Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KWP Trans - Transport chłodniczy
Autor Wiadomość
Dziugar Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Liczba postów: 37
Reputacja: 0
Podziękował: 14
Podziękowano mu 28 raz(y)
KWP Trans - Transport chłodniczy
O nas:

Firma KWP Trans powstała w roku 2012. Jest to mała rodzinna firma z wielkim potencjałem i wieloma kontaktami. Od początku naszej działalności specjalizujemy się drogowym transportem chłodniczym w kontrolowanej temperaturze od -25°C do +25°C . Współpracujemy z wieloma firmami i spedycjami na terenie województw Mazowieckiego oraz Łódzkiego zajmującymi się logistyką chłodniczą. Nasi partnerzy mogą liczyć na transport na terenie całego kraju jak i terenów bliskiej zagranicy. Codziennie dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni. Cały ten czas kiedy mamy firmę pokazał nam, że mimo wzlotów i upadków nasze doświadczenie pozwala na wyjście z każdej sytuacji. Nasz tabor nie należy do najmłodszych ale dbamy o bezpieczeństwo, terminowość i jakość naszych usług poprzez regularne serwisowanie naszego sprzętu w wykwalifikowanych serwisach. Na chwilę obecną posiadamy jeden zestaw, lecz planujemy jeszcze w tym roku powiększyć naszą flotę o drugie auto. Nasza baza mieści się w Sochaczewie, co zapewnia nam ciągłość zleceń z centralnej części naszego kraju.

Nasz tabor:

Ciągnik:
Marka: Scania
Model: R420
Rok produkcji: 2005

Naczepa:
Marka: Schmitz
Model: SKO24 (Thermo King SL-400e)
Rok produkcji: 2006

Image

Scania świeżo po myjni i praniu wnętrza, więc bez gratów w środku. Jutro wszystko wrzucę i wieczorem załadunek.

Firma powstała wyłącznie w celach rozrywkowych. Nie oczekujcie zbyt częstych relacji gdyż na codzień pracuje. Gram na ETSie 1 gdyż tylko na to trochę ogarniam Zmoda (Nie czepiajcie się modelów. Wiem, że nie są najlepszej jakości) a i trochę w sumie z sentymentu :E. Ale mimo wszystko zapraszam do komentowania Wink

Gdy koledzy z firmy mówią,że nie zdążysz wrócić na weekend Terefere
Typowy krajówkowicz u dziada pozdrawia

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24/01/2021 09:12 PM przez Dziugar.)
23/01/2021 06:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba0506 :) Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Liczba postów: 637
Reputacja: 15
Podziękował: 166
Podziękowano mu 586 raz(y)
RE: KWP Trans - Transport chłodniczy
Fajnie się zapowiada 10/10
Powodzenia Wink

23/01/2021 06:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Dziugar
Dolar Offline
BETONOWY KRÓL
Trucker

Liczba postów: 690
Reputacja: 17
Podziękował: 715
Podziękowano mu 717 raz(y)
Fajny zestaw, powodzenia!

24/01/2021 03:15 PM
Dziugar Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Siema siema Wam. Mam chwilę wolnego czasu bo czekam na papiery po załadunku więc postanowiłem Wam coś naskrobać. Od rana działałem przy Scanii bo coś się posypało z bezpiecznikami, ale już wszystko ogarnięte i działa jak należy. Powrzucałem z powrotem swoje rzeczy i śmignąłem plastiki placzkiem co by się ładnie świeciły. Po południu podjechałem sobie potankować żelastwo, żeby nie tracić czasu teraz. Zlecenie miałem już w piątek, ale nie chciałem Wam zdradzać szczegółów. Posypało dzisiaj trochę śniegiem. Mimo, że temperatura na plusie i śnieg mokry to troszkę ślisko. Po tankowaniu wróciłem jeszcze na trochę do domu, zjadłem wykąpałem się i poszedłem się chwilę zdrzemnąć. Wyszedłem z domu o 20:30 żeby nabić powietrza, wypisać tarczkę i ruszyć by być na czas na załadunku ponieważ był na 22. Obrałem kierunek Wyszogród. Zjechałem po drodze na przystanek, żeby załączyć agregat co by zdążył zbić temperaturkę. Dojechałem do Nowego Dworu, przed Wisłą w lewo i już wjeżdżałem na załadunek. Poszedłem do biura, dałem wydruk i od razu dostałem rampę. Podstawiłem się, magazyn załadował. Szybko odjechałem spod rampy, żeby nie tracić temperatury, wypisałem tarczkę, co by po Bożemu zacząć tą nierówną walkę i w miarę zdążyć wrócić z czymś z powrotem na centrum. Odbieram papiery i śmigam na ten śląsk co byśta później bułki mieli w sklepach kurła :E

Zlecenie:
Załadunek: La Lorraine Polska Sp. z o.o.
Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Towar: Mrożone pieczywo -18°C

Rozładunek nr. 1: Centrum Logistyczne Aldi
Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów
Ilość według dok. WZ

Rozładunek nr. 2: Jeronimo Martins Polska S.A.
Szyb Walenty 10, 41-700 Ruda Śląska
Ilość według dok. WZ

Tankowanie
Załadunek
Image

Takie o 2 marne fotki no ale cóż. Zapraszam do komentowania i z góry dziękuję, pozdrowionka :E

24/01/2021 09:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: WeiserPL
seba0506 :) Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Liczba postów: 637
Podziękował: 166
Podziękowano mu 586 raz(y)
Extra opis i fajne fotki 10/10
Szerokości Wink

25/01/2021 09:49 AM
KacperEEV Offline
(っ◔◡◔)っ
ViP

Reputacja: 22
Podziękował: 61
Podziękowano mu 320 raz(y)
Wygląda to całkiem fajnie, czekam na dalszy rozwój. Cool

25/01/2021 01:10 PM
Dolar Offline
BETONOWY KRÓL
Trucker

Liczba postów: 690
Reputacja: 17
Podziękowano mu 717 raz(y)
Fajna relacja, szkoda że tylko 2 fotki.

25/01/2021 05:35 PM
WeiserPL Offline
Mar-Trans
Trucker

Podziękowano mu 621 raz(y)
Realne miejsca załadunku i rozładunku-to lubię! Ogólnie spoko, ale faktycznie więcej fotek by się przydało.
26/01/2021 08:45 PM
Dziugar Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Siemano. Dzięki za komentarze, zapraszam do lektury Wink

Zlecenie:
Załadunek: 1.02.2012r godz: 1:00
NewCold Advanced Cold Logistics
Intermodalna 16, 99-300 Kutno
Towar: Mrożone pieczywo -22°C

Rozładunek: 1.02.2021r godz: 6:00
Frigo Logistics
Wiejska 49, 41-253 Czeladź
Uwagi: Odbiór palet!!

Weekend zleciał szybko tym bardziej, że zacząłem go dopiero w sobotę koło południa, bo wracałem Naglem z Gdańska i miałem 2 zrzutki w Wyszkowie. Wróciłem do domu, potankowałem Scanie i odstawiłem żelastwo na podwórko. Zlecenie było już w piątek więc wiedziałem co będzie grane. W niedziele zakupy, jeżdżenie po galeriach, przeca niedziela handlowa to co siedzieć w domu :E. Porobiliśmy zakupy, przy okazji kupiłem spożywkę na trase. Wyjechałem sobie o 24, żeby na tą pierwszą dolecieć na załadunek do Kutna. Naczepa schłodzona, standardowo wydruk i ogień do biura. Dostałem rampę i podstawiłem się. Już za dwadzieścia pierwsza byłem załadowany, odjechałem na bok na parking i poszedłem po papiery. Odebrałem kwity, wypisałem tarczkę na świeżo i wyjechałem w kierunku Łodzi. Jedynka szła mozolnie bo praktycznie ruch zerowy, dopiero od Piotrkowa zaczęło się coś dziać na zwężkach. Powiem szczerze, że całkiem fajnie się uwijają z remontem tej gierkówki. Ronda przejechane, nim się zorientowałem a ja już wpadam w dwa pasy w obwodnicę Częstochowy. Ale ten odcinek co przed Pyrzowicami się zaczyna to masakra, jakie tam są hopki to w imię Ojca i syna, żeby się palety nie wyjebały. No ale cóż oddadzą Piotrków to wrócą tu i zajebią zwężki :E. Doleciałem do Lidla w Będzinie a stamtąd do Frigo w Czeladzi już tylko rzut beretem. Wbiłem się na Frigo godzina 5:40 meldowałem się z papierami. Zostawiłem swój numer i czekałem na telefon z rampą. Godzina 6:05 dzwonili, żeby naparzać pod rampę. Odpaliłem Scanie, aby dobić ubytek powietrza, wysiadłem zakleiłem się, żeby ta 45'ka wyszła i podjechałem pod rampę. Rozładowany godzina 6:30 już chłopaki walili w bok chłodni, żeby odjeżdżać. Odjechałem spod rampy, żeby się zamknąć i już telefon z biura, żeby lecieć po papiery. Tak więc zrobiłem, odebrałem papiery, podstawiłem się pod odbiór palet, na momencie wrzucili 2 słupki i już mogłem uciekać na załadunek na powrót.

Załadunek w Kutnie
Image

A 1nka
Image

Rozładunek w Czeladzi
Image

Czekamy aż wózkowy wrzuci 2 słupki pustych palet
Image

Zlecenie na powrót:
Załadunek: 1.02.2021r godz: 8:30
STOKSON Sp.j
Franciszka Kotuchy 17, 41-946 Piekary Śląskie
Towar: Mrożone pączki -21°C

Rozładunek: 1.02.2021r bezpośrednio po dojeździe
Pago Sp. z o.o.
Bieniewo-Parcela 37, 05-870 Bieniewo-Parcela

Szybka zrzutka w Czeladzi, nawet dużo temperatury pod załadunek nie straciliśmy, zostawiłem agregat niech sobie pyrka. Dużo nie spali bo i tak temperatura na zewnątrz srogo na minusie. Wyjechałem z Frigo i zacząłem się kierować w stronę Piekar Śląskich. Co prawda daleko nie było bo tylko 15km. Po drodze telefon od klienta czy w Czeladzi wszystko okej, pogadaliśmy chwilę i już wlatywałem w Piekary. Szybka wycieczka do ciecia się zameldować, po podaniu wszystkich danych najważniejszy człowiek na firmie wykonał telefon na magazyn w celu sprawdzenia danych. Jak najbardziej wszystko się zgadza ale trzeba będzie poczekać jakieś pół godziny bo kończą szykować towar, spoko nie ma sprawy. Wjechałem na plac, ustawiłem się w celu oczekiwania. Odpaliłem webasto, wyjąłem kuchenkę zacząłem robić sobie śniadanie. Złapałem VOXa w radiu, więc całkiem przyjemnie się czekało. Zdążyłem zjeść przyszedł magazynier, że mogę podstawiać się pod rampę. No i tak uczyniłem. Załadowany, papiery odebrane, ogień na Centrum. Wyleciałem z Piekar, wskoczyłem na jedynkę i ogień na tłoki, na tempomacie 88, tarczka rysuje 88 a lecimy sobie spokojnie 94, uroki krajóweczki nie ma srania po krzakach. Minąłem Częstochowę, doleciałem do Radomska, lekkie zatwardzenie, nie mam czasu w Kamieńsku uciekam na starą jedynkę. Objechałem Piotrków i na momencie wylądowałem na S8ce. Droga leciała elegancko, co chwila wyprzedzanie, i przygrywanie agregatu. Minąłem Mszczonów i już uciekałem na Radziejowice i dalej na Błonie. Przed Błoniem 15ka na przejeździe kolejowym, ale tam to standard. Dojechałem do Pago, zameldowałem się i od razu dostałem rampę do rozładunku. Zdjęty na momencie, punkt 14 byłem rozładowany. Zakończyłem tarczkę, wrzuciłem czyściocha, odebrałem papiery i poleciałem w kierunku domu. Obiad, kąpanie chwila czasu z rodziną, drzemka i już ładuję na Sosnowiec.

Gdzieś w Siemianowicach
Image

W Piekarach, czekamy na załadunek
Image

Gdzieś na starej jedynce przed Piotrkowem
Image

Na Pago, ogień z papierami
Image

Na dzisiaj to tyle. Mam nadzieję, że nie jest źle, no bo jednak przerwa, jeszcze taka długa robi swoje. Zapraszam do komentowania i Pozdrawiam Wink

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02/02/2021 03:55 PM przez Dziugar.)
01/02/2021 10:57 PM
 Podziękowań: PiotrNMR
PiotrNMR Offline
Vip
ViP

Reputacja: 2
Podziękował: 96
Podziękowano mu 223 raz(y)
Jest bardzo fajnie, jedne co mogę zasugerować, to dodaj sobie alphe do dds od koloru kabiny.
01/02/2021 11:02 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa