eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Euro Truck Simulator 2: Italia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Image

Wczoraj na blogu SCS pojawił się wpis dotyczący nowego DLC które przygotowują do gry. Będzie to rozszerzenie Włoch!

Cytat:Wiadomo, że gra zawiera już kilka miast z północnych Włoch. Te obszary świata gry zostaną dodatkowo dopieszczone, co zbiegnie się z wydaniem DLC, więc nawet gracze, którzy zdecydują się zaczekać na zakup nowego DLC, skorzystają na częściowym uaktualnieniu mapy gry.

Nasi projektanci map zakochali się w nowym regionie od etapów badawczych - istnieje wiele różnych środowisk do połączenia! Od wysokich gór po brzeg morza, od zadbanych terenów rolniczych do wilgotnych i bardziej suchych miejsc, było jasne, że patrzymy na dość trudne i wymagające zadanie. Staraliśmy się ukazać typowe cechy Włoch widoczne zza kierownicy, takie jak drogi prowadzące przez Apeniny, gdzie tunele i mosty przemieniają się z malowniczymi widokami i zakrzywionymi segmentami, otwierając widok na odległe horyzonty. Geografia i kształt Włoch doprowadziły także do stosunkowo dużej koncentracji miast i gałęzi przemysłu w nowym DLC.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, spodziewamy się wydać ten dodatek pod koniec bieżącego roku. Mamy nadzieję, że będziecie tak podekscytowani naszą pracą jak my i docenicie nasze starania, aby pokazać Włochy takie, jakie są: Bella Italia!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

http://blog.scssoft.com/2017/08/bella-italia.html
Lepiej później niż wcale, wiadomo pewnie dodatek będzie swoje kosztował, ciekawi mnie tylko czy coś zrobią z Sycylią, i Sardynią, no bo jakby nie było to też są wyspy które do Włoch należą, bo jakby nie było, w VLF zapomnieli dodać głupią Bastię i Ajaccio na Korsyce.. a Korsyka chcąc nie chcąc, należy do Francji, ale ważne że coś robią, przynajmniej będzie więcej miast do Multi :E
hmmm Włochy ciekawe czy PM je przebuduje może panowie z PM dodadzą kawałek Afryki??
Eh, Włochy. Wyszło Italy Map to SCS już musi zrobić akurat z tego kraju DLC. Podobnie było z Francją, która była tam ogarnięta przez PM. Dlaczego nie mogą zrobić DLC które doda normalną Hiszpanie i Portugalie? Hiszpania od PM wiadomo jaka jest, a Portugalii nie ma w ogóle. Z tego co wiem nie ma mapy która te kraje dodaje, chyba że o niej nie wiem, więc bez bicia proszę. Takim DLC według mnie by zabłysnęli i się przysłużyli, no ale co zrobisz.
(12/08/2017 04:25 PM)Kamil_ napisał(a): [ -> ]Eh, Włochy. Wyszło Italy Map to SCS już musi zrobić akurat z tego kraju DLC. Podobnie było z Francją, która była tam ogarnięta przez PM. Dlaczego nie mogą zrobić DLC które doda normalną Hiszpanie i Portugalie? Hiszpania od PM wiadomo jaka jest, a Portugalii nie ma w ogóle. Z tego co wiem nie ma mapy która te kraje dodaje, chyba że o niej nie wiem, więc bez bicia proszę. Takim DLC według mnie by zabłysnęli i się przysłużyli, no ale co zrobisz.

Jak się nie mylę to TSM dodaje Hiszpanie, Portugalię, kawałkiem Afrykę, Grecję, Albanię, Czarnogórę itp. Znając SCS jak im się zachce i zrobią Hiszpanię oraz Portugalię to będą to dwa osobne DLC kosztujące zapewne 50-70 zł Smile
(12/08/2017 04:25 PM)Kamil_ napisał(a): [ -> ]Eh, Włochy. Wyszło Italy Map to SCS już musi zrobić akurat z tego kraju DLC. Podobnie było z Francją, która była tam ogarnięta przez PM. Dlaczego nie mogą zrobić DLC które doda normalną Hiszpanie i Portugalie? Hiszpania od PM wiadomo jaka jest, a Portugalii nie ma w ogóle. Z tego co wiem nie ma mapy która te kraje dodaje, chyba że o niej nie wiem, więc bez bicia proszę. Takim DLC według mnie by zabłysnęli i się przysłużyli, no ale co zrobisz.

Wydaje mi sie ze oni zaczeli robic ten dodatek zanim wyszła Italy Map. Tez bym chcial Hiszpanie i Portugalie bardziej ale trudno, lepsze to niz nic Tongue I jesli Włochy będą tak dobrze zrobione jak Francja to bedzie git.
Na forum steamowym chodzą słuchy, że nie będzie Hiszpanii i Portugalii... Dlaczego? Ponieważ musiałbyś mieć DLC francji, aby tam dojechać. Czyli, żeby kupić Hiszpanię, musisz kupić 2DLC... Tak więc, nawet jak będzie, to jak już zrobią bałkany (da się dojechać z podstawowej mapy) i Irlandię (da się dopłynąć promem z Anglii). Patrząc na ich tempo prac (1 DLC/rok) to nie wcześniej niż za 3 lata Wink A ponieważ 2 lata temu mówili coś, że będą wspierac ETS'a jeszcze przez ok. 5 lat... to się sumuje, że raczej nigdy nie będzie DLC zależnego od innych DLC...
A co do Włoch, to bardzo ciekawe, czy będzie dojazd aż na samo południe wraz z Sycylią...
Ja osobiście wychodzę z założenia, że powinno najpierw obudować się podstawową mapę DLCkami, a dopiero potem robić DLC za terenem DLC.
Hiszpania - oczywiście, można by robić promy, ale czy nie powiedzielibyście że SCS łasi się na kasę robiąc DLC które jest za terenami jednego DLC? Niby teoretycznie go nie wymaga, no ale jest przydatne żeby rozgrywka wyglądała sensownie. A to wszystko w sytuacji, gdy dałoby radę dokleić jakieś inne DLC do samej podstawki.
Fajnie się zapowiada, ale tak jak kolega Dorpolowy pisał, że nie wypadałoby zapomnieć o Sycylii i Sardynii :E
Jak dla mnie, obserwując sytuację przez kilka lat, SCS utrudnia pracę moderom po wydaniu DLC, i ułatwia jednocześnie przez modele, prefaby, drogi, assety itd. podczas przebudowywania terenu. Powinni zająć się za przebudowę najgorzej wykonanych terenów (Anglia, środek Europy, itp.), lub co najmniej zliftingować ten tereny.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie