|
Czy 16 GB ramu to za mało?
|
|
| Autor | Wiadomość |
xxtrokerxx
Użytkownik ![]() ![]()
Skąd: Rabka Zdrój Liczba postów: 178 Dołączył: 17/08/2016 Reputacja: -4 Podziękował: 50
Podziękowano mu 30 raz(y) |
|
||
| 15/10/2023 03:26 PM |
|
Drax.
king of de rołd ![]() ![]() ![]() ![]()
Skąd: Kujawsko-Pomorskie Liczba postów: 568 Dołączył: 25/02/2019 Reputacja: 60 Podziękował: 1813
Podziękowano mu 871 raz(y) |
|
||
| 15/10/2023 05:23 PM |
|
xxtrokerxx
Użytkownik ![]() ![]()
Skąd: Rabka Zdrój Liczba postów: 178 Dołączył: 17/08/2016 Reputacja: -4 Podziękował: 50
Podziękowano mu 30 raz(y) |
|
||
| 15/10/2023 06:29 PM |
|
Aras.
Pomocnik ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Skąd: Zamojszczyzna ! Liczba postów: 2,953 Dołączył: 14/12/2014 Reputacja: 369 Podziękował: 362
Podziękowano mu 3225 raz(y) |
|
||
| 15/10/2023 09:16 PM |
|
xxtrokerxx
Użytkownik ![]() ![]()
Skąd: Rabka Zdrój Liczba postów: 178 Dołączył: 17/08/2016 Reputacja: -4 Podziękował: 50
Podziękowano mu 30 raz(y) |
|
||
| 16/10/2023 05:09 PM |
|
Aras.
Pomocnik ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Skąd: Zamojszczyzna ! Liczba postów: 2,953 Dołączył: 14/12/2014 Reputacja: 369 Podziękował: 362
Podziękowano mu 3225 raz(y) |
|
||
| 16/10/2023 07:28 PM |
|
|
xxtrokerxx
Użytkownik ![]() ![]()
Skąd: Rabka Zdrój Liczba postów: 178 Dołączył: 17/08/2016 Reputacja: -4 Podziękował: 50
Podziękowano mu 30 raz(y) |
|
||
| 17/10/2023 04:57 PM |
|
Ballino
Trucker ![]() ![]() ![]() ![]()
Skąd: Liczba postów: 344 Dołączył: 06/10/2013 Reputacja: 9 Podziękował: 13
Podziękowano mu 873 raz(y) |
|
||
| 18/10/2023 07:38 PM |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Za mało zwykłych firanek ( naczepy ) | Black.Trucker | 6 | 3,966 |
07/11/2017 03:00 PM Ostatni post: Black.Trucker |
|
| Czy zmiana ramu coś zmieni ets2 | trucker2121 | 8 | 3,793 |
19/05/2017 10:21 AM Ostatni post: limowski |
|
| Czy można zainstalować DLC z str na orginalną gre i czy one zadziała | michal109pl | 4 | 4,260 |
06/04/2017 08:40 PM Ostatni post: Darson |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Euro Truck Simulator 2




