|
ryder
|
|
| Autor | Wiadomość |
ryder
Użytkownik ![]() ![]()
Skąd: Liczba postów: 9 Dołączył: 17/09/2021 Reputacja: 0 Podziękował: 1
Podziękowano mu 1 raz(y) |
|
||
| 28/10/2022 02:55 PM |
|
Wqqqq33
Użytkownik ![]() ![]()
Skąd: Liczba postów: 17 Dołączył: 03/02/2022 Reputacja: 2 Podziękował: 0
Podziękowano mu 21 raz(y) |
|
||
| 29/10/2022 08:52 PM |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Euro Truck Simulator 2


mam dodane w blenderze rzeczy do interioru w dafie vadik, po wganiu custom intka z rzeczami popsuły się zegrary i elementy na podłodze, wie ktoś jak to naprawić?

