Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ets 2 wywala do pulpitu
Autor Wiadomość
Zdzichu9595 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 5
Dołączył: 22/04/2023
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #1
Ets 2 wywala do pulpitu
Witam, otóż korzystam z jednego połączenia map w ets na wersji 1.48.5 i na trasie między Turcją a Jordanią wywala mi grę do pulpitu, nigdy wcześniej takiego problemu nie było i nie wiem co może być przyczyną.

Dodaje mój game.log
https://pastebin.pl/view/5c053411

Z góry dziękuję za pomocSmile
21/04/2025 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gra wywala do pulpitu _MIKI_ 3 683 31/08/2025 10:46 AM
Ostatni post: Tedy
  ETS 1.51 Wywala do pulpitu osiolek 9 2,039 12/10/2024 01:39 PM
Ostatni post: osiolek
  ets wyrzuca do pulpitu DziX 0 507 27/07/2024 02:43 PM
Ostatni post: DziX
  Wywala do pulpitu Szmajchel 4 1,382 25/01/2024 10:16 PM
Ostatni post: Szmajchel
  Ets 2 Wywala do pulpitu Zdzichu9595 1 2,093 23/04/2023 05:28 AM
Ostatni post: w-ede

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa