Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto nie rusza.
Autor Wiadomość
Facio Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Liczba postów: 64
Reputacja: 0
Podziękował: 16
Podziękowano mu 13 raz(y)
Auto nie rusza.
Siemka. Dodałem odpowiedniego defa do truck_dealer i truck_dealer_uk ale gdy zakupie model to nie jest w stanie jechać. Działa tylko silnik i kierunki, jak skręcam kierownicą to nic się nie dzieje. Co trzeba jeszcze zrobić? Mod z 1.30 chce do 1.31.

Image
09/11/2018 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Borsuk Offline
Go ahead, make my day.
Trucker

Liczba postów: 1,840
Reputacja: 128
Podziękował: 222
Podziękowano mu 2257 raz(y)
RE: Auto nie rusza.
(09/11/2018 04:29 PM)Facio napisał(a):  Siemka. Dodałem odpowiedniego defa do truck_dealer i truck_dealer_uk ale gdy zakupie model to nie jest w stanie jechać. Działa tylko silnik i kierunki, jak skręcam kierownicą to nic się nie dzieje. Co trzeba jeszcze zrobić? Mod z 1.30 chce do 1.31.

Opisany przez Ciebie przypadek wskazuje na problem z defem w chassis, choć przyznam ta rzecz została poprawiona przy jednej z wcześniejszych aktualizacji i nie powinna istnieć w 1.30.

Otwórz notatnikiem def wybranego podwozia (chassis) i sprawdź czy nie masz podobnego zapisu.

przykład podwozia 4x2

Cytat:powered_wheel[0]: false # front wheel left
powered_wheel[1]: false # front wheel right
powered_wheel[2]: true # rear wheel left
powered_wheel[3]: true # rear wheel right

Jeśli masz podobny zapis zmień go na poniższy.

Cytat:powered_axle [0]: false # front axle
powered_axle [1]: true # rear axle

PS.
Być może gamelog wyjaśniłby więcej Tongue.

ImageImage

W związku z tym że teksty w sygnaturkach są wyrazem ludzkiego zidiocenia, w ramach nowej świeckiej tradycji resztę dostępnej wolnej przestrzeni wypełnię domyślnym tekstem.

Dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09/11/2018 04:58 PM przez Borsuk.)
09/11/2018 04:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Facio
Facio Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Okej. Zadziałało dziękuje. Teraz jest jeszcze jeden problem, bo mam Sprintera LONGERA i nie wchodzą w nim biegi da się coś z tym zrobić? Smile

Image
09/11/2018 05:01 PM
Borsuk Offline
Go ahead, make my day.
Trucker

(09/11/2018 05:01 PM)Facio napisał(a):  Okej. Zadziałało dziękuje. Teraz jest jeszcze jeden problem, bo mam Sprintera LONGERA i nie wchodzą w nim biegi da się coś z tym zrobić? Smile

Najprościej otwórz notatnikiem definicje z folderu transmission i porównaj strukturę zapisu defa z dowolnym działającym na 1.32 modem lub z wypakowanym plikiem def z 1.32 z gry.

ImageImage

W związku z tym że teksty w sygnaturkach są wyrazem ludzkiego zidiocenia, w ramach nowej świeckiej tradycji resztę dostępnej wolnej przestrzeni wypełnię domyślnym tekstem.

Dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
09/11/2018 05:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Facio
Facio Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Dziękuje @Borsuk za pomoc! Big Grin

Image
09/11/2018 05:19 PM
Iśmik Online
król
**
Użytkownik

Reputacja: 5
Podziękował: 57
Podziękowano mu 184 raz(y)
To jeszcze jeden problem. Mi nie chce jechać Volvo, pozmieniałem silnik, skrzynie i chassis.

09/11/2018 05:27 PM
Borsuk Offline
Go ahead, make my day.
Trucker

(09/11/2018 05:27 PM)Iśmik napisał(a):  To jeszcze jeden problem. Mi nie chce jechać Volvo, pozmieniałem silnik, skrzynie i chassis.

Wyłącz hamulec ręczny lub zamień ETSa na Pasjansa Rozwalkompa.

ImageImage

09/11/2018 05:41 PM
 Podziękowań: Adam.J , Facio , legutek22
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości