eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Windows 7 Home Premium
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Windows 7 Home Premium poszukuje kopij płyty systemu klucz posiadam,próby pobrania ze strony microsoft nie dało efektu wpisując klucz na stronie wyskakuje mi informacja abym zgłosił się do producenta laptopa.Jeżeli ktoś posiada takowy system proszę o kopię.

DawidXF

Nie lepiej pobrać np. z torrentów? 3gb taki plik waży, instalujesz z pendrive. Nie jest to trudne. Klucz masz także system będziesz miał w 100% oryginalny.
Jeśli chodzi Ci o instalkę Windowsa to zajrzyj tutaj: http://etrucks.pl/thread-35927-post-1990...#pid199035
Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz wgrać system na laptopa, na którym oryginalnie był wgrany system. Jeśli tak to żadna płytka od standardowego Windowsa nie przyjmie tego klucza. Musisz zdobyć albo oryginalną płytkę do tego laptopa (o ile była dostarczana) albo partycje recovery od tego laptopa.
(23/01/2017 09:48 AM)Q_Nick napisał(a): [ -> ]Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz wgrać system na laptopa, na którym oryginalnie był wgrany system. Jeśli tak to żadna płytka od standardowego Windowsa nie przyjmie tego klucza. Musisz zdobyć albo oryginalną płytkę do tego laptopa (o ile była dostarczana) albo partycje recovery od tego laptopa.

Tu bym się z tobą nie bardzo zgodził ja kupiłem kompa z systemem i właśnie z tej strony pobrałem system a klucz instaluje mi się sam z tego co słyszałem on jest ponoć zapisany w biosie podobnie miałem na laptopie bo przez niewiedzę straciłem partycje recovery ale klucz i tak mi wczytywało
@Borsuk W sumie to zależy od typu licencji. Jeśli jest to licencja typu OEM jest potrzebna jest kopia od producenta.
Przekierowanie