eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Auto z przebiegiem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

MarLogPOZ

Cześć, od jakiegoś czasu zastanawia mnie jak to jest w wirtualnych firmach kiedy kierowca przesiada się na nowy zestaw, a stary przechodzi na nowego kierowcę to jak oni to robią, że kierowca który wsiadł na stary zestaw widzi w nim poprzedni przebieg jaki wyjeździł poprzedni kierowca. Przecież normalnie jest to nie możliwe bo kupując ciężarówkę na singlu każda zaczyna od przebiegu 0.

Z góry dzięki! Pozdrawiam!
Można zmienić sobie przebieg Smile

MarLogPOZ

Wiem, że można za pomocą CheatEngine ale jakby nie było żeby to zrobić trzeba przejechać pare kilometrów żeby było z czego zmienić. Bardziej realna wg. mnie byłaby możliwość wpisania gdzieś w plik w grze stan licznika jak ma być wyświetlany od momentu zakupu ciężarówki. Myślałem do tego momentu że własnie tak robią VS-ki.
Nie, wszyscy robią za pomocą Cheat Engina, poza tym wystarczy przejechać tylko kilometr i wszystko pozmieniać Big Grin

MarLogPOZ

Więc właśnie mnie bardziej interesowałoby rozkminienie sposobu zmiany przebiegu bez Cheat Engine Smile
Jest jeszcze jeden sposób, który spisuje się moim zdaniem głównie w przypadku VS. Można skorzystać w takim przypadku z profilu (save) poprzedniego kierowcy, poprzez wklejenie/podmianę otrzymanego od poprzedniego kierowcy folderu w Moje dokumenty > Euro Truck Sim 2 > profiles. Z tego co słyszałem to zmiana przebiegu pojazdu np. poprzez edycję plików zapisu stanu gry jest na dzień dzisiejszy niemożliwa poprzez zakodowane informacje.

MarLogPOZ

Dziękuje za wyjaśnienie na pewno mi się przyda ! Big Grin leci podziękowanie Wink
Przekierowanie