eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Realistyczne drogi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

polik1997

Witam wszystkich,

Chyba ten temat nie był zbytnio często poruszany, a raczej wcale. Chodzi tu o realne wymiary tzn bardziej szerokość jezdni. Nie uważacie, że jest ona zbyt szeroka? Dobrze by było ją skrócic o pare cm aby poprawić ten realizm, bo jeżdżąc po oryginalnej drodze ETS 2 czuje się jakbym jeździł po torze wyścigowym.

Pozdrawiam Big Grin Smile
dlatego robie własną mape :E
Już dawno miałem coś o tym napisać Tongue Dokładnie, drogi są za szerokie a w Polsce to już w ogóle, powinny być sporo zmniejszone. Ile jest w Polsce takich dróg, na których mijają się zestawy 3/4 kołami za drogą i ledwo przechodzą.

polik1997

Właśnie dla mnie to takie trochę nudne jeździć po takich drogach, wiem, że są mapy z wąskimi drogami ale to są raczej polne drogi lub nad urwiskiem Tongue a chciałbym pojeździć na Nowym ProModzie z realnymi drogami. A nudne dlatego bo nie musze się martwić, że w kogoś walne bo jest duża przestrzeń. A w rzeczywistości to dwie ciężarówki jadą środkiem i to na styk się wymijają bądź muszą kawałek zjechać z ulicy. Nie chodzi mi żebym musiał właśnie specjalnie zjeżdżać z ulicy bo jedzie z nad przeciwka ciężarówka, tylko żebym minął się z nią bardzo blisko. Nawet żeby ktoś zrobił MOD który zwęża linie na jezdniach to byłoby dobre ale najlepiej jakby całą drogę.
Na nowym promodzie nie pojeździsz na wąskich bo to wątpliwe by Radol zmienił w całej mapie szerokość drogi. Pozostaje Ci szukać takich map gdzie takowe są lub stworzyć własną.

polik1997

Hmm więc trzeba dać pomysł na nową mapke ProMods w której zrobią węższe drogi Big Grin Lub je zaaktualizować tak jakby.
akurat to jest jeden z bardziej bezsensownych pomysłów. jak chcesz wąskie drogi to nie jedziesz po autostradzie, a co do tych zmian. to musisz budować całą sieć dróg od początku, także wątpię że ktoś się tego podejmie na dużą skalę..
A nie da się zmienić modelu drogi po prostu? zeskalować?

polik1997

A co z pomysłem aby chociaż zmienić linie na ulicy? Chodzi żeby je zwęzić
(28/08/2016 07:07 PM).:KoNrAd FH:. napisał(a): [ -> ]A nie da się zmienić modelu drogi po prostu? zeskalować?

Hmm, a pomyśl. wtedy byś musiał się pobawić w ustawianie chodników, wjazdów na firme itp żeby to miało ręce i nogi. Więcej bawienia się niż to warte.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie