eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z fps w grze ets 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam. na wstępie nie wiem czy to odpowiedni dział i nwm czy cos takiego było z taka konfiguracją. Mój problem jest taki że fps mam dość niskie jak na mój sprzęt.
CPU: AMD A10-5800k
GPU: AMD Radeon R7 370x 4 GB
RAM: 2x4GB ddr3 slim 1666mhz
Motherboard: ASRock FM2A85X Extreme 6
zaszilacz: korsarz v450

dodam że na tym sprzęcie gram w gta 5 na 30-35 fps na wysokich a nie wiem czy nie na najwyrzszych Smile oraz inne gry jak battlefield 4 na full detalach chodzi płynnie. hmm..
Jak te lagi się objawiają, raz kiedyś czy w zatłoczonych lokacjach, używasz map, modów jakiś, może spróbuj skalowanie na 200 zmniejszyć, koledzy co siedzą w logach pewnie takowy by chcieli ujrzeć. Zablokuj klatki na 30 mi to pomogło. Spróbować nie zaszkodzi.
http://etrucks.pl/thread-37755.html
A dysk wyrabia z dogrywaniem lokalizacji, czasmi może też laga zaliczyć jak autosava zrobi.
Mniej modów (jeżeli posiadasz) albo niższe ustawienia graficzne.
powiem tak. uzywam promods i scanirjl i naczep z gabarytami tyle Big Grin
a propos lagów to raczej fpsy są na granicy ok 20 klatek (przez cały czas no moze poza miastem wejdzie wyzej :/) i powiem wam że bawiłem sie w skalowaniu i przejscie np z 400 na 100 nic nie ma zadnej różnicy. ale spróbuje z tym blokowaniem fps. Smile
co do dysku to mam hdd 1tb ten z najszybszych nwm ile on tam ma Smile
Najpierw podaj jakie masz mody i ustawienia graficzne. Wylacz V-Sync (synchronizacja pionowa). Sprobuj zmniejszyc skalowanie.
Jak masz grę na Steamie to włącz w ustawieniach Steama licznik fps, rozdzielczość jaka 1920x1080? Różnica jest w skalowaniu, zwróć uwagę na czytelność deski rozdzielczej cyferek czy informacjach na wyświetlaczu tam widać najszybciej różnicę.
Daj znać jak coś Ci pomoże.
railway cargo power pack by jazzycat v1.7
Promods 2.03
scania rjl (wraz z łatkami do obsługi dlc flag malowań i dlc cabin accesories)
dzwiek na hamulce pneumatyczne
dzwiek na gdwiek silnika v8 taki realny Smile
i mod na fizyke czyli bujanie kabiny Smile
to wszystko jakie mam mody Smile
(11/07/2016 12:05 PM)Deczor napisał(a): [ -> ]Jak masz grę na Steamie to włącz w ustawieniach Steama licznik fps, rozdzielczość jaka 1920x1080? Różnica jest w skalowaniu, zwróć uwagę na czytelność deski rozdzielczej cyferek czy informacjach na wyświetlaczu tam widać najszybciej różnicę.
Daj znać jak coś Ci pomoże.

deczor tak mam rozdziałke 1920 x 1080 a że róznica jest to wiem tylko ja nie widze różnicy w fps Smile
Wywal mod od Jazzycata i zobacz czy bedzie lepiej Wink
zrobiłem nowy profil i na czystej grze bez modów mam tylko o 5 fpsów więcej przy tych samych ustawieniach O_O
Stron: 1 2
Przekierowanie