Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w odzyskaniu konta Steam
Autor Wiadomość
Nicko Offline
Map Maker / Modeller
****
Trucker

Skąd: Skawina, Małopolskie
Liczba postów: 253
Dołączył: 03/03/2018
Reputacja: 25
Podziękował: 387
Podziękowano mu 511 raz(y)
Post: #1
Pomoc w odzyskaniu konta Steam
Witam, potrzebuję pilnie pomocy z odzyskaniem konta na Steamie, bowiem dzisiaj ktoś mi ukradł konto.

Wszedłem sobie na stronę Counter Strike'a ze skinami, i kliknąłem taki przycisk Zaloguj przez Steam. Strona wyglądała legalnie i oficjalnie. Jak na wszystkich innych stronach, prosiło mnie o weryfikację. Weryfikacja wyglądała jak na innych stronach. Potem próbuję zobaczyć Steam, i okazuje się że wylogowało mnie ze Steama. Nie mogłem się zalogować, więc sprawdziłem pocztę i pisze, że mój numer telefonu i powiązany z nim Steam Guard został usunięty. Okazuje się teraz, że jakiś Rosjanin wszedł i usunął mojego Steam Guarda, zmienił nazwę użytkownika i hasło.

Oto zdjęcie IP i email tego rosjanina.
Image
Image
Image
Image

Próbowałem zgłosić to do supportu. Przeklikałem się w przyciski na oficjalnej stronie Steama - Moje konto zostało skradzione i chcę je odzyskać > Zmień hasło.
Wtedy każe mi strona Steama podać numer telefonu, email, lub nazwę użytkownika.
Nie mam żadnych z tych rzeczy, ponieważ włamywacz zmienił i nazwę użytkownika prawdopodobnie, i hasło i dodał swój numer telefonu na steam Guard.

Osobiście powiem, że pocztę, na której podstawie zakładałem konto na Steam, dalej mam do niej dostęp i jest bezpieczna.

PROSZĘ O PILNĄ POMOCWykrzyknik

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
11/12/2019 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rzepka
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #2
RE: Pomoc w odzyskaniu konta Steam
Miałem dosyć podobną sytuację, jakiś popapraniec wszedł mi na konto, zmienił wszystkie dane, odpalił CS:GO i latał na odpale. Na moje szczęście udało się odzyskać konto. Napisałem do Supportu Steama, że ktoś ukradł mi konto, podałem godzinę, dokładną datę... Ważne jest, aby podać jak najwięcej szczegółów, które o koncie wiedziałeś tylko ty np. pierwszy e-mail użyty na tym koncie, ostatnie gry/DLC, które na nim kupowałeś to kluczowe informacje przy odzyskiwaniu konta. I POD ŻADNYM POZOREM NIE PISZ, ŻE TO WOJA WINA, BO SUPPORT CIE OLEJE. Oczywiście wszystko pisz na spokojnie i nie używaj wulgaryzmów, bo support może odrzucić zgłoszenie. Na koniec dodam, że w moim przypadku Support zadziałał bardzo sprawnie, w niecałe 24 godziny odzyskałem konto.
11/12/2019 02:38 PM
 Podziękowań: Nicko , PLAYER
Nicko Offline
Map Maker / Modeller
****
Trucker

Skąd: Skawina, Małopolskie
Liczba postów: 253
Dołączył: 03/03/2018
Reputacja: 25
Podziękował: 387
Podziękowano mu 511 raz(y)
Post: #3
RE: Pomoc w odzyskaniu konta Steam
Wątek do zamknięcia, dzięki użytkownikowi Rzepka za pomoc! Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
11/12/2019 03:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa