Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przesuniecie mapy
Autor Wiadomość
ziele_37 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 1
Dołączył: 20/04/2020
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #1
przesuniecie mapy
Witam.
Jakiś czas temu zacząłem swoją przygodę z ETS 2 ( wersja 1.36 ).
Zacząłem z ProMods 2.45 i stopniowo rozszerzałem swoją mapę o Rus Mod, Southern Region, The Great Steppe i Middle East. Wczoraj pobrałem ze strony ets2world.com mod z mapą Rumunii ( Romania Extended Map v2.5 1.36 ETS2 ) i po zainstalowaniu okazało się że mapa przesunęła się delikatnie na wschód. Próbowałem troszkę zmieniać kolejność plików w managerze modów w grze ( zawsze jednak dawałem Romania Extended nad promods ) i nie przyniosło to efektów.
Może ktoś coś doradzić ?

W tej chwili kolejność modów z mapami wygląda tak:
................
ProMods Middle-East add-on ( Def & Map Package )
ProMods Middle-East add-on (Assets Package )
ProMods 2.43 + Rus map 2:0 roads connexion
RusMap Map Package
RusMap Model 2 Package
RusMap Model Package
1.RO25defmap
2. RO25model
3. RO25prefabs <----- nowe mody z mapa Rumunii
4. RO25assets
ProMods Definition Package
ProMods Map Package
ProMods Media Package
ProMods Models Package 3
ProMods Models Package 2
ProMods Models Package 1
ProMods Assets Package
RusMap Def Package
smap_fix_for_1.36
Southern Region map ( Def and Map )
Southern Region map ( Model 1 )
Southern Region map ( Model 2 )
Southern Region map ( Model 3 )
The Great Steppe - def
The Great Steppe - map
The Great Steppe - model
01/05/2020 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kraven Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 5
Dołączył: 30/04/2020
Reputacja: 0
Podziękował: 1
Podziękowano mu 1 raz(y)
Post: #2
RE: przesuniecie mapy
Witaj. Specjalistą jakimś wielkim nie jestem ale na pierwszy rzut okiem już brakuje ci pliku Southern Region map Vegetation Crash Fix 1.36 to jest bardzo ważny plik i powinien być umiejscowiony pod smap_fix_for_1.36. To pierwsza sprawa . Teraz jeśli chodzi o przesunięcie , cóż trzeba wziąć pod uwagę że przesunięcia będą zawsze . Mam podobnie z mapami Russian Open Space ,ale u mnie jest jeszcze większy problem ponieważ gra stale "kraszuje" . Próbowałem już wielu ustawień , zwolniłem wszystkich pracowników bo poradzono mi że właśnie z tego względu mam napewno "krasze" ,nie pomogło. Jeździłem nie więcej jak 100km/h bo słyszałem i takie opinie że mapa "kraszuje dlatego iż za szybko jeżdżę Wink , też nie pomogło . Dziwię się trochę bo w ATS mam chyba wszystkie dostępne modyfikacje map i jeżdżę naprawdę dużo ( ostatni miesiąc 120 tyś) i tylko jeden raz w ATS miałem przypadek że ciężarówka wpadła mi "pod mapę" . W ETS2 jest widzę znacznie , znacznie więcej kłopotów . Do momentu w którym wstawiam tylko ProMods 2.45 wszystko jest w absolutnie jak najlepszym porządku , wszystko śmiga i nie miałem ani jednego "krasza" . W momencie dodania jakiegokolwiek modu mapowego , natychmiast są kłopoty błędy "i mnóstwo kraszy" i chyba trzeba się z tym pogodzić.
01/05/2020 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa