Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Światła pojazdów i sygnalizacji świetlnej świecą nieprawidłowo
Autor Wiadomość
Poter Offline
Zarejestrowani

Reputacja: 0
Podziękował: 2
Podziękowano mu 0 raz(y)
Światła pojazdów i sygnalizacji świetlnej świecą nieprawidłowo
Mam problem ze światłami w pojazdach ponieważ, świeca w stylu „słońca” z rozszczepionymi promieniami. Dzieje się też tak sygnalizacją świetlną. Dodam że gram na wersji 1.40 z mapami ProMods i Poland Rebuilding. Też bez modów graficznych.
28/07/2021 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
superpiotr4 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Reputacja: 8
Podziękował: 75
Podziękowano mu 35 raz(y)
RE: Światła pojazdów i sygnalizacji świetlnej świecą nieprawidłowo
Błąd klasyczny po aktualizacji oświetlenia graficznego w 1.40. Mam na to radę. Pierwsze, sprawdz czy masz jakieś stare mody na światła, niekoniecznie graficzne, ale na światła. Nieaktualne często się psują. Możesz też spróbować instalacji niektórych modów na światła. Albo może coś masz z Promodsem i Poland Rebuilding? Sprawdź sobie też, czy wersje jakie posiadasz zgadzają się z aktualizacją. Tutaj masz linki do jednego z moich poradników, jakie pisałem: http://etrucks.pl/thread-52912.html Aha, jak to nic nie da, podeślij game.loga i powiedz (moje klasyczne pytanie Smile ), czy gra jest legalna ze Steama, lub pudełkowa, czy nie....

Image
UWAGAWykrzyknik W dniu 24.08.2021 r. wystartował mój challenge pod tytułem "Dookoła Europy". Wyzwanie polega na przejechanie dookoła całego kontynentu. Trasa, wliczając niektóre korekty, wynosi powyżej 16000 km, więc będzie to najdłuższa w mojej karierze trasa. Jeżeli jesteś zainteresowany moim zmaganiem to:
01/08/2021 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz