eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Jaki patch .
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Koledzy jako że kupiłem nowego kompa potrzebuję linków i pomocy który patch mam zainstalować żeby poszedł mi dodatek : ekspansja polska i Skandynawia. pomożecie?
W oryginale nie powinno być z tym problemu. Z automatu pobiera najnowszy patch.
no tak.. tylko tego co pamietam trzeba było instalować po koleij najpierw ori ETS2 i patch zeby poszedł dodatek : ekspansja polska a potem to juz najnowszy lub odpowiedni zeby zainstalować Skandynawie
Grę posiadasz w wersji pudełkowej?
tak wszytko oryginalne.

black raven

I nadal tak trzeba robić jak napisałeś. Zainstaluj grę, dodatki jakie posiadasz i najnowszy dostępny patch. Jak masz grę na steamie to gra sama się zaktualizuje.
widze ze nadal sie nie rozumiemy:

chodzi mi o : Jaką wersje gry muszę mieć żeby zainstalować pierwszy dodatek : ekspansja polska i jaką wersje gry żeby zainstalować : Skandynawie. Już chyba sie jaśniej nie da tego napisać

black raven

Instalujesz grę z płyty, potem instalujesz dodatek Going East. On uaktualnia grę do wersji bodajże 1.5.2 czy jakoś tak. Następnie instalujesz Skandynawię, a potem najnowszy patch. Jaśniej już napisać chyba też się nie da.
i teraz juz wszytko wiem.. lecz mam kolejne pytanie.. jak dodać gre to steam

black raven

Stron: 1 2
Przekierowanie