Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AB Transport
Autor Wiadomość
Maciejos Offline
Trucker
Trucker

Liczba postów: 308
Reputacja: 18
Podziękował: 841
Podziękowano mu 681 raz(y)
AB Transport
AB Sp. z o.o. 

O firmie

Firma świadczy usługi w zakresie międzynarodowego transportu towarów. Naszą specjalnością są chłodnicze przewozy hakowe i paletowe. Preferowane przez nas kierunki to Włochy, Niemcy, Holandia, Hiszpania, Francja, Węgry, Rumunia, Litwa, Łotwa. Jednakże zgodnie z życzeniem Klienta jesteśmy w stanie zaspokoić jego potrzeby transportowe także na innych trasach.

"AB" SP. Z O.O. jest rozwijającą się firmą, której głównym autem jest nowoczesny tabor chłodniczy wyposażony w system do przewozów hakowych. Gwarancją jakości i wysokiego standardu świadczonych usług jest nasze doświadczenie w obsłudze największych polskich eksporterów produktów mięsnych zdobyte przez naszych pracowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma nasza nie stosuje sztywnych stawek przewozowych umożliwiając każdorazowo negocjacje cen. Nawiązując współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo pewność, że powierzony towar dotrze bezpiecznie i terminowo do miejsca przeznaczenia. Gwarancją tego jest wieloletnia praktyka naszych kierowców oraz satelitarny system GPS i GPRS.

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie chłodniczym. Do dyspozycji Klienta oddajemy nowoczesny tabor, w doskonałym stanie technicznym. Posiadamy ciągniki siodłowe marki Scania wraz z naczepami chłodniczymi wyposażonymi w system do przewozów hakowych.

Tabor:

- W1 XABX [Scania RI 500 V8 Topline Euro5]

- W2 XABX [Scania RI 500 V8 Topline Euro5]

- W3 XABX [Scania RII 420 Topline Euro5]

Kontakt: 

Ul. Fabryczna 15
08-300 Sokołów Podlaski 
Tel. +48 549 827 111

I kilka informacji na koniec odemnie. W firmie jestem tylko kierowcą i pod swoją opiekę, dostałem niebieską W1 XABX. Aktualnie jestem po kursie na Litwę i powoli szykuje się do następnego kursu. Zdjęcia z tej wyprawy już niedługo. Wink

Image
20/11/2018 08:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Limowski , Michal_Z_gno , K4CP3R_207
Limowski Offline
el speditorro
Pomocnik

Liczba postów: 2,004
Reputacja: 189
Podziękował: 3249
Podziękowano mu 2963 raz(y)
RE: AB Transport
Ach, więc jednak działasz nadal. Prezentacja, jak każda Twoja poprzednia, z klasą.

Image Image
20/11/2018 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DawidK Offline
Zbieram Repki :)
Trucker

Liczba postów: 453
Reputacja: 14
Podziękował: 457
Podziękowano mu 595 raz(y)
Bardzo fajnie!

20/11/2018 10:20 PM
Michal_Z_gno Online
..::Administrator::..
Administrator

Liczba postów: 13,503
Reputacja: 540
Podziękował: 24601
Podziękowano mu 11413 raz(y)
Malowania świetne, opis też więc powodzenia na rynku VS Smile

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
20/11/2018 10:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kędzierzawy Offline
Vip
ViP

Liczba postów: 140
Reputacja: 1
Podziękował: 41
Podziękowano mu 81 raz(y)
Wyczekiwałem kiedy dodasz prezentację bo widziałem iż na konkurencyjnym forum już się ukazała.Jeśli chodzi o ocenę to miód,malinka.Gdybyś szukał kiermana to doświadczony zgłasza się Big Grin

[b]
Wpadnij do mnie zostaw komik,na pewno podziękuje i odpowiem !!

[align=center] http://etrucks.pl/thread-48015.html

Image
21/11/2018 05:50 AM
Maciejos Offline
Trucker
Trucker

Witajcie! Smile

W niedzielę trafił mi się kolejny wyjazd na Litwę. Tym razem z półtuszami do miejscowości Dyneburg na Litwie. Wrzuciłem wszystkie graty do auta i ogień. Wyjątkowo nie musiałem dziś wpierw wstępować na załadunek, ponieważ dzień wcześniej jeden z chłopaków pojechał z moją naczepą na załadunek do Kosowa, skąd miał odebrać półtusze, z którymi to dziś drałuje sobie na Litwę. Poleciałem na Zambrów, Łomża i dalej na Grajewo. Kilka kilometrów za Grajewem wypadła mi '45, więc przyszła pora na jakiś obiad i lecim dalej, bo czas trochę goni ;P. W sumie podczas trasy mało co się działo, zwykły strzał na Litwę z półtuszą, a powrocik na pusto. Jedynie co, to z trzydzieści kilometrów przed Dyneburgiem musiałem znaleźć jakąś stacje, żeby się kimnąć i rano doleciałem na rozładunek. Potem tylko umycie chłodni i lota do domu. 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania! Wink 

Image
21/11/2018 08:58 AM
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Niktoś Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Reputacja: 1
Podziękował: 75
Podziękowano mu 87 raz(y)
No pięknie Panie Smile
21/11/2018 10:18 AM
Maseł Offline
-betonexpress-
Trucker

Reputacja: 27
Podziękował: 810
Podziękowano mu 579 raz(y)
Dzieś już widziałem tą relacje

21/11/2018 10:36 AM
Maciejos Offline
Trucker
Trucker

Witajcie! Smile

Sokołów Podl. (PL) - Siedlce (PL) - Hull (GB)

Po kursie na Litwę, przyszła pora na herbatkę u Królowej. Rano w czwartek wyjechałem z placu i obrałem kierunek na Siedlce, bo tam się miałem ładować pieczarką. Godzinka i można drałować w kierunku stolicy i dalej w stronę granicy. Disco-Polo hula w kabinie, pogoda ładna, więc można jechać. Przed Poznaniem wypadła mi '45, więc obiad, papieros i jedziemy dalej. Za Berlinem się zrobił nieduży Stau, ale jakoś to szło, więc dużo czasu nie straciłem. W Bad Oeynhausen zakończyłem dzisiejszy dzień pracy. Firanki zasunąć i w kimę. 

Wyspany, postanowiłem rozpocząć dzień od kawy i papierosa. No nie był to najlepszy pomysł, więc jeszcze trzeba było przed wyjazdem odwiedzić toaletę i można jechać. Do Rotterdamu udało się na spokojnie dolecieć, więc nie było żadnego problemu. Po drodze minąłem się z Krzyśkiem z firmy, bo akurat wracał z fructem do Polski, więc mignęliśmy sobie długimi i każdy poleciał w swoją stronę. Przed dwudziestą dojechałem na miejsce rozładunku. Zajechałem na firmę i czekalem na zrzutkę. 

Pozdrawiam, Maciej! Wink 

Image
21/11/2018 08:46 PM
 Podziękowań: Michal_Z_gno
DawidK Offline
Zbieram Repki :)
Trucker

Liczba postów: 453
Reputacja: 14
Podziękował: 457
Podziękowano mu 595 raz(y)
Baaajka, w sumie jak zawsze 10/10

21/11/2018 08:52 PM