eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: ProMods
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,

Jeżeli dany temat był już poruszany to przepraszam. Niedługo będę się zabierał do instalacji Promods i tutaj moje pytanie. Jakie ma jeżeli ma wogóle wymagania systemowe promods. Czy będzie spadek fpsów czy nie ma to znaczenia? Dodam że do tej pory miałem tylko DLC Going east i na całej Europie przy ustawieniach średnich gra szła mi płynnie bez wielkich ścin. Pytanie czy utrzyma się to na mapie promods?

Pozdrawiam, Marcin!
ProMods zwiększa wymagania gry więc licz się z obniżką ustawień grafiki zwłaszcza, że słyszałem iż nowe PM jest raczej słabo zoptymalizowane.
Ok, w takim razie dzięki za odpowiedź. Tylko ciekawe czy zmiany będą kolosalne czy też minimalne.
Dodam, że na mapie promods zamierzam jeździć głównie po kraju.
Z moich obserwacji wynika że przy najbardziej rozbudowanych miejscach, przy wschodzie słońca i deszczu na podstawce z 60fps spadki miałem o 10 FPS na mapie PM i innych mam spadki o kolejne 5, raczej nie spada poniżej 45 ale częściej się zdarza. Myślę że traffic jazzycata swoje też robi.
O! Czyli jeżeli będzie tak jak mówisz to przy moich specyfikacjach też nie powinienem mieć znaczących problemów. Dzięki za odpowiedzi! Temat można zamknąć. Pozdrawiam.
Jeszcze jedno przed ściągnięciem PM na ich stronie generujesz plik def i tam możesz ustawić że masz słabą konfigurację zmieni to odległość rysowania obiektów co przekłada się na FPSy.
Z ProMods mam trochę inne doświadczenie jeśli chodzi o generowanie pliku def. Odległość generowania detali otoczenia ustawiam z doświadczenia na większą, niż w podstawce ETS2. Dzięki temu ścinki obrazu nie są już tak duże, jak to było dotychczas. Nie ma też doczytywania co mniejszych detali otoczenia w ostatniej chwili, tuż przed samą ciężarówką.
Dzięki za przydatne rady jak już wgram PM to dam znać o jakim kolwiek problemie. Pozdrawiam!
Przekierowanie