Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebujesz wskazówek dla początkujących
Autor Wiadomość
ironising84 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 1
Dołączył: 27/01/2021
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #1
Potrzebujesz wskazówek dla początkujących
Cześć, używam G27 do kierowania

1.) Czy jest coś, co powinienem wiedzieć o bankach? Boję się, że mogę zaciągnąć ogromne długi

2.) Jaka jest różnica między posiadaniem ciężarówki a wynajętym kierowcą oprócz posiadania trcuka?

3.) Czy muszę ręcznie iść na stację benzynową i zatankować? czy dotyczy to również konserwacji?

4.) W jakie umiejętności i ulepszenia powinienem zainwestować?

5.) Jeśli zastosuję modyfikację, a pojawi się nowa aktualizacja, czy moja gra zostanie uszkodzona?

6.) Jaki powinien być mój następny krok, zakładając, że spłacę dług wobec banku?

7.) jakieś przydatne wskazówki?
27/01/2021 02:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 381
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 280
Podziękowano mu 368 raz(y)
Post: #2
RE: Potrzebujesz wskazówek dla początkujących
(27/01/2021 02:56 PM)ironising84 napisał(a):  Cześć, używam G27 do kierowania

1.) Czy jest coś, co powinienem wiedzieć o bankach? Boję się, że mogę zaciągnąć ogromne długi

2.) Jaka jest różnica między posiadaniem ciężarówki a wynajętym kierowcą oprócz posiadania trcuka?

3.) Czy muszę ręcznie iść na stację benzynową i zatankować? czy dotyczy to również konserwacji?

4.) W jakie umiejętności i ulepszenia powinienem zainwestować?

5.) Jeśli zastosuję modyfikację, a pojawi się nowa aktualizacja, czy moja gra zostanie uszkodzona?

6.) Jaki powinien być mój następny krok, zakładając, że spłacę dług wobec banku?

7.) jakieś przydatne wskazówki?

Nie wiem, czy to aktualne, ale jeżeli nie jest, to dla graczy, którzy są początkującymi i nie wiedzą wiele o grze.
1. Z bankami na początku gry, bym nie ryzykował. Często zdarza się tak, że już po pierwszym, bądź drugim szybkim zleceniu, bądź nawet trzecim dostajesz informację o możliwości zaciągnięcia pożyczki. Jest to pożyczka na kwotę 100000 euro. Lepiej jest poczekać, aż wbijemy 3 poziom gry (wtedy rozwijanie postaci polecam pod kątem długodystansowca), odblokuje się pożyczka na kwotę 500000 Euro. Tutaj wtedy polecam wziąć kredyt, gdyż nawet jako wydamy tyle pieniędzy, to jeszcze zostanie nam gotówka na ewentualnie spłacanie rat, które przy 500000 Euro wynosi około[/color] 8000 Euro dziennie.
2. Różnica polega na tym, że pracujesz dla kogoś. Jeżeli jesteś kierowcą wynajmowanym, nie masz żadnej ciężarówki, to wówczas pensje są niższe, ale zleceniodawca opłaca ci bilet na autostradzie (ekspresówce), czy paliwo. Na uszkodzenia ciężarówki również nie trzeba patrzyć. Podsumowując, plusami bycia wynajmowanym kierowcą jest:
- Brak opłat z własnej kieszeni za stacje benzynowe, bramki;
- Nie przejmujesz się stanem ciężarówki, tylko ładunku;
- Możesz transportować towary z różnych miast, nie dojeżdżając do nich z własnej ręki;
Wady oczywiście to:
- Brak samodzielności;
- O wiele niższe zarobki;

3. Musisz ręcznie podjechać na stację w wyznaczone miejsce i zatankować pojazd. Jak jednak rozbudowujesz garaż, za 100000
stacja paliw pojawia się koło twojej siedziby, jest znacznie tańsza. To samo dotyczy konserwacji, ale już nie da się po rozbudowie garażu zrobić takowej na jego terenie. Musisz sam podjechać. Konserwacje na mapie są oznaczone kluczem do naprawy, a stacje benzynowe bakiem na zielonym tle.

4. Na początku gry najlepiej rozwijać długodystansowca, lub ADR(lub drogie ładunki) Z tym między ADR, a ładunkami o wysokiej wartości jest do wyboru. Dzięki długodystansowi jeździsz co prawda na o wiele większe odległości, ale zarabiasz więcej pieniędzy. Na początku gry nie warto inwestować w lekkie ładunki, czy dostawy na czas, ponieważ warto najpierw nabrać wprawy. W przypadku ekonomicznego zużycia paliwa, nigdy nie wydawajcie na to punktów, jeżeli jesteście kierowcą na zlecenie.
5. W przypadku aktualizacji gry, należy wyłączyć modyfikację. Może ona być nieaktualna co może spowodować wielkie spustoszenie w grze, co konsekwencji doprowadza albo do uszkodzenia save, albo do crasha gry. Jednak tu również trzeba uważać, gdyż nie raz może również save się uszkodzić po wyłączeniu takiej modyfikacji. Radziłbym nie korzystać z save do czasu wydania nowej wersji moda. Wszystko też zależy, co ten mod zmieniał, czy były to jakieś wielkie zmiany, czy bardzo drobne? Jeżeli bardzo drobne, to można zaryzykować jego wyłączeniem i odpaleniem save , ale nie radzę. Albo jeszcze można cofnąć się do poprzedniej wersji, gdzie ten mod działał i grać tak długo, aż wyjdzie ewentualnie nowa wersja modyfikacji.
6. Kolejnym krokiem powinno być zarabianiem ciągle kasy, kupowaniem nowych garażu w miastach, ciężarówek, zatrudnianie nowych kierowców, branie kolejnych ewentualnie kredytów i ciągłego pilnowania swojego konta bankowego.
7. Przydatne wskazówki:
- Nie brać kredytu od razu, tylko poczekać do trzeciego poziomu i wziąć ewentualnie wtedy. Można ewentualnie dorobić;
- Rozbudowuj garaże to pierwszego poziomu, a potem ewentualnie wyżej, jak braknie miejsc.
- Nie rozwijaj Ekonomicznej Jazdy, jak jesteś kierowcą wynajętym;
- Kupuj swoim pracownikom w miarę tanie ciężarówki, ale też zadbaj o ich parametry (tuning).
- Staraj się nie przekraczać 84 km/h. Wtedy policja nie będzie cię mogła złapać, jest to bezpieczna prędkość. Jeżeli policji nie ma, albo nie ma fotoradarów, możesz rozwinąć prędkość do 90 km/h.
- Wymiana nadwozia dobrze wpływa na pojazd, ale może też drastycznie ograniczyć pojemność baku na paliwo.

Chyba tyle, mam nadzieje, że pomogłem.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
27/03/2021 08:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa