|
Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić
|
|
| Autor | Wiadomość |
Moose
Kierowca bombowca ![]() ![]() ![]()
Skąd: Szczytno Liczba postów: 89 Dołączył: 16/08/2019 Reputacja: 8 Podziękował: 115
Podziękowano mu 285 raz(y) |
|
||
| 21/09/2019 11:48 PM |
|
Misiek
łachmyta ![]() ![]() ![]() ![]()
Skąd: Liczba postów: 959 Dołączył: 29/11/2015 Reputacja: 18 Podziękował: 175
Podziękowano mu 646 raz(y) |
|
||
| 21/09/2019 11:53 PM |
|
|
Moose
Kierowca bombowca ![]() ![]() ![]()
Skąd: Szczytno Liczba postów: 89 Dołączył: 16/08/2019 Reputacja: 8 Podziękował: 115
Podziękowano mu 285 raz(y) |
|
||
| 21/09/2019 11:55 PM |
|
|
Galaxy
VIP ![]() ![]() ![]() ![]()
Skąd: Dębica - Podkarpacie Liczba postów: 635 Dołączył: 28/10/2017 Reputacja: 28 Podziękował: 437
Podziękowano mu 896 raz(y) |
|
||
| 22/09/2019 07:29 AM |
|
|
Radzio
Użytkownik ![]() ![]()
Skąd: Liczba postów: 47 Dołączył: 30/09/2018 Reputacja: 2 Podziękował: 98
Podziękowano mu 159 raz(y) |
|
||
| 22/09/2019 09:37 AM |
|
Moose
Kierowca bombowca ![]() ![]() ![]()
Skąd: Szczytno Liczba postów: 89 Dołączył: 16/08/2019 Reputacja: 8 Podziękował: 115
Podziękowano mu 285 raz(y) |
|
||
| 22/09/2019 11:45 AM |
|
Moose
Kierowca bombowca ![]() ![]() ![]()
Skąd: Szczytno Liczba postów: 89 Dołączył: 16/08/2019 Reputacja: 8 Podziękował: 115
Podziękowano mu 285 raz(y) |
|
||
| 04/10/2019 09:06 PM |
|
|
kamyczek
Vip ![]() ![]() ![]()
Skąd: Kutno Liczba postów: 161 Dołączył: 06/12/2016 Reputacja: 7 Podziękował: 193
Podziękowano mu 246 raz(y) |
|
||
| 04/10/2019 09:22 PM |
|
|
Michal_Z_gno
..::Administrator::.. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Skąd: Gniezno Liczba postów: 15,040 Dołączył: 08/10/2010 Reputacja: 643 Podziękował: 34228
Podziękowano mu 15647 raz(y) |
|
||
| 04/10/2019 11:14 PM |
|
|
legutek22
Miś Polarny ![]() ![]() ![]()
Skąd: Olsztyn Liczba postów: 223 Dołączył: 01/07/2016 Reputacja: 6 Podziękował: 655
Podziękowano mu 442 raz(y) |
|
||
| 05/10/2019 05:14 AM |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Kamilziaja054 coś dłubie w Edytorze | Kamilziaja054 | 1 | 752 |
15/04/2024 09:23 PM Ostatni post: Daras94 |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wasza Twórczość







I również możesz wykadrować sam obraz, bez paska Windowsa itp. ale to już szczegół. Taka rada na przyszłość




