Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenie przed oszustwem.
Autor Wiadomość
MatrixGamesPL Offline
Map Maker
Trucker

Liczba postów: 330
Reputacja: 12
Podziękował: 259
Podziękowano mu 210 raz(y)
Ostrzeżenie przed oszustwem.
Matamet nagrał film o tym, także nie będę się tu rozpisywał.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
07/07/2019 08:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Wojtek! , Michal_Z_gno , michalz , Adam.J , bumbumek , UberMobiljusz (Mobilek) , Adam11500 , Rzepka , TruckerArus , Dawid2849 , PioCze , lukash64 , Marian Kot , Magik78 , Jakubek , Borsuk
Michal_Z_gno Online
..::Administrator::..
Administrator

Liczba postów: 14,164
Reputacja: 577
Podziękował: 28657
Podziękowano mu 12874 raz(y)
RE: Ostrzeżenie przed oszustwem.
Napiszę podobnie jak MATAMETowi na steamie:
Nie ma bata aby wykonać taką robotę w ME w dwa miesiące i to w dodatku w skali 1:1 (nawet jakby to miało być bardzo słabej jakości i tak się nie da) - siedzę trochę czasu w ME więc coś tam wiem o tym jak wygląda i ile zajmuję taka zabawa (zresztą każdy kto posiedział choć troszkę w ME popuka się w głowę jak zobaczy ich plany) Tongue
Więc na moje po obejrzeniu filmiku jestem skłonny przyjąć stanowisko takie jak MATAMET czyli jest to raczej wyłącznie nabijanko lajków i sprzedaż stronki plus jakieś ewentualne zarobki na donejtach lub ewentualnie też może być, że ktoś ma "parcie na szkło" i robi to wyłącznie aby zaistnieć w necie.
Dodatkowo autor tego tworu nie ma bladego pojęcia o ME (jakby miał skleił by coś na szybko z zasobów gry - idzie w kilka minut zrobić coś ładnego do fotki) zamiast podkradać fotki z neta aby się uwiarygodnić :E
Czyli nie lajkujcie ich stronki a najlepiej omijajcie ją szerokim łukiem (bo też nie ma sensu wdawać się w dyskusje - szkoda nerwów) Wykrzyknik

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07/07/2019 10:29 PM przez Michal_Z_gno.)
07/07/2019 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Adam.J , bumbumek , UberMobiljusz (Mobilek) , Kurdianeł , MatrixGamesPL , Rzepka , Jakubek , Helmuuteq76 , WitoldBoczynski , Borsuk
TruckerArus Online
Hetman Wielki Koronny !
Trucker

Liczba postów: 2,184
Reputacja: 346
Podziękował: 1175
Podziękowano mu 2159 raz(y)
Dodam coś od siebie. To pseudo-mapmakerzy którzy chcą wyzyskać na innych pieniądze a potem stronę sprzedać aby za zarobiony hajs kupić coś dla siebie.

Tak na poważnie, śliska sprawa powiem wam, sugerowałem że to będzie fajna mapka i dobrze zaprojektowana a jednak tak nie doszło do zamierzonego celu, tylko powstała maszynka do żerowania na ludziach i pieniążkach, jestem skłonny przyjąć stanowisko MATAMET-a ponieważ zgadam się z argumentami które zostały powiedziane w 100 %. Warto podkreślić że na samym starcie wiedziałem że coś tu śmierdzi i wykonanie 10 miast w skali 1:1 w czasie 2 miesięcy jest praktycznie nierealne i niemożliwe do zrealizowania.

Moim zdaniem omijać ten twór szerokim łukiem, po co dawać lajki tym pseudo-mapmakerom, jak równie dobrze możemy korzystać z ProModsa, Poland Rebuilding, Po co mamy oglądać jakiś twór który będzie przypominał mapę z Kaszanki Zone.

Bez apelacyjnie NIE POLECAM tej strony i NIE LAJKOWAĆ tego tworu, NIE DAJCIE się nabrać.

"Śpiewamy tak, hej HWK! to jest ta wiara, która wiecznie trwa... HETMAN ZAMOŚĆ, to jest ten klub, na który zawsze pójdę w mur...
Ole, ole, ole, ole, Hetmanie Zamość kocham cię!

Image

Przydatne adresy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08/07/2019 08:25 AM przez TruckerArus.)
08/07/2019 08:24 AM
 Podziękowań: Michal_Z_gno , Rzepka , MatrixGamesPL , Jakubek
MATAMET Offline
Trucker
Trucker

Liczba postów: 111
Reputacja: 30
Podziękował: 248
Podziękowano mu 413 raz(y)
Już usunęli stronę.
08/07/2019 08:25 AM
 Podziękowań: Michal_Z_gno , Rzepka , UberMobiljusz (Mobilek) , MatrixGamesPL , Dawid2849 , Adam.J , PioCze , Jakubek
filipiaaczeq Offline
SCS!
**
Użytkownik

Liczba postów: 151
Reputacja: 4
Podziękował: 112
Podziękowano mu 70 raz(y)
a to chyba karalne nie?

Jeżeli ci pomogłem możesz odwdzięczyć mi się punktem Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Wink
08/07/2019 08:48 AM
Michal_Z_gno Online
..::Administrator::..
Administrator

Liczba postów: 14,164
Reputacja: 577
Podziękował: 28657
Podziękowano mu 12874 raz(y)
(08/07/2019 08:48 AM)filipiaaczeq napisał(a):  a to chyba karalne nie?

Niby tak ale i nie Tongue
Ogólnie to prawo nie nadąża za rozwojem technologii i informatyki (na całym świecie tak jest) więc jest masa luk z których można korzystać aby mieć na lewo jakieś tam profity.

Dodatkowo portale typu facebook też mają zwykle takie coś gdzieś (do czasu aż nie będzie ewidentnej przeginki, złamania prawa lub poważnego naruszenia ich regulaminu) lub działają celowo z opóźnionym zapłonem (wycisną ile się da i dopiero podejmą akcję) ponieważ też mają z tego dutki (taki profil przynosi nowych odbiorców reklam, nowe dane o użytkownikach które można sprzedać itd. czyli interes się kręci - tak w skrócie jak działa ten biznes Tongue).

Więc najlepiej korzystając z neta dwa razy się zastanawiać zanim się coś kliknie, nie wierzyć w czary i czytać do pełnego zrozumienia co się potwierdza za regulaminy i zgody.

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08/07/2019 10:03 AM przez Michal_Z_gno.)
08/07/2019 09:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: UberMobiljusz (Mobilek) , Rzepka , Adam.J , filipiaaczeq , Jakubek , Borsuk
filipiaaczeq Offline
SCS!
**
Użytkownik

Liczba postów: 151
Reputacja: 4
Podziękował: 112
Podziękowano mu 70 raz(y)
dzięki za odpowiedź według mnie powinno być tak ze to co zarobili oddać 1000 zł kary i 1000zł do autorów + 3 miechy do paki bo to czyste złodziejstwo.

Jeżeli ci pomogłem możesz odwdzięczyć mi się punktem Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Wink
08/07/2019 10:48 AM
Borsuk Offline
Go ahead, make my day.
Trucker

Liczba postów: 1,819
Reputacja: 136
Podziękował: 246
Podziękowano mu 2416 raz(y)
W czasach gdzie byle pajac staje się znaczącym w świecie mapmekarem, byle miszcz painta staje się hiper znafcą fotoszopa, gość dodający byle znaczek w zmodzie jest modelarzem, to ja już nie mam więcej pytań i nadal siedzę na ławce rezerwowych Smile. Po części, być może nie świadomie, trochę sami jesteście sobie winni, przynajmniej cześć z was. Ciągle podnosicie poprzeczkę osobom tworzącym mody, w odpowiedzi na te nierealne oczekiwania, scs tworzy dla was coraz to nowe fantasmagorie nt. przyszłego i ciągłego rozwoju symulatorów, stąd i oszustw będzie coraz więcej. Pompujecie balonik oczekiwań i wymagań. Coraz chętniej płacicie za modyfikacje do gry wszelkiej maści hochsztaplerom i sami tworzycie patologię i podwaliny do oszustw.

PS. Przypomnijcie sobie jak wyglądał świat symulatorów 7-10 lat temu, świat gier niedoskonałych i koślawych z ogromną liczbą mankamentów, ale ze zdrowym środowiskiem i uczynną społecznością. To se ne vrati...

Oddam portfolię w dobre ręce Smile.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08/07/2019 12:29 PM przez Borsuk.)
08/07/2019 12:26 PM
 Podziękowań: Adam.J , Bozo , Jakubek , Michal_Z_gno
Wojciech V8 Offline
.
Trucker

Reputacja: 5
Podziękował: 540
Podziękowano mu 422 raz(y)
(08/07/2019 10:48 AM)filipiaaczeq napisał(a):  dzięki za odpowiedź według mnie powinno być tak ze to co zarobili oddać 1000 zł kary i 1000zł do autorów + 3 miechy do paki bo to czyste złodziejstwo.

Kare śmierci od razu
08/07/2019 12:31 PM
Jakubek Offline
MAP MAKER
Trucker

Liczba postów: 564
Reputacja: 6
Podziękował: 797
Podziękowano mu 721 raz(y)
(08/07/2019 12:31 PM)Wojciech V8 napisał(a):  
(08/07/2019 10:48 AM)filipiaaczeq napisał(a):  dzięki za odpowiedź według mnie powinno być tak ze to co zarobili oddać 1000 zł kary i 1000zł do autorów + 3 miechy do paki bo to czyste złodziejstwo.

Kare śmierci od razu
To chyba byłoby trochę zbyt brutalnie. Tongue

Ale z resztą się zgadzam. Niemożliwe jest stworzenie 17 miast w ciągu 2 miesięcy w skali 1:1 (może i tak, ale to chyba odwalenie dla beki). W dodatku jeszcze te odległości (od Bielska - Białej do Częstochowy) to tym bardziej jest to niemożliwe do zbudowania w takim krótkim czasie. Sam to doświadczyłem, jak rok temu robiłem mapkę w skali 1:1, ale chociaż miałem jakieś pojęcie o ME. Tutaj wygląda na to, że ta osoba, która założyła profil mapy na Facebooku w ogóle nie miała pojęcia o Map Edytorze. Przykładem jest pokazana w filmie kradzież kadru elota360 na widok znaku drogowego. To więc o czym mamy rozmawiać. Ten projekt to tylko jeden wielki syf, który kradnie pieniądze innym ludziom. Tak jak filipiaaczeq napisał powinna być kara.

08/07/2019 01:08 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości