył: 13/02/2015
Reputacja: 49
Podziękował: 640
Podziękowano mu 556 raz(y)
Post: #2
RE: Jestem nowy na forum.
Witaj na forum Smile

30/10/2018 04:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: zachodniopomorskie
Liczba postów: 4,675
Dołączył: 03/05/2013
Reputacja: 177
Podziękował: 2791
Podziękowano mu 5219 raz(y)
Post: #3
RE: Jestem nowy na forum.
Witamy na forum Wykrzyknik

30/10/2018 04:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ukaszeł Offline
Rajdowiec Bombowiec :e
****
Trucker

Skąd: Częstochowa
Liczba postów: 402
Dołączył: 01/08/2012
Reputacja: 11
Podziękował: 200
Podziękowano mu 359 raz(y)
Post: #4
RE: Jestem nowy na forum.
Cześ, baw się dobrze na forum i nie łam regulaminu, to wszystko będzie w porządku Big Grin

Image
30/10/2018 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TheMantaGames Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Gliwice
Liczba postów: 59
Dołączył: 29/10/2018
Reputacja: 2
Podziękował: 6
Podziękowano mu 11 raz(y)
Post: #5
RE: Jestem nowy na forum.
Wielkie Dzięki.

OS: Microsoft Windows 10 Profesional
CPU: Intel i3-9100F
Pamięć RAM: 8GB
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 1050Ti
Płyta Główna: Gigabyte Technology VM900F
_______________________________________________________________
„Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
(Ś.P. Colin McRae)
30/10/2018 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Darson Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: UK
Liczba postów: 1,323
Dołączył: 18/06/2011
Reputacja: 183
Podziękował: 296
Podziękowano mu 1300 raz(y)
Post: #6
RE: Jestem nowy na forum.
Witaj dobrej zabawy na forum.

Windows 11 Home 64-bit
AMD Ryzen 5 5600X
Gigabyte Technology Co., Ltd. B550M DS3H (AM4)
8176MB ATI AMD Radeon RX 6600 XT (C.P. Technology)
931GB KINGSTON SNV3S1000G (SATA-2 (SSD)
30/10/2018 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TheMantaGames Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Gliwice
Liczba postów: 59
Dołączył: 29/10/2018
Reputacja: 2
Podziękował: 6
Podziękowano mu 11 raz(y)
Post: #7
RE: Jestem nowy na forum.
Dzięki za miłe słowa Smile

OS: Microsoft Windows 10 Profesional
CPU: Intel i3-9100F
Pamięć RAM: 8GB
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 1050Ti
Płyta Główna: Gigabyte Technology VM900F
_______________________________________________________________
„Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
(Ś.P. Colin McRae)
30/10/2018 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
VresT Offline
LwG!
******
Moderator

Skąd: Z Polski
Liczba postów: 2,358
Dołączył: 04/06/2013
Reputacja: 148
Podziękował: 1813
Podziękowano mu 3187 raz(y)
Post: #8
RE: Jestem nowy na forum.
Witamy serdecznie na forum !

Image

Przed napisaniem posta zapoznaj się z regulaminem,bądź skonsultuj się z Administratorem lub Moderatorem, gdyż każdy post niewłaściwie napisany zagraża twojemu poziomowi ostrzeżeń.
30/10/2018 09:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TheMantaGames Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Gliwice
Liczba postów: 59
Dołączył: 29/10/2018
Reputacja: 2
Podziękował: 6
Podziękowano mu 11 raz(y)
Post: #9
RE: Jestem nowy na forum.
Dzięki za powitanie

OS: Microsoft Windows 10 Profesional
CPU: Intel i3-9100F
Pamięć RAM: 8GB
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 1050Ti
Płyta Główna: Gigabyte Technology VM900F
_______________________________________________________________
„Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
(Ś.P. Colin McRae)
30/10/2018 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart Cześć, jestem Przemek! PrzemekPL 2 1,223 25/11/2020 09:32 PM
Ostatni post: Drax.
  Nowy a forum, stary w grze, potrzebujący pomocy. Krzychu257 0 999 19/04/2020 11:38 AM
Ostatni post: Krzychu257
  Jestem nowy :) Tozzi 5 2,006 07/04/2020 11:12 AM
Ostatni post: PLAYER

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa