Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crash
Autor Wiadomość
chinskiser Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 3 raz(y)
Crash
Witam,
wywaliło mi grę w okolicach Zgorzelca, po ponownym uruchomieniu i przejechaniu przez to samo miejsce jest wszystko w porządku. Jakby ktoś wiedział co może być przyczyną będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam Smile
Tutaj jest log z gry: https://pastebin.com/m68bmpiS
14/06/2020 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rpach3 Offline
Wzium!
**
Użytkownik

Liczba postów: 39
Reputacja: 1
Podziękował: 7
Podziękowano mu 5 raz(y)
RE: Crash
Wiedzę mam małą, ale wiem co może być problemem, ponieważ sam tak czasami mam.
<ERROR> [model] Unknown look name 'hw_def_de2' on model '/prefab/ew/1x1t_small_oneway_1a.pmd'
<ERROR> Missing terrain material LOD color in aux[2]. Material: /material/road/sidewalk_13.mat
<ERROR> [model] Unknown look name 'hw_def_de2' on model '/prefab/ew/1x1_med_oneway_2a_mirror.pmd'

<WARNING> [model] Model geometry '/prefab/_stacje_benz/miasto/stacja_paliw_miasto.pmg' has incorrect file version 506d6714 - expected version 506d6715. Converting...
Sprawdź czy twoje mody są najnowsze ponieważ to co jest wyżej (czyt. <warning>) obciąża slinik gry gdyż musi skonwertować stary plik n nowy. To mogło się to przyczynić do crasha.
Sprawdź również czy twoje mody są w odpowiedniej kolejności. To może być przyczyna, a jej rozwiązanie to już musisz poczekać na odpowiedź kogoś bardziej zaawansowanego w tych sprawach Smile
Edit1: Chciałbym dodać, że gdy biorę zlecenie z DHL we Wrocławiu jest crash, nawet gdy tam podlece kamerą to crash jest z tego samego powodu, a powód to <ERROR> [model] Unknown look name 'hw_def_it3' on model '/prefab/land_2/2_t_small_2m_1a.pmd' I ten error następuje już przy ładowaniu, więc prosiłbym o wyjaśnienie też tego gdyż jest to podobne do tego co ma kolega wyżej. LOG: https://pastebin.com/4NfZPinw

Wziumm!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14/06/2020 08:49 PM przez Rpach3.)
14/06/2020 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości