eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Poland Rebuilding [Pomoc]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Jeżeli masz jakieś problemy bądź też potrzebujesz pomoc związaną z modyfikacją PR, napisz to tutaj, bądź w indywidualnych wypadkach załóż nowy temat.
Posty niezgodne z przeznaczeniem tematu, będą usuwane.

UWAGA: Zawsze podawaj swój log z gry. Bez tego nikt nie jest w stanie pomóc.
Hello, mam taki mały problem dotyczący Poland Rebuilding, bo gdy chcę założyć nową kampanię wraz z PM+PR to gdzieś w połowie wyskakuje mi okienko do wczytania save gdzie nie mam żadnego zapisu, bo nowa kampania. Gra się nie crashuje, bo mogę wyjść z powrotem do wyboru profilu i mogę grać normalnie na samym PM oraz na mapie Majoooumap na osobnych modułach.
(15/01/2018 11:40 AM)PawcioV6 napisał(a): [ -> ]Hello, mam taki mały problem dotyczący Poland Rebuilding, bo gdy chcę założyć nową kampanię wraz z PM+PR to gdzieś w połowie wyskakuje mi okienko do wczytania save gdzie nie mam żadnego zapisu, bo nowa kampania. Gra się nie crashuje, bo mogę wyjść z powrotem do wyboru profilu i mogę grać normalnie na samym PM oraz na mapie Majoooumap na osobnych modułach.

Pokaż kolejność modów i wyślij game.log i wtedy będzie można patrzyć co się stało
(15/01/2018 01:24 PM)PawcioV6 napisał(a): [ -> ]https://imgur.com/a/ir0UN

Wyłącz promodsa i polanda, wejdź do gry, zapisz grę, wyjdź z gry i włącz obie mapy w dokładnej kolejności i ma hulać.
Dalej to samo :/ Chyba będę musiał tylko na PM grać Sad
(15/01/2018 02:57 PM)PawcioV6 napisał(a): [ -> ]Dalej to samo :/ Chyba będę musiał tylko na PM grać Sad

Wklej game.log na pastebin.com i daj tutaj link.
Witam. Smile

Czy komuś udało się połączyć najnowszy PM i PR z Southern Region?

Posiadam wszystkie mapy w najnowszych wersjach. Kolejność modów zgodnie z opisami i zdjęciami na forum. Zawsze po dodaniu SR mam pulpit, także na nowym profilu.

Dzięki za pomoc.

PS. Do PM i PR udało mi się dodać kilka innych map (np. EAA i ROC) i działają bez najmniejszego problemu. Pulpit jest tylko z SR.
(23/01/2018 11:15 PM)err1911 napisał(a): [ -> ]Witam. Smile

Czy komuś udało się połączyć najnowszy PM i PR z Southern Region?

Posiadam wszystkie mapy w najnowszych wersjach. Kolejność modów zgodnie z opisami i zdjęciami na forum. Zawsze po dodaniu SR mam pulpit, także na nowym profilu.

Dzięki za pomoc.

PS. Do PM i PR udało mi się dodać kilka innych map (np. EAA i ROC) i działają bez najmniejszego problemu. Pulpit jest tylko z SR.

Z tego co mi wiadomo to jeszcze nie wyszedł SR pod 1.30 także będzie cię wywalać po zastosowaniu tej mapy. Trzeba czekać aż wyjdzie wersja kompatybilna pod 1.30.
Dzięki Sebavr6. Faktycznie ostatnia wersja SR została wydana 27 maja ubiegłego roku i dla tego nie działa na 1.30.

A może udało się komuś dodać do PM, PR i RM jeszcze Rusian Open Space? Bo mi udało się dodać mapę ale nawet z fiksami mam pozrywane połączenia.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Przekierowanie