Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia"
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 381
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 280
Podziękowano mu 368 raz(y)
Post: #1
Photo Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia"
WitajcieWykrzyknik Po raz pierwszy zakładam tutaj temat, dotyczący moich wirtualnych wakacjiWykrzyknik!


Jak to bywa, każdy kierowca ciężarówki (czy wirtualny, czy rzeczywisty) też musi odpoczywać. Nie może tylko być w trasieWykrzyknik Tylko dzięki regeneracji swojego mózgu może wrócić do pracy. Ja też poczułem, po wielu zleceniach i konwojach na nowym multiku, że czas wreszcie gdzieś wyjechaćWykrzyknik

Wykrzyknik Mój wybór padł na włoską wyspę SYCYLIĘ Wykrzyknik

Spędziłem tam kilka dni, i powiem szczerze, że jeszcze nigdy piękniejszych widoków nie widziałem. Bardzo przyjemnie korzystałem z lokalnych dróżek i autostrad. Chciałbym pokazać wam kilka zdjęć z mojej eskapady. Wykorzystałem tutaj czasem Tryb Fotograficzny wprowadzony w wersji 1.41. ZACZYNAMY!

Zanim jeszcze zaczniemy, chcę z góry przeprosić, gdyż pierwsze zdjęcia, które teraz zaprezentowałem dodałem w PNG, kolejne będą w JPG.

Kiedy na dobre zadomowiłem się w Katanii, udałem się do Palermo, największego miasta na Sycylii. Kiedy tylko zobaczyłem to miasteczko, te fantastyczne zabudowy, port jachtowy oraz przede wszystkim morze, poczułem ten świetny klimat, jakich wielu mogłoby nie doznać. Jeżeli ktoś z was miałby w zamiarach odwiedzić to świetne miasto, to naprawdę serdecznie polecamWykrzyknik

Image
Image
Image
Image
Przez urok do tego miasta, wykupiłem tutaj garaż dla przyszłych moich pracowników i dla ciężarówek. Według mnie była to bardzo opłacalna inwestycja Smile Nie tylko z przyczyn ekonomicznych, ale też geograficznych Wink

Jak wspominałem [/color], zakochałem się w lokalnych autostradach i na pewno nie z powodów tego, że jest szybszy i wygodniejszy przejazd. Jeżeli ktoś chcę podziwiać piękne wybrzeże oraz otwarte morze o różnej porze dnia z góry, polecam przejechać się autostradą A20 pomiędzy Messiną, a Palermo. Świetne estakady nad dolinami, skąd widać wspaniałą panoramę, tunele w górach, czy linia kolejowa wzdłuż wybrzeża. Co prawda trzeba wydać troszeczkę pieniędzy, gdyż droga jest płatna, aczkolwiek według mnie to świetna inwestycja...

Image
Image
Image
Image
Image
Image


W czasie podróży autostradą A20 koniecznie musicie zjechać na węzeł tuż za miejscem obsługi podróżnych w pobliżu Messiny. Oprócz widoku morza z "bramek", możecie za pomocą kamery 0 i przycisku CTRL+F9 pojechać bardzo fajną dróżką wzdłuż morza. Po jakimś czasie tory kolejowe zbliżają się do drogi i wtedy warto się zatrzymać, zrobić fotkę i dalej kontynuować podróż autostradą A20 na Palermo.


Image
Image
Image
Image
Image


Żeby ktoś nie pomyślał... Krajobraz Sycylii nie składa się tylko z pięknych wybrzeży i plaż.... Oprócz tego wyspa posiada wiele pasm górskich, jest słynna z bardzo pięknych sadów, czy wulkanu Etna leżącego w pobliżu Katanii. Zdjęcia wulkanu niestety nie posiadam, ale można go zobaczyć jadąc autostradą A18 relacji Messina-Katania.
Image
Image
Image


Na koniec mojej zdjęciowej prezentacji chwytajcie zdjęcia z widokiem na Cieśninę Mesyńską oraz zdjęcia z Messiny i Katanii
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Na koniec mam dwa pytanka. Pierwsze: jak się wam podobało? i drugie: Gdzie w przyszłym roku powinienem pojechać na Wirtualne Wakacje? Jaka jest wasza propozycja, które miejsce jest najładniejsze, jakie mogę odwiedzić następnym razem? Dajcie znać w komentarzach pod postem. Z góry dziękuję za wszystkie wasze odpowiedzi.

z szerokością: superpiotr4 Wykrzyknik

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10/08/2021 04:25 AM przez superpiotr4.)
09/08/2021 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daras94 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Trzcianka
Liczba postów: 2,119
Dołączył: 02/01/2020
Reputacja: 28
Podziękował: 1403
Podziękowano mu 2678 raz(y)
Post: #2
RE: Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia"
Piękne foteczki...w przyszłym roku może Hiszpania Pytajnik Smile
09/08/2021 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 381
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 280
Podziękowano mu 368 raz(y)
Post: #3
RE: Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia"
(09/08/2021 10:37 PM)Daras94 napisał(a):  Piękne foteczki...w przyszłym roku może Hiszpania Pytajnik Smile

Dzięki za docenienie. Pierwotnie nie mogłem skapnąć, jak te foteczki wrzucić i to zajęło mi sporo czasu. Może za rok gdzieś na terenie Hiszpanii będę.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
10/08/2021 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tedy Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 4,377
Dołączył: 09/05/2012
Reputacja: 86
Podziękował: 5199
Podziękowano mu 5219 raz(y)
Post: #4
RE: Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia"
Bardzo fajne i ciekawe fotkiSmile Też polecam Hiszpanię z PortugaliąSmile
10/08/2021 07:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
Ziom Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 6,141
Dołączył: 17/09/2017
Reputacja: 83
Podziękował: 6418
Podziękowano mu 6442 raz(y)
Post: #5
RE: Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia"
Jak na 1 twoją relację wyszło fajne , a tak foty świetne Smile
10/08/2021 07:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 381
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 280
Podziękowano mu 368 raz(y)
Post: #6
RE: Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia"
Dziękuję za dobre opinie. Mam takie pytanie, o jakie wam konkretne miasto w Hiszpanii lub w Portugalii chodzi?

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
10/08/2021 08:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tedy Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 4,377
Dołączył: 09/05/2012
Reputacja: 86
Podziękował: 5199
Podziękowano mu 5219 raz(y)
Post: #7
RE: Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia"
Mi jest wsio ryba, najlepiej sam sobie wybierzSmile
10/08/2021 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wirtualne trasy - by Raczek raczek1155 7 2,040 19/04/2019 07:10 PM
Ostatni post: DeNiLo1
  Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123 Misiek123 126 36,861 10/01/2019 03:50 PM
Ostatni post: Misiek123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa