Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zacinanie się ETSa
Autor Wiadomość
Erykk Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 1
Dołączył: 11/07/2021
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #1
Zacinanie się ETSa
Witam
Mam dość irytujący problem.
Podczas gry mam praktycznie stałe 60 fps nie zależnie czy jestem w mieście czy na trasie. Płynność gry jest ok. Problemem jest to, że co kilka minut czasami szybciej czasami później gra tak jakby na bardzo krótką chwilę się zacina ale trwa to nawet nie sekundę. Próbowałem już dosłownie wszystkiego a ten problem mam nadal. Proszę o pomoc.
Z góry dzięki.
11/07/2021 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarcio85 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 4
Dołączył: 21/05/2019
Reputacja: 0
Podziękował: 1
Podziękowano mu 1 raz(y)
Post: #2
RE: Zacinanie się ETSa
Cześć kolego Smile Jaki dysk twardy posiadasz ?? jeżeli SSD to sprawdź sobie go pod kątem błędów, jeżeli SATA to masz odpowiedź dlaczego tak robi Smile Mi ETS tez lagował wymieniłem dysk na SSD przeniosłem bibliotekę STEAM na ten dysk i problem znikł. Licz się z tym że ETS jest na silniku PRISM 3D który bez różnicy jaki dysk masz od czasu do czasu lubi sobie przyciąć Smile Pozdrawiam Jarek
20/08/2021 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morwanek Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 3
Dołączył: 22/08/2021
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #3
Wink RE: Zacinanie się ETSa
Zacinanie się ETS'a, które trwa mniej niż sekundę jest spowodowane słabym sprzętem, lub jest to zależne czy grasz w ETS2 singleplayer lub Multiplayer, przykładowo jak będziesz grał na ETS2 Multiplayer, i wciśniesz tab to będziesz wiedział czy masz słaby sprzęt, tylko musisz być przy 5-10 osobach, im bardziej się zacina, tym słabszy sprzęt. Singleplayer ma to do rzeczy, iż musi co chwile generować AI ( sztuczna inteligencje, czyli w skrócie pojazdy, które widzisz w singleplayer ). Jest dużo powodów takich chwilowych ścin, ale te są najbardziej powszechne. Mam nadzieję, że pomogłem ;D.
22/08/2021 01:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
superpiotr4 Online
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 381
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 280
Podziękowano mu 368 raz(y)
Post: #4
RE: Zacinanie się ETSa
(22/08/2021 01:04 AM)Morwanek napisał(a):  Zacinanie się ETS'a, które trwa mniej niż sekundę jest spowodowane słabym sprzętem, lub jest to zależne czy grasz w ETS2 singleplayer lub Multiplayer, przykładowo jak będziesz grał na ETS2 Multiplayer, i wciśniesz tab to będziesz wiedział czy masz słaby sprzęt, tylko musisz być przy 5-10 osobach, im bardziej się zacina, tym słabszy sprzęt. Singleplayer ma to do rzeczy, iż musi co chwile generować AI ( sztuczna inteligencje, czyli w skrócie pojazdy, które widzisz w singleplayer ). Jest dużo powodów takich chwilowych ścin, ale te są najbardziej powszechne. Mam nadzieję, że pomogłem ;D.

Wątpie, że chodzi o słaby sprzęt. Skoro gra chodzi mu praktycznie płynnie całe 60 fps i w pewnym momencie mu przytnie, to znaczy, że raczej dyski HDD są nie tak....

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
26/08/2021 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
YogiLRA Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Lubelskie
Liczba postów: 113
Dołączył: 09/12/2016
Reputacja: 4
Podziękował: 168
Podziękowano mu 33 raz(y)
Post: #5
RE: Zacinanie się ETSa
Ja grając w ETS2 na mapie PM mam też takie ścinki, natomiast w ATS na podstawowej mapie nie mam (gry na SSD).

EDIT
Zmieniłem mod New Summer v4.5 na Early Autumn Mod i po przejechaniu kilku tys km po PL,DE,DK nie miałem ani jednej ścinki (było kilka spadków FPS w niektórych lokalizacjach np: Frankfurt nad Menem)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30/08/2021 04:39 PM przez YogiLRA.)
26/08/2021 08:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pad do ETSa? Wojciech V8 10 3,928 25/07/2018 07:31 PM
Ostatni post: Narzew
  Pożyczenie etsa podłączonego pod steam kamiluch1420 2 1,447 07/03/2016 12:09 AM
Ostatni post: tabacznik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa