eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Kogel Maxx V 1.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

volvo213

Image


Autor: volvo213
Tested on 1.8.2.5
Replace all trailers



DOWNLOAD:


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Śliwka

Fajna napczepka Dzięki
Nie polecam jej zbytnio ponieważ chciałem zamienić tą firankę na coś innego i jak usunę tą firankę z folderu mod to ets wywala do pulpitu ;d w logu pisało że to wina kół w tej naczepie i teraz nie wiem co zrobić ;( i chyba czeka mnie reinstall bo nie chcę już tej naczepy ;d

volvo213

(21/05/2014 02:57 PM)VresT napisał(a): [ -> ]Nie polecam jej zbytnio ponieważ chciałem zamienić tą firankę na coś innego i jak usunę tą firankę z folderu mod to ets wywala do pulpitu ;d w logu pisało że to wina kół w tej naczepie i teraz nie wiem co zrobić ;( i chyba czeka mnie reinstall bo nie chcę już tej naczepy ;d

haha nie usuwa sie modu z folderu tylko najpierw usuwasz moda z profilu a dopiero potem z folderu mod Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
O tym nie wiedziałem;D zaraz zobaczę czy rzeczywiście działa;D
Sorry za spam :E

Dalej to samo,nawet jak wyłączę w edytorze modów ;p

00:01:28.544 : <ERROR> [fs] Failed to open file "/vehicle/truck/upgrade/radio/textures/env.tobj" in the read_only mode
00:01:28.574 : <ERROR> [fs] Failed to open file "/def/vehicle/t_wheel/445_50_r19_5.sii" in the read_only mode
00:01:28.588 : <ERROR> load_unit() - Failed to open file (/def/vehicle/t_wheel/445_50_r19_5.sii)
00:01:28.868 : <ERROR> Incorrect rear wheel definition for /vehicle/trailer_eu/container/trailer.pmd


Takie coś w logu pisze.
Może spróbuj wczytać zapis sprzed włączenia modu do gry.

volvo213 nie ładnie tak przypisać sobie naczepę pod swój nick. Dopisz kto jest autorem naczepy bo większość myśli, że ty ją wymodelowałeś. Takie podpisanie czyjejś pracy swoim nazwiskiem nazywa się plagiatem i jest karalne.
Żadnego zapisu nie sprzed włączenia moda Tongue kurde chciałbym zmienić naczepę i teraz nie mogę bo muszę jeździć z tą;(
VersT u cienie jest nie problem z naczepą a bardziej z kołami a dokładniej ich definicją.

Teraz pytanie czy mod wyłączasz podczas trasy z tą naczepą czy nie Pytajnik
(21/05/2014 08:34 PM)Michal_Z_gno napisał(a): [ -> ]VersT u cienie jest nie problem z naczepą a bardziej z kołami a dokładniej ich definicją.

Teraz pytanie czy mod wyłączasz podczas trasy z tą naczepą czy nie Pytajnik

Ja muszę tę naczepę mieć ciągle bo jak ją wyłączę lub usunę to mi wywala do windowsa Tongue
I niewiem co z tymi kołami zrobić.
Stron: 1 2
Przekierowanie