eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić (/thread-50493.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Moose - 21/09/2019 11:48 PM

No witam. Po uporaniu się "tak jakby" z zapisywaniem w edytorze postanowiłem podziałać w temacie i zrobić województwo warmińsko mazurskie w map edytorze. W miarę możliwości będę wysyłać fotki z produkowanych regionów przeze mnie :E


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Misiek - 21/09/2019 11:53 PM

Kolego najpierw zrób jakiś kawałek terenu i wtedy załóż temat Wink


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Moose - 21/09/2019 11:55 PM

Na pierwszy rzut DK53. Za skrzyżowaniem niedaleko miejscowości Świętajno.
Widok w stronę Olsztyna. Na razie jest to bardzo ogołocona okolica, później zostanie bardziej dopracowana.
Image
Zakryłem nicki pewnych użytkowników na Discordzie którzy nie życzyli sobie ich obecności.


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Galaxy - 22/09/2019 07:29 AM

Wrzucaj zdjęcia tak, aby nie trzeba było klikać w link, bo jak przyjdzie wrzucić pare screenów to mało komu się będzie to chciało robić, a po drugie no ładniej to wygląda jak to jest w wątku, a nie jeden zlany tekst Big Grin I również możesz wykadrować sam obraz, bez paska Windowsa itp. ale to już szczegół. Taka rada na przyszłość Big Grin


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Radzio - 22/09/2019 09:37 AM

W jakiej skali tworzysz?


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Moose - 22/09/2019 11:45 AM

(22/09/2019 09:37 AM)Radzio napisał(a):  W jakiej skali tworzysz?
1:1


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Moose - 04/10/2019 09:06 PM

Po dwóch tygodniach wrzucam screeny z dopracowywania skrzyżowania na DK53 ( Tak 2 tygodnie, spowodowane jest to brakiem czasu ).

Od strony Ostrołęki:
Image

Od strony Olsztyna:
Image

Od strony wioski Świętajno:
Image

Otrzymałem poradę aby wrzucać zdjęcia jako załącznik, niestety mogę tylko przez Imgur'a :v


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - kamyczek - 04/10/2019 09:22 PM

Wszystko fajnie, ale dodawaj linki do zdjęć tak, żeby nie trzeba było na nie klikać.

Szybki poradnik:
Imgur
Po dodaniu zdjęcia klikasz 3 kropki, Get Share Link i wybierasz BBCode (Forums), dostaniesz taki link
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść . i go tutaj wklejasz.


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Michal_Z_gno - 04/10/2019 11:14 PM

Przydałoby się jeszcze pododawać jakieś kraczki itp. bo teraz jest tak trochę za pustawo.


Ps. Poprawiłem Ci te fotki aby wyświetlały się a forum i nie trzeba było w nic ekstra klikać.


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - legutek22 - 05/10/2019 05:14 AM

No no nareszcie ktoś dotyka moje rejony. Czekam na dalsze zdjęcia z postępu. Biggrin