Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy zgadzacie się z moją teorią?
TAK, argumenty są raczej trafne.
NIE, uważam, że studio przebudowuję jakieś inne tereny (Polecam napisać jakie)
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rework Szwajcaria
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 386
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 283
Podziękowano mu 379 raz(y)
Post: #1
Photo Rework Szwajcaria
TO NIE ŻARTWykrzyknik STUDIO SCS OGŁASZA KOLEJNY REWORK W ETS2!


Po wersji 1.44 jak spodziewaliśmy się, że na samej Austrii czy Niemczech się nie skończy. Studio zapowiedziało konkretną przebudowę całej podstawki wraz z prawdopodobnie terenami z najstarszych DLC, tak, aby tereny dopasować do nowych z DLC. I studio zmierza w tym kierunku, gdyż dzisiaj na blogu pokazano kolejne zdjęcia z nowych terenów, na razie jeszcze niepotwierdzone skąd, chociaż powiem szczerze, dosyć łatwo można się domyślić, o jakie tereny chodzi. Zatem bez zbędnego gadania, zapraszam do treści posta!

Cytat:Krótko po tym, jak zakończyliśmy prace nad odtworzeniem Austrii, nasz zespół przeróbek od razu zabrał się do następnego projektu! Dzisiaj z przyjemnością dzielimy się z wami kilkoma zrzutami ekranu z ich postępów, które wciąż są w fazie rozwoju!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Powiem szczerze, poziom przebudowy tak jak przy Austrii jest na bardzo dużym poziomie, więc podejrzewam, że nowe/stare tereny będą pieknę.

Moja teoria:


Ja osobiście uważam, że są to tereny nowej Szwajcarii Skąd taka moja opiniaPytajnik

1. Ukształtowanie górskie.

Przez samo ukształtowanie mogę odrzucić tereny, które wymagają Rework-u takie jak kraje Beneluxu.

2. Ruch prawostronny.

Wbrew temu, co teraz możecie pomyśleć, jest to bardzo ważny argument. Przy planowanej przebudowie terenów UK, Studio ponownie jak przy przebudowie Niemiec, mógłby tereny pod samą przebudowę podzielić. A tereny zwłaszcza północnej Anglii i całej Szkocji są terenami górzystymi, co też można zobaczyć na zrzutach. Jednak pokazanie nam na zdjęciach odbywanego ruchu prawostronnego mogą potwierdzić argument przemawiający za moją teorią.

3. Same znaki drogowe.

Same znaki drogowe pochodzą raczej z krajów DACHL. (czyt. krajów niemieckojęzycznych) Obala więc to raczej argumentację, która przemawia za Słowacją.

4. Klimat zdjęć, wygląd miast, stacji.

Loga stacji, jakie widzimy na tych zdjęciach, zostało już wykorzystane przy przebudowie Austrii, co może świadczyć o tym, że ten kraj jest bardzo blisko Austrii. Poza tym, klimat miast, również przemawia za tym. Miasto przedstawione na zdjęciu bardzo kojarzy mi się z Lozanną.

5. Bliskość terenów przebudowanych Niemiec i Austrii.

To też ma znaczenie. Jaki miałby sens działania studia, gdy przebudowując według kolejności Niemcy i Austrię, nagle przeskoczyliby do takiej Słowacji? Mi się to nie widzi. Więc jest to też mój silny argument przemawiający za tym, że terenami prezentowanymi i odnawianymi przez studio SCS jest Szwajcaria.

6. Odwzorowania znalezione na forum SCS przez pewnego użytkownika.

Użytkownik oldmanclippy znalazł lokalizację terenów, jakie studio SCS odwzorowało. Kilka zdjęć przedstawia według jego słów Genewę, mosty Nanin i Cascella na A13, a użytkownik Sense FM znalazł lokalizację ostatniego zdjęcia, jakie występuje na granicy francusko-szwajcarskiej. To ostatni dobitny argument na potwierdzenie teorii o Szwajcarii. Tutaj wszystkie linki oraz zdjęcia: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

A wy jakie macie zdanie? Zgadzacie się z moją opinią, czy uważacie, że studio teraz pracuje gdzie indziej? Zapraszam was do ankiety. I oczywiście do komentowania, bo zarówno jestem ciekawy waszych zdań odnośnie samego poziomu przebudowy, jak i waszych teorii. To wszystko na dzisiaj! Zapraszam do obserwowania postu, gdyż tutaj będzie pojawiała się relacja z nowych postępów na mapie!

Post na blogu: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Pozdrawia:
superpiotr4

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04/03/2023 02:54 PM przez superpiotr4.)
06/09/2022 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Bozo , Ziom
Daras94 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Trzcianka
Liczba postów: 2,180
Dołączył: 02/01/2020
Reputacja: 29
Podziękował: 1423
Podziękowano mu 2752 raz(y)
Post: #2
RE: SCS ogłasza kolejny Rework? Gdzie? [Moja teoria+ankieta]
Też mi się wydaje że Szwajcaria Smile
06/09/2022 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
Bozo Offline
Zimol
******
Moderator

Skąd: Będzin
Liczba postów: 3,852
Dołączył: 16/06/2015
Reputacja: 81
Podziękował: 3457
Podziękowano mu 6091 raz(y)
Post: #3
RE: SCS ogłasza kolejny Rework? Gdzie? [Moja teoria+ankieta]
Na Forum SCS-u użytkownicy już potwierdzili, że zdjęcia pochodzą ze Szwajcarii Smile

Punk to brudas, punk to śmieć
Punk nie umarł, Punk's Not Dead
06/09/2022 09:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
.:KoxTrucker:. Offline
Na detoksie etsowym
****
Trucker

Skąd: Z Polski :P
Liczba postów: 1,483
Dołączył: 22/10/2014
Reputacja: 46
Podziękował: 2991
Podziękowano mu 1066 raz(y)
Post: #4
RE: SCS ogłasza kolejny Rework? Gdzie? [Moja teoria+ankieta]
Szwajcaria była całkiem obvious do przewidzenia, bo jest pomiędzy państwami, które już były ruszane....
07/09/2022 05:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
Freshu08 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 10
Dołączył: 21/04/2020
Reputacja: 0
Podziękował: 5
Podziękowano mu 1 raz(y)
Post: #5
RE: SCS ogłasza kolejny Rework? Gdzie? [Moja teoria+ankieta]
Cześć.

Przy okazji tego tematu pytanie od świeżaka (nie bijcie ;d): czy żeby "dostać" poprawiane stare tereny wystarczy zaktualizować grę przy okazji uruchamiania ze steam czy trzeba wykonać jeszcze jakieś inne czynności?
07/09/2022 07:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KenworthDriver Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 115
Dołączył: 17/01/2016
Reputacja: 3
Podziękował: 14
Podziękowano mu 79 raz(y)
Post: #6
RE: SCS ogłasza kolejny Rework? Gdzie? [Moja teoria+ankieta]
(07/09/2022 07:52 AM)Freshu08 napisał(a):  czy żeby "dostać" poprawiane stare tereny wystarczy zaktualizować grę przy okazji uruchamiania ze steam czy trzeba wykonać jeszcze jakieś inne czynności?

Wystarczy tylko zaktualizować.
07/09/2022 11:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 386
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 283
Podziękowano mu 379 raz(y)
Post: #7
RE: Rework Szwajcaria
Witam was wszystkich!


Z góry pragnę przeprosić administrację oraz moderację za taki syf w moich postach z powodu właśnie tej mojej przerwy i za to, że teraz to aktualizuje.... No cóż....

Otóż podsumowując, do tej pory studio SCS pokazało nam zdjęcia z dwóch szwajcarskich miast, jakim był Berno oraz Genewa oraz Dalej nie wiemy, w której wersji mamy spodziewać się tej przebudowy, czy to nastąpi w ramach 1.47, czy nie...

12 grudnia studio SCS pokazało nam zdjęcia z Berna, tym samym oficjalnie potwierdzając Rework Szwajcarii, choć na forum SCS było wiadomo o tym od dawna. Przerobiono autostrady i drogi, aby wyglądało realnie, zaktualizowano i dodano nowe punkty obserwacyjne, a także dodano nowe 5 branży, a 2 przebudowano. Tutaj foty.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Natomiast 25 stycznia pokazano przebudowaną Genewę, gdzie przede wszystkim studiu zależy jak to oni określili na poprawę klimatu i odbioru tego miasta jako (najbardziej francuskiego miasta poza granicami tego kraju). Będzie można przejechać też koło jeziora genewskiego. I w skrócie to tyle.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Update: 2 maja pokazano zdjęcia Zurychu, ostatniego dotychczas istniejącego miasta Szwajcarii. Stary Zurych zniknął, pojawił się nowy z wieloma zabytkami, nowymi magazynami, czy przebudową układu dróg. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Na FB SCS są też filmy. Tutaj linki:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Co sądzicie Pytajnik

Pozdrawia:
superpiotr4

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16/10/2023 11:10 PM przez superpiotr4.)
04/03/2023 09:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: YogiLRA , Bozo , Tedy , Ziom , Michal_Z_gno , Daras94
Daras94 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Trzcianka
Liczba postów: 2,180
Dołączył: 02/01/2020
Reputacja: 29
Podziękował: 1423
Podziękowano mu 2752 raz(y)
Post: #8
RE: Rework Szwajcaria
Fajnie to wszystko wygląda Smile
05/03/2023 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 386
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 283
Podziękowano mu 379 raz(y)
Post: #9
RE: Rework Szwajcaria
Na blogu SCS pojawiły się kolejne zdjęcia z Reworku Szwajcarii. Tym razem pokazano coś dla miłośników uwaga, słodyczy. Lubicie słodycze, pokroju czekoladek, czy cukierków? Jeżeli tak, to koniecznie musicie się z tym zapoznać.

Otóż dzisiaj pokazano nam Fabrykę Czekolady Biggrin2Tongue Wykrzyknik

Image

Oddajmy głos studia SCS:

Cytat:Podczas gdy Szwajcaria znana jest ze wspaniałych gór i wspaniałej przyrody, słynie również z bardzo specyficznego eksportu: czekolady. Szwajcarska czekolada jest popularna na całym świecie ze względu na wysoką jakość i niepowtarzalne smaki, a podróż (służbowa) do kilku z wielu fabryk czekolady w kraju jest obowiązkowa dla każdego miłośnika czekolady.

Image

Image

Image

Cytat:W grze znajdziesz dwa z tych nowych magazynów, szczególnie w Bernie i Genewie. Fabryki te słyną z dbałości o szczegóły i zaangażowania w jakość, co jest bezpośrednią konsekwencją zaawansowanych technologii i wykorzystania wielu doskonałych składników z całego świata, takich jak kakao, mleko czy cukier. Oprócz pomocy w produkcji, dostarczając te materiały do fabryk, będziesz przewozić gotowe czekoladowe lub żelki z obszarów na wszystkich terytoriach ciężarówek!

Image

Image

Tutaj link do pewnego filmiku, dotyczącego tej fabryki.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Kochacie czekoladę? Dajcie znać, bo ja uwielbiam bardzo i na pewno na widok tej fabryki (xDDD) będzie lecieć ślinka.

Dobrej nocy życzę:

superpiotr4

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
17/03/2023 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: sewcio65 , Ziom , Tedy
sewcio65 Niedostępny
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 335
Dołączył: 21/03/2015
Reputacja: 86
Podziękował: 996
Podziękowano mu 232 raz(y)
Post: #10
RE: Rework Szwajcaria
Jak na scs to bardzo elegancki model fabryki, trzeba powiedzieć

--------------------------------------------------------------

„Kto osiąga dochód, podlega karze grzywny”
17/03/2023 10:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa