Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2
Autor Wiadomość
resident Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 118
Dołączył: 22/01/2016
Reputacja: 16
Podziękował: 29
Podziękowano mu 135 raz(y)
Post: #1
JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2
Image

System rozliczeń JustDeliver, będący wynikiem prac nad znanym Forumowiczom systemem Hercules, jest jego ulepszoną i udoskonaloną wersją. To system gotowy na najtrudniejsze wyzwania transportowe, jakie można sobie wyobrazić w trakcie wirtualnych tras. Nowoczesność, prostota w użytkowaniu i przystępny interfejs to cechy, które zdecydowanie wyróżniają system JustDeliver spośród dostępnych w przestrzeni wirtualnych spedycji aplikacji do rozliczeń.

Link: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Dlaczego JustDeliver?

JustDeliver przede wszystkim jest nastawiony na realizm i kolejne aktualizacje systemu będą przynosić coraz więcej zmian skierowanych do graczy lubiących symulować jak najbardziej prawdziwie. Mimo to, będzie również przystępny dla ludzi chcących po prostu dobrze się bawić i mieć statystyki swojej wirtualnej spedycji pod ręką.

Z JustDeliver można korzystać również jako indywidualny kierowca - nie trzeba rejestrować firmy, by móc prowadzić swoje statystyki, czego nie da się spotkać w pozostałych systemach rozliczeń.

Image


System jest w wersji beta, z tego względu, że dopiero pojawia się na rynku. Na obecną chwilę znane mi jest kilka problemów, które zostaną naprawione w najbliższych aktualizacjach:

- generowanie dyspozycji bardzo rzadko kończy się błędem serwera, natomiast ponowne jej wygenerowanie już generuje ją poprawnie
- obecnie dyspozycje generowane są na podstawie wszystkich miast, również z ProMods. W aktualizacji miasta do dyspozycji będą określane na podstawie posiadanych DLC oraz preferencji dotyczącej modyfikacji
- strona nie jest dostosowana do urządzeń mobilnych (z założenia, ponieważ trasy zasadniczo wrzuca się z urządzeń stacjonarnych, natomiast w dalszych planach jest stworzenie opcji na wrzucenie trasy także z użyciem telefonu)
- na obecną chwilę wszystkie oferty i dyspozycje generowane są z towarem Dowolny, pracuję nad utworzeniem listy towarów i preferencji co do naczepy


Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe problemy, bardzo uprzejmie proszę o zgłaszanie ich na PW na forum.


To co, widzimy się na trasie?

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25/07/2022 04:17 PM przez resident.)
20/07/2022 11:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Heywood
Pivek Offline
LKW Fahrer
****
Trucker

Skąd: Piła [PP]
Liczba postów: 444
Dołączył: 14/04/2013
Reputacja: 24
Podziękował: 558
Podziękowano mu 830 raz(y)
Post: #2
RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2
Sam zamysł systemu jest git. Problem natomiast jest taki, że strona nie jest wogóle responsywna. Osobiście odrzucają mnie porozjeżdżane karty, przyciski wychodzące poza ekran itd.

Niżej fotki jak to wyglada u mnie

Image

Image

Image

NIE WYKONUJĘ NIC NA ZAMÓWIENIE!


20/07/2022 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
resident Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 118
Dołączył: 22/01/2016
Reputacja: 16
Podziękował: 29
Podziękowano mu 135 raz(y)
Post: #3
RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2
(20/07/2022 02:22 PM)Pivek napisał(a):  Sam zamysł systemu jest git. Problem natomiast jest taki, że strona nie jest wogóle responsywna. Osobiście odrzucają mnie porozjeżdżane karty, przyciski wychodzące poza ekran itd.

Tak, zdaję sobie sprawę z tego faktu (co też komunikowałem w poście). Myślę, że w niedługim czasie to znaczy do około tygodnia sprawa zostanie naprawiona. Obecnie proponuję zmniejszanie rozmiaru tak, by pasował do 1920x1080, jako chwilowy fix.
20/07/2022 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Heywood Offline
Siofer
***
ViP

Skąd: Pilzno
Liczba postów: 331
Dołączył: 21/12/2017
Reputacja: 5
Podziękował: 276
Podziękowano mu 491 raz(y)
Post: #4
RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2
Po kilku próbach powtórnego logowania do systemu wyrzuca błąd Server Error (500). Zaczęło się od tego, że chciałem zmienić parametry pojazdu.

20/07/2022 05:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #5
RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2
U mnie na razie wszystko śmiga bez problemu - założyłem sobie jednoosobową działalność, rozpisałem sobie pierwszą trasę i lecimy z tematem!

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

20/07/2022 05:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: resident
resident Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 118
Dołączył: 22/01/2016
Reputacja: 16
Podziękował: 29
Podziękowano mu 135 raz(y)
Post: #6
RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2
(20/07/2022 05:25 PM)Heywood napisał(a):  Po kilku próbach powtórnego logowania do systemu wyrzuca błąd Server Error (500). Zaczęło się od tego, że chciałem zmienić parametry pojazdu.

Dostrzegam problem, sprawdzę o co chodzi i naprawię. Błędy są naprawiane w locie, także może jeszcze dziś się uda je naprawić.
20/07/2022 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matekones Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 111
Dołączył: 29/03/2014
Reputacja: 16
Podziękował: 744
Podziękowano mu 341 raz(y)
Post: #7
RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2
Czy system jest lepszy od truckbook? Zamowcie nia na wlasna naczepe?
20/07/2022 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
resident Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 118
Dołączył: 22/01/2016
Reputacja: 16
Podziękował: 29
Podziękowano mu 135 raz(y)
Post: #8
RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2
(20/07/2022 08:03 PM)Matekones napisał(a):  Czy system jest lepszy od truckbook? Zamowcie nia na wlasna naczepe?

System jest konkurentem TrucksBooka przede wszystkim dlatego, że ma więcej ciekawych, realistycznych funkcji i będzie w tym kierunku rozwijany. TrucksBook stoi w miejscu od wielu miesięcy i prócz dyspozytorni, nie dzieje się tam nic ciekawego.

Generowanie zleceń na własną naczepę jest technicznie niemożliwe.
20/07/2022 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kaktusik585 Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Zielona Góra
Liczba postów: 221
Dołączył: 30/10/2018
Reputacja: 2
Podziękował: 134
Podziękowano mu 156 raz(y)
Post: #9
RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2
trzymam kciuki za projekt pamiętam czasy cargosystem którego stworzyłeś dobrze go wspominam życzę powodzenia w rozwijaniu i mam nadzieję że w końcu pojawi się jakaś alternatywa dla TrucksBook bo trzeba powiedzieć sobie szczere aktualnie TrucksBook nie ma konkurencji chociaż jest dużo dobrych autorskich systemów z których korzystałem ale za za zwyczaj są one używane przez jedną lub kilka VS i nie wiedzie tam każdy komu się podoba tylko przez rejestrację powodzenia jeszcze raz

21/07/2022 05:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: resident
Pivek Offline
LKW Fahrer
****
Trucker

Skąd: Piła [PP]
Liczba postów: 444
Dołączył: 14/04/2013
Reputacja: 24
Podziękował: 558
Podziękowano mu 830 raz(y)
Post: #10
RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2
(21/07/2022 05:09 AM)Kaktusik585 napisał(a):  trzymam kciuki za projekt pamiętam czasy cargosystem którego stworzyłeś dobrze go wspominam życzę powodzenia w rozwijaniu i mam nadzieję że w końcu pojawi się jakaś alternatywa dla TrucksBook bo trzeba powiedzieć sobie szczere aktualnie TrucksBook nie ma konkurencji chociaż jest dużo dobrych autorskich systemów z których korzystałem ale za za zwyczaj są one używane przez jedną lub kilka VS i nie wiedzie tam każdy komu się podoba tylko przez rejestrację powodzenia jeszcze raz

Jedyną zaletą Trucksbooka jest to, że ma aplikację na kompa i same się trasy rozliczają nic poza tym.

NIE WYKONUJĘ NIC NA ZAMÓWIENIE!


21/07/2022 10:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  CargoSystem - Twój system rozliczeń! resident 51 19,734 26/01/2022 12:51 PM
Ostatni post: JanekPacaj
  System rozliczęń szyszuniaapl 9 2,217 06/12/2021 04:44 PM
Ostatni post: marcin44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa