eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Sygnatury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

Szwagier

Cześć

Mam propozycję odnośnie sygnatur. Niektórzy użytkownicy mają sygnatury na praktycznie pół strony, ciężko się wtedy czyta posty. Chodzi mi o ogarniczenie wymiarów (lub w ogóle ich wprowadzenie) do 500x250, maksymalnie 3 linijki tekstu pisanego. Czekam na hejty, siema!

Ankieta na górze ^
3 linijki to za mało ale co do zdjęć do się zgadzam.
3 linjki to ZA MAŁO. Wystarczy limit 750 znaków, a za rozmiarem to ok. 550x300.
Odnośnie sygnatur jest to uwzględnione w regulaminie forum, można było najpierw przeczytać regulamin a następnie zastanowić się nad tego typu tematem. Jak dla mnie pisanie tego typu tematów to jest próba zwrócenia na siebie uwagi.
Temat uważam za niepotrzebny więc zamykam aby nie robił się spam.

Szwagier

(06/01/2016 09:47 AM)Wawrzyn5252 napisał(a): [ -> ]3 linijki to za mało ale co do zdjęć do się zgadzam.

A co będzisz wiesze pisał? Sygnatura to kródki podpis, a nie książka.
Mad Max - pisałem w 1-szym poście że, tak jest wzmianka o tym w regulaminie ale te wymiary są za duże, zajmują dużą część strony i nie ma wzmianki o ilości znaków, linijek w sygnaturze.
Co do wymiarów Armk to 500x250 to praktyczniejszy pomysł. Zapraszam do udziału w ankiecie!
Jestem na nie bo jak już wspominałem po wprowadzeniu pierwszego (i mam nadzieje ostatniego limitu) nie działają na stronie kody typu:
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść . które po otwarciu przenoszą nas do większego obrazka. Zamiast tego przenosi nas do miniaturki, zgłaszałem problem Michałowi_z_Gno lecz nie zostały podjęte żadne kroki aby zaradzić temu problemowi. Nie zgadzam się również z limitem długości tekstu, trzy linijki to za mało.
Te ograniczenie rozmiarów to już działa? bo ja wciąż widzę w podpisach wielgachne obrazki!! - patrz np. post wyżej.
Ja sie pytam - po kiego takie podpisy graficzne? Co wy dzieci jesteście? Patykiem_1

Tak jak wyżej ktoś apelował - 3 linijki tekstu pisanego (a według mnie to tylko jedna) i to jeszcze ograniczyć ilością znaków i to zdecydowanie wystarczy.
Najlepiej żadnych grafik itp. bzdetów.

a) Forum będzie w razie czego mniej mulić
b) Nie będą się mieszać zdjecia dodawane w temacie, z tymi z podpisów jak tutaj:
http://etrucks.pl/thread-50493.html
Ten przykładowy temat to jest idealny pokaz bezsensowności takich podpisów!!

Nie widzę kompletnie żadnych plusów dodawania takich podpisów bo z reguły są tam umieszczane bezsensowne treści i jest tylko przez to mnóstwo przewijania przy przeglądaniu tematu - białej gorączki można dostać...żesz jego mać Szczerbol
Aktualnie to sprawa wygląda tak:

Image

Z tym, że faktycznie można by to doprecyzować, poprawić i co najważniejsze stanowczo egzekwować.

Tak więc ja bym proponował taką alternatywę:
Maksymalnie jeden obrazek w sygnaturze o wymiarach 720px szerokości na 480px wysokości.
I co do tekstu to maksymalnie 3 linijki bez limitu znaków (wiadomo na 3 linijki i tak tam nie wyjdzie ich nie wiadomo ile :E) i oczywiście całość standardowym rozmiarem tekstu (bez żadnych powiększeń), tu dopuszczalne będzie jakieś pogrubienie, kolor czy kursywa.
Plus reszta jak jest obecnie w regulaminie.


Ps. Radol całkowicie zabronić grafik to się nie do bo lud by za bardzo grzmiał więc trzeba iść na mały kompromis Tongue
480 to nadal stanowczo za dużo.

Kiedyś miałem sygnaturę jak poniżej, gdzie 360 pikseli jak w przypadku tej pierwszej grafiki to nadal za dużo i 200 pikseli byłoby akceptowalnym rozwiązaniem.

Image
Image

Ograniczanie ilością grafik w sygnaturze nie do końca mi się podoba bo teraz mam dwie, i wątpię, aby komukolwiek przeszkadzała ich ilość.

Liczba linijek tekstu to pojęcie względne. Jednemu na dużym ekranie wyświetli się jedna, a drugiemu na małym pięć.
Limowski wysokość można przedyskutować i nawet zmniejszyć wysokość do 200 czy 250 px (tu czekam na konkretne propozycje) Tongue

A co do ilości grafik to jednak byłbym za jedną lub ewentualnie dodanie dopisku o ich poziomym ustawieniu (bo tak będą ludzie kombinować i dawać jedną fotkę pod drugą i wyjdzie na to, że mimo zmian w regulaminie w praktyce będzie ten sam problem z czytelnością wątków).
Stron: 1 2 3
Przekierowanie