eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Wielton NS3K N2 Mega
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wielton NS3K M2 Mega

[PL] Dla wersji gry od 1.31.x
Autorzy:
– EdekLS Model 3D
– Borsuk Skórki
– X_GamingPL Zaktualizował, dodał podnoszoną oś, Dodał kable

Opis:

EdekLS i Borsuk wykonali naczepę. X_GamingPL przystosował naczepę pod 1.31 dodając przewody, podnoszona oś oraz ze skalował naczepę

Co nowego:
– Podnoszona oś
– Skalowane do ciężarówek LowDeck
– Przewody

Fotki:

Image
Image
ImageImage

Filmiki




Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Pod 1.30

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Pod 1.31

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Pod 1.31 bez chlapacza (Podziękowanie dla Borsuka)

Info:
Autorzy: EdekLs, Borsuk, X_GamingPL
Wersja gry: 1.30.x/1.31.x
Super stary, dzięki! Wink
(13/02/2018 02:49 PM)Kamil_ napisał(a): [ -> ]Super stary, dzięki! Wink

Nie mam sprawy
Trochę chyba przesadziłeś, naczepa jest zbyt blisko kabiny :E
(13/02/2018 10:39 PM)Wąski napisał(a): [ -> ]Trochę chyba przesadziłeś, naczepa jest zbyt blisko kabiny :E

Nie haczy o nic więc jest dobrze Smile Wzorowałem się realnymi zdjęciami
Potrafiłby ktoś zmienić w niej kolor plandek na czerwony? Ja jak zmieniłem dds to pomalowało się wszystko, tzn. plandeki, drzwi, dach, przód i ta „deska” w miejscu paleciary :E
(13/02/2018 10:48 PM)Kamil_ napisał(a): [ -> ]Potrafiłby ktoś zmienić w niej kolor plandek na czerwony? Ja jak zmieniłem dds to pomalowało się wszystko, tzn. plandeki, drzwi, dach, przód i ta „deska” w miejscu paleciary :E

Pobierz siatke i wtedy pomaluj Big Grin
(13/02/2018 10:48 PM)Kamil_ napisał(a): [ -> ]Potrafiłby ktoś zmienić w niej kolor plandek na czerwony? Ja jak zmieniłem dds to pomalowało się wszystko, tzn. plandeki, drzwi, dach, przód i ta „deska” w miejscu paleciary :E

Coś znalazłem na kompie Smile
Image
(13/02/2018 11:07 PM)X_GamingPL napisał(a): [ -> ]
(13/02/2018 10:48 PM)Kamil_ napisał(a): [ -> ]Potrafiłby ktoś zmienić w niej kolor plandek na czerwony? Ja jak zmieniłem dds to pomalowało się wszystko, tzn. plandeki, drzwi, dach, przód i ta „deska” w miejscu paleciary :E

Coś znalazłem na kompie Smile
Image

Kolego pobierz sobie ten skin i go zmień pod siebie Big Grin
Dobra robota Big Grin Bez problemu działa na 1.31 Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie