Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 głosów - 2.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OPEL VECTRA GTS
Autor Wiadomość
Mateusz. Offline
Vip
ViP

Reputacja: 7
Podziękował: 452
Podziękowano mu 288 raz(y)
OPEL VECTRA GTS
EDIT EDIT EDIT

Wczoraj kupiona, Vectra C GTS! Smile
Z wyposażenia raczej bez szału, półskóry, dwustref klima, TC, ESP, czujnik deszczu, xenony, czujnik zmierzchu, centralny zamek z pilota, kluczyk scyzoryk, później wrzucę więcej zdjęć.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Trochę info..
Vectra C GTS
Rok produkcji 2004, przedlift
Przebieg 275000 km, sprowadzony
Benzyna, 1.8, R4, manual
Z157 Star Silver, metalik
Nadwozie liftback

Wyposażenie:
Na pewno co rzuca się w oczy to pełny pakiet GTS - zderzaki, nakładka progów, kierownica trójramienna, lotka na klapie, emblematy na progach, chromowane obręcze zegarów, zawieszenie obniżone o 20mm, pakiet białych kierunków z dymionymi w tylnych lampach, listwy chrom na drzwiach
Pakiet bezpieczeństwa czyli ABS, ESP, TC, poduchy powietrzne.. wspomaganie kierownicy, centralny zamek z pilota, elektryczne szyby, niestety tylko przód, elektryczne podgrzewane lusterka, przyciemniane tylne szyby, fotele sporty półskóry, podłokietnik skóra, klimatyzacja dwustrefowa automatyczna z czujnikiem jakości powietrza, klimatyzowany schowek, automatycznie włączane światła, czujnik deszczu, xenony, radio CD, fotele przednie regulowane w 8 płaszczyznach + regulacja podparcia lędźwiowego, uchwyt na napoje w kanapie tylnej, dźwignia zmiany biegów pokryta skórą, kierownica multifunkcja, alufelgi R17, przednie światła przeciwmgielne, nadmuch powietrza na drugi rząd siedzeń, popielniczka, zapalniczka, kieszenie w fotelach, kluczyk scyzoryk, czujniki poziomu oleju, płynu chłodzącego, zużycia klocków itd.. pewnie o czymś zapomniałem Big Grin

Stan zachowany bardzo dobry, pełen ocynk, zero rdzy, zero robionych elementów, obecnie jest w fazie pierwszego przeglądu, filtry, olej, świece. Foty wnętrza wrzucę na dniach jak będzie okazja jakieś ładne zrobić bo same chu*owe wyszły.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Plany?
Jakieś fajne ramki tablicy rejestracyjnej, dołożenie wyposażenia, grzanych foteli, PDC, alarmu, schowka na okulary przy podsufitce, podświetlanych daszków kierowcy i pasażera, bo niestety dla kierowcy nie ma nawet lusterka, czyli jakieś bzdety. Wiem, że przód trochę wysoko siedzi, ale nie obniżę, ze względu na drogi, którymi się poruszam, w poprzedniej tarłem wszędzie Big Grin

Pytania? Śmiało!

Witam! Smile  Przedstawiam wam auto, które posiadam od 26.05 tego roku, jest to moja trzecia Vectra, pierwsza była również B, następnie C w wersji GTS, która skończyła tragicznie, na szczęście nie z mojej winy, a teraz przedstawiam znów B, w edycji 100 EDITION OPEL. Auto kupiłem w Niemczech, sprowadzone z przebiegiem 136500km od pierwszego właściciela, który jeździł nią dosłownie na zakupy i rybki. Wnętrze jak i karoseria w salonowym stanie, poza prawym przednim błotnikiem (delikatne wgniecenie, miałem się tym zająć ale kupię w kolor jak będzie dostępny, niestety od 3 miesięcy nie ma). Kolor to niespotykany na Vectrach Z374 Classic Green, wersja poliftowa, sedan, co by tu więcej mówić, w razie pytań pytać Big Grin[/align]

Wyposażenie:
- ABS
- wspomaganie kierownicy
- poduszki powietrzne (6)
- elektryczne szyby
- klimatyzacja
- wielofunkcyjna kierownica
- regulowana kolumna kierownicy
- elektryczne, podgrzewane lusterka
- centralny zamek z pilota z funkcją antykradzieżową
- lampki do czytania
- skórzana kierownica
- wersja 100 EDITION

W aucie do tej pory wymieniłem opony na nowe, nabiłem klimatyzację, wymieniłem rozrząd, olej (5W30). Plany na przyszłość, może Zender lub Irmscher, kto wie Tongue

Obecnie przebieg wynosi 153500 Wink 

"Nothing to lose, night stream."
DAF GARAGE, zapraszam: http://etrucks.pl/thread-47770-post-3472...#pid347205
Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16/04/2019 05:20 PM przez Mateusz..)
19/11/2018 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , Brian M.
Mateusz. Offline
Vip
ViP

RE: OPEL VECTRA 100 EDITION
Vectra jeździ i ma się dobrze, była pewna przygoda z przodu na zderzaku, ale czekamy za pieniążkami i ogarniamy przód, do tej pory wymieniłem radio, bo padło, oraz świece zapłonowe. W grudniu podstawowy remoncik zawieszenia, obecnie szukam też opon zimowych, przebieg wzrósł do 161k Smile

Po więcej zapraszam na INSTAGRAM - http://www.instagram.com/bgreenvectra

Pozdro! 

Image
19/11/2018 06:46 PM
 Podziękowań: Michal_Z_gno , .:KoNrAd FH:. , grabek71
Michal_Z_gno Online
..::Administrator::..
Administrator

Liczba postów: 15,087
Reputacja: 616
Podziękował: 32449
Podziękowano mu 14464 raz(y)
Fajny i klasyczny sedan to jest to Smile

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
19/11/2018 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grabek71 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Liczba postów: 52
Reputacja: 1
Podziękował: 30
Podziękowano mu 40 raz(y)
Teraz dopiero temat zauważyłem. Opel to Opel, coś tam wiem... Jak mogę coś zasugerować to spróbuję. Odpuść Zendery i inne Irki, zostaw fabrykę, to już prawie legenda. Ja na wiosnę, po 15-stu latach z żalem rozstałem się z VA. Zostałem jednak z Vectrą pomimo nieudolnego celowania w inne marki, to była strata mojego czasu, nerwów, wzroku i słuchu. Ładny egzemplarz, niechaj służy.
09/12/2018 12:04 PM
Iśmik Online
król
**
Użytkownik

Reputacja: 11
Podziękował: 306
Podziękowano mu 594 raz(y)
Jak kolega wyżej. Ori najbardziej robi robotę Big Grin
09/12/2018 12:10 PM
 Podziękowań: grabek71
grabek71 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Liczba postów: 52
Reputacja: 1
Podziękował: 30
Podziękowano mu 40 raz(y)
A już zadbanych to całkowity brak. Na ulicach same styrane zardzewki, żal oglądać. Zadbany egzemplarz to w tej chwili chyba tylko od Niemca. Tak, to wykonalne, da się to zrobić. Sam w podobny sposób kupiłem VC.
09/12/2018 12:22 PM
Mateusz. Offline
Vip
ViP

Sprzedana! Została w moim mieście, ale już nie w moich rękach Smile Dzięki za komenty!

Image
17/01/2019 05:00 PM
.:Seba11:. Offline
Trucker :D
Trucker

Liczba postów: 1,788
Reputacja: 66
Podziękował: 321
Podziękowano mu 2415 raz(y)
Mam nadzieje, że w dobre ręce i coś tam zarobiłeś :E
17/01/2019 05:05 PM
Mateusz. Offline
Vip
ViP

(17/01/2019 05:05 PM).:Seba11:. napisał(a):  Mam nadzieje, że w dobre ręce i coś tam zarobiłeś :E

Czy w dobre to nie wiem, po podliczeniu wszystkich wydatków wyszło tak, że na aucie zarobiłem 400zł (jeżeli chodzi o zakup, serwisowanie itp). Wydatki na paliwo wyniosły 6500zł od czerwca do teraz. Smile Już niebawem będzie Viki C Big Grin

Image
17/01/2019 05:06 PM
 Podziękowań: .:Seba11:.
.:Seba11:. Offline
Trucker :D
Trucker

Liczba postów: 1,788
Reputacja: 66
Podziękował: 321
Podziękowano mu 2415 raz(y)
Mam Vectrę C i naprawdę fajny samochód (2.0 benzyna). Więc jak znajdziesz fajny egzemplarz to naprawdę polecam Smile
17/01/2019 05:09 PM
Odpowiedz